Vysledky ze soutezi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kodiak
Příspěvky: 134
Registrován: 27 lis 2009 09:47

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Kodiak » 13 srp 2015 13:59

Asi bych nemusel, ale mám potřebu říct věci na rovinu.
Novým (staronovým) státním trenérem pro puškové disciplíny se stal člověk, který nemá pro výkonost našich střelců už žádný přínos, jen kumuluje placené posty ve střeleckém svazu. Přál bych mu klidný důchod, na který má jistě nárok, se vzpomínkou na doby, kdy naše střelba byla ve světě pojem a ne jak tomu je v posledních letech, kdy se do toho snaží stále žvanit.
Bylo by asi zapotřebí podívat se na celé fungování Českého střeleckého svazu, udělat změny, klidně zeštíhlet aparát, tak, aby zbývalo víc prostředků na mládež a na lidi, kteří se o ní starají mnohdy za děkuju a někdy ani to ne, víc peněz na materiál... Těch změn by jistě byla spousta! A v neposlední řadě, aby střelci jezdili na závody po světě na základě výsledků, kterých dosáhli a ne za to, jestli tatík něco připlatil, nebo na základě toho, jestli patří pod armádu, nebo po policii.
Ps.: Možná je z toho cítit nějaká osobní averze proti panu Šaňákovi, sice nějakou cítím z dob, kdy se ze mne pokoušel dělat vola, na což jsem háklivý, ale je to spíš namířené na fungování svazu jako celku. Už mě nebaví sledovat, jak nám svět utíká a tady si po ramenou plácají stále stejní činitelé. A občasný svěží vítr, jakým je třeba trenér Honza Videcký sice hodně potěší, ale je to moc málo na to, aby se naše střelectví zvedlo z hnoje, ve kterém je!


Kodiak
Příspěvky: 134
Registrován: 27 lis 2009 09:47

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Kodiak » 14 srp 2015 13:57

Tady je video z finále, kde Tomáš Jeřábek pro ČR získal QP na OH v Riu - https://www.youtube.com/watch?v=Dt5u3I_ ... e=youtu.be
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od harpplayer » 15 srp 2015 13:03

A tady můžete sledovat boj Adély Sýkorové ve finale 3x20:
https://www.youtube.com/watch?v=xyRgpvd ... e=youtu.be
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od harpplayer » 21 srp 2015 11:06

No vida, "už" po měsíci zde máme vyjádření státního trenéra k účinkování naší kulové reprazentace na ME v Mariboru:
http://shooting.cz/browser2.php?viewer= ... &doc=42663
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od harpplayer » 28 srp 2015 13:14

Zde http://shooting.cz/browser2.php?viewer= ... &doc=42666 si můžete přečíst zápis státního trenéra o účasti naší reprezentace v Gabale. Je s podivem, že po takové anabázi vůbec dokázali střílet. O to větší hlubokopoklona patří Tomášovi Jeřábkovi, že dokázal za takových podmínek vystřílet QP!
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Cora » 25 zář 2015 23:00

Kodiak píše:Asi bych nemusel, ale mám potřebu říct věci na rovinu.
Novým (staronovým) státním trenérem pro puškové disciplíny se stal člověk, který nemá pro výkonost našich střelců už žádný přínos, jen kumuluje placené posty ve střeleckém svazu. Přál bych mu klidný důchod, na který má jistě nárok, se vzpomínkou na doby, kdy naše střelba byla ve světě pojem a ne jak tomu je v posledních letech, kdy se do toho snaží stále žvanit.
Bylo by asi zapotřebí podívat se na celé fungování Českého střeleckého svazu, udělat změny, klidně zeštíhlet aparát, tak, aby zbývalo víc prostředků na mládež a na lidi, kteří se o ní starají mnohdy za děkuju a někdy ani to ne, víc peněz na materiál... Těch změn by jistě byla spousta! A v neposlední řadě, aby střelci jezdili na závody po světě na základě výsledků, kterých dosáhli a ne za to, jestli tatík něco připlatil, nebo na základě toho, jestli patří pod armádu, nebo po policii.
Ps.: Možná je z toho cítit nějaká osobní averze proti panu Šaňákovi, sice nějakou cítím z dob, kdy se ze mne pokoušel dělat vola, na což jsem háklivý, ale je to spíš namířené na fungování svazu jako celku. Už mě nebaví sledovat, jak nám svět utíká a tady si po ramenou plácají stále stejní činitelé. A občasný svěží vítr, jakým je třeba trenér Honza Videcký sice hodně potěší, ale je to moc málo na to, aby se naše střelectví zvedlo z hnoje, ve kterém je!
Skoro rok jsem bojoval aby mě dali k dispozici kompletní účetnictví ČSS... Zajímavé počtení...
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Cora » 25 zář 2015 23:33

jen pro info a silně OT, ale zkritizoval jsem je loni za web, jeho design a funkčnost zůstala v 90 letech, tzn. v době BBSek. Po mojí kritize udělalali "změnu" do současné podoby, jak všichni víme naprosto k horšímu...

