ryjes, ryjeme

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Jura
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2013 19:59

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Jura » 07 dub 2016 19:26

není .... a inspiroval jsem se u Luboše....když on jezdí velkou soupravou a je kamioňák , tak já mám malou soupravu a jsem mikrokamioňák.... :lol: :lol: :lol:


Daystate Huntsman Regal .177 + MTC Genesis HMD
Anschutz 9015 FT + Burris Timberline MD
Air Arms Pro Sport + Sightron S3 MMD
Weihrauch 97 + Discovery HD 10x44 SFIR
Weihrauch 98 + Hawke Sidewinder 10x42 MMD
http://jelenteam.webnode.cz/
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od _Stalker_ » 07 dub 2016 20:22

Je vidět, že se HFT posunulo dál, než jsem stíhal pochytit.
Že se dělí závody podle obtížnosti....zajímavé.

Ta anketa je při nejmírnější reakci, hodně nešťastná.

I ten kdo nemá ambice na medajle a závody v zahraničí, může rád střílet "obtížné" závody.
Ono je takových víc, než si možná myslíte. Stačí projít listiny všech závod HFT.
Podívejte se do středu pole, kolik lidí si to tam statečně i léta užívá.

Pokud to čte nováček, má z toho teď akorát guláš. :(
Uživatelský avatar
Jura
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2013 19:59

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Jura » 07 dub 2016 20:48

jo to máš pravdu...posunulo se to hodně dál...ale asi si to každý musí zkusit sám a pak si udělat obraz a sám se rozhodnout...
a nováček je jako prvovolič ve volbách .... káždý mu nšco říká ale kdo je TEN nezištný kdo mu nebude lhát a podávat nezkreslené informace...
jak píšeš nováček to má těžké...já byl taky nováček ale už mám jasno...zaplať pán bůh za to
Daystate Huntsman Regal .177 + MTC Genesis HMD
Anschutz 9015 FT + Burris Timberline MD
Air Arms Pro Sport + Sightron S3 MMD
Weihrauch 97 + Discovery HD 10x44 SFIR
Weihrauch 98 + Hawke Sidewinder 10x42 MMD
http://jelenteam.webnode.cz/
dominyc
Příspěvky: 747
Registrován: 20 srp 2013 20:49
Bydliště: praha okoli

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od dominyc » 07 dub 2016 21:31

Jasno v tom je das 200 nebo 300 a pak si muzes poslechnout jak se bavi jiny co střilej dobre a řika jeden druhemu ,to nechapu proč ty lidi na ty zavody jezdej když nenastřilej nic,uz sem to musel napsat je to z jednoho zavodu cafta a ti dva jsou caftaci až za hrob,tak a ted do mě'' :shock: :shock:
Jelen team
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Kubajzz » 07 dub 2016 21:47

Anketní otázky jsou položené úplně stupidně, protože se navzájem nevylučují a například já se rád zúčastňuji vážných i nevážných akcí, ale hlasoval jsem pro normální závod.
A normálním závodem myslím běžný neošizený závod postavený na 30 stanovišť po jedné nebo na 20 stanovišť po dvou sklopkách, kde stavění a organizace běží plně podle pravidel HFT. Normálním závodem není paskvil na dvě kola s přestávkou na oběd se sklopkami v nepředpisových vzdálenostech a podobné kašpařiny. A třeba závodu, kde by se střílelo na fotku nějakého člověka, bych se zúčastnit nemohl, protože to je tak vynikající vtip, že bych se tomu tak smál, až bych si potrhal bránici.

Pod pojmem "obtížný" závod si představuji takový, kde si stavitel dá na stavbě trati obzvláště záležet, snaží se sklopky umísťovat pestře a s využitím okolního terénu, tak aby každé stanoviště bylo pro střelce skutečnou výzvou, a to zdaleka nemusí znamenat sklopky na maximálních vzdálenostech, jak potvrdí každý, komu se poštěstilo se takového závodu zúčastnit. A doufám, že takový bude Pohár Cafta.
Koho to zajímá, tak tady je rozhovor s člověkem, který o tom opravdu něco ví: http://www.fieldtarget.cz/clanky/ostatn ... genda.html
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
ranovak
Příspěvky: 902
Registrován: 15 lis 2013 19:23

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od ranovak » 07 dub 2016 22:39

Když to tady i jinde tak čtu, tak začínám litovat, že jsem v minulosti ty sklopky nakoupil a místo tohoto fóra před lety nenarazil třeba na fórum rybářů. Protože za chvíli abych se bál, jestli mám závod zařazen do správné kategorie a neuvedl třeba někoho v omyl... :(
pellerm
Příspěvky: 850
Registrován: 26 čer 2013 11:02