Tak jsem jim vše zpracoval, navrhl lidi a firmy na design i provoz stránek, výsledek by byl ten že by byl moderní web a ještě by v ČSS zůstalo přes 80tis ročně... to se psal březen 2015, stačí se podívat jak se co pohnulo...

Když jsem zjistil kolik za to co tam dnes je platí, nedalo mě to a požadoval jsem aby mě dali k dispozici kompletní účetnictví ČSS... Dnes ho myslím jako jedinej člen svazu mám.. Tato organizace je zralá na komplexní obměnu.

PS: jako fór mě přišla slova p. Šaňáka o tom jaký skvělý know-how mají pro práci s mládeží... :-) kdo zná tak ví že to nejde ani komentovat...
Vaskent
Příspěvky: 323
Registrován: 14 říj 2009 23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Vaskent » 12 říj 2015 07:23

:D konečně nějaké odlehčení v tématu :D know-how v praci s mládeží :D to bych přiblížil na dvou citacich, snad si je pamatuji dobře. V roce 2006, když jsem vystřílel v juniorech vicemistra sveta se pri vyhlašování střelce roku ptali nějací novináři tehdejšího st.trenera pro juniory p.Bakeše jak pracují s mládeží, aby vyrostl další obdobně úspěšný střelec. Odpověď: "poskytnem jim nějaké vybavení a střelnici a pak čekáme... Co víc bychom mohli asi dělat..." novinář se krapet chudák nechápavě ještě 3x zeptal na totéž a dostal 3x stejnou otazku, že nic jineho než čekat přeci nemohou...

Druhý vtip byl právě od pana šaňáka, to zřejmě nevěděl že ho někdo sliší když se bavili s panem Putnou a on mu říká:"neboj, on se zase nekdo nakde abysme mohli jezdit...."
Vaskent
Příspěvky: 323
Registrován: 14 říj 2009 23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Vaskent » 19 dub 2016 08:03

nevím, kdo sledujete SP v Riu. Ale netuší někdo, zda existuje nějaký důvod, proč není mezi našimi závodnicemi Lucie Valová Švecová? Nějak mi to moc hlava nebere... Byla loni ve finále na ME čimž získala místo na OH, tak tomu moc nerozumim... Není třeba těhotná? to by asi byl jediný pro mne pochopitelný důvod, že se s ní vlastně pro letošek nepočita. Nebo už je stará?
Chiko
Příspěvky: 111
Registrován: 24 úno 2013 16:36

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Chiko » 19 dub 2016 12:24

Trefa do centru.Je těhotná.
Chiko
Příspěvky: 111
Registrován: 24 úno 2013 16:36

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Chiko » 25 kvě 2016 20:34

Koukal jsem na výsledky z Mnichova a musím gratulovat našim střelcům Nepejchalovi a Hrčkulákovi za jejich výkony ve standardu.Na tak velkém závodě nastříleli pěkná čísla . Už dlouho jsem neviděl dva naše střelce tak vysoko . Tak doufejme , že to nebyla náhoda a oba střelci potvrdí výsledky na dalších závodech . Taky jsem zvědav , kdo z nich pojede na olympiádu . Myslím , že se mezi nimi rozhodne . Bohužel se nevedlo Tomášovi a je asi ze hry venku . Moc jsem mu to přál , když udělal QP , ale takový už je sport .
kirk
Příspěvky: 82
Registrován: 25 říj 2011 17:39

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od kirk » 28 úno 2020 16:44

Chlapi, Nepejchal na stupňoch víťazov, súrodenci Schejbalovci medzi najlepšími a tu ticho???
Gratulujem 😉
HW 50S (7,5 J)
Babcock
Příspěvky: 8
Registrován: 14 bře 2018 15:01

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Babcock » 28 úno 2020 19:49

To je asi nějaký omyl. Nepejchal byl v kvalifikaci smíšených dvojic sice druhý nejlepší, ale do finále se nedostali, byli 9. tým....
Individuální střelba bude na pořadu až v neděli.

Odesláno z mého ANE-LX1 pomocí Tapatalk

kirk
Příspěvky: 82
Registrován: 25 říj 2011 17:39

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od kirk » 02 bře 2020 12:13

Ani nie, skôr som reagoval na to, že je v tomto vlákne ticho od r. 2016 a medzitým sa diali veci - nielen počas aktuálnych ME v Poľsku :wink:
HW 50S (7,5 J)
Babcock
Příspěvky: 8
Registrován: 14 bře 2018 15:01

Re: Výsledky ze soutěží

Příspěvek od Babcock » 02 bře 2020 12:27



Tohle byla paráda

Odesláno z mého ANE-LX1 pomocí Tapatalk

Odpovědět