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od pellerm » 07 dub 2016 23:24

Radku jsem rád,že jsi je koupil :D na tvý závody jezdím rád ,na druhou stranu ten tvůj příspěvek chápu a ani se tě nedivím. Jinak pruty už mam nakoupený a flinty většinou prodaný, protože když to tady tak čtu tak mam pochuti na nějaký závody jezdit.
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Hellboy » 07 dub 2016 23:27

Jura píše: a po třetí už mě nebaví ten hnůj a ...íčoviny co se kolem dějou.... 8)
svata pravda a jsem rad ze jsem si nasel noveho konicka .... ktery je i pro "normalni" lidi ...
na druhou stranu je tu jeste dost lidi co jeste nejsou "pacienti" a s temi se rad v cacu uvidim....
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Cora » 07 dub 2016 23:29

nevím proč, ale podobný je to i u rybářů, modelářů, fotografů a jiných spolků lidí v CZ...
asi závist či co, nechápu to, konkrétně na HFT je vás pět a půl a hádáte se jak malí kluci... kdyby šlo aspoň o statisíce, jebete se kvůli tomu že někde je startovný 100 a jinde 300 a jak si na tom organizátor mastí kapsu... přitom každý má vybavení za desetitisíce a řešíte pár drobných za který vám pořadatel udělá zábavu... když půjdete na jarmark tak za 300 ve střelnici dáte tak deset ran z ohlé vzduchovky...
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Hellboy » 07 dub 2016 23:32

tvl ty o tom toho asi moc nevis ze tohle pises...nevis nic o historii o tom jak to bylo a proc tohle je a komentujes to?? nejsi ty z cafty??....
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Uživatelský avatar
Dunkar
Příspěvky: 197
Registrován: 17 črc 2015 14:27

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Dunkar » 08 dub 2016 00:08

2 ranovak:
To je svatá pravda, na to si musíš dát opravdový velký pozor. Správná kategorie je ještě důležitější, než vrátnej v letním kině. Na rybářském fóru by to z tohohle úhlu pohledu bylo fajn. Tam by jsi naopak musel lidi záměrně uvádět v omyl. Bylo by to o tom, jak jsi za týden chytil patnáct třiceti pěti kilových kaprů na třpitku a v neděli, jako bonus, čtyři metry dlouhého sumce na burizony. Mohl jsi mít klid a pruty suchý, jako trní. Ten stres tady ti opravdu nezávidím. Je to velmi složité, přestože jsou naprosto jasně stanovená kritéria pro každou kategorii.

Vážně:
Ta anketa i její obhajoba, jsou takové utra kraviny, že to svět neviděl. Je totiž asi nutně potřeba tenhle sport pořádně rozvrtat a ještě si u toho hřát vlastní polívku. Můj názor.
Walther LG 300 + MTC Connect
EFH
Love is in the air
dakar
Příspěvky: 392
Registrován: 20 dub 2015 13:01

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od dakar » 08 dub 2016 05:25

To nerybáři-nabízím možnost složení zkoušek pro získání prvního rybářského lístku v naší M.O.ČRS.Jsem 15 let jeden ze dvou členů zkušební komise,stačí poslat jméno,datum narození a bydliště.Deset dní před termínem Vás nahlásím na MZe a MHLMP,že děláte zkoušky,(ty samosebou uděláte)pak už jen zaplatíte 400,-zápis,400,-známka 500,-brigády(pokud tedy neobětujete dvě soboty na splnění členské povinnosti)2100,-CS povolenka,a 500 rybářský 10 letý lístek.Tak to se vyplatí jít pak 5x za rok na ryby.A řeší toto někdo z 350000 členů?Na pár jedinců,co si chtěj povolenku zaplatit množstvím odnesených ryb kompenzovat NE!Děláme to z jiného důvodu...Tak asi tak za rybáře.PETRŮV ZDAR!Jo ještě 10,- členská legitimace.PS jinak já jsem členem od roku 1980,tak o tom trošku vím. :D
Vteřina a všechno je jinak...
AGNES™ & EFH™
...a přišla žízeň!
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Karlik » 08 dub 2016 08:45

Znovu zdůrazňuji, že si nenechám podsunout něco jiného, než je napsáno viz. obrázek. Jedná se jen a výhradně o ambice soutěžícího. Opakovaně jsem psal, pokud má někdo návrh na doplnění, tak doplním. Další sranda je, že ta anketa běží od 24.3 a měla 43 hlasů v podstatě ve stejném poměru jako teď a nikdo o ní nemluvil, dokud jsem ji nevrhnul sem :D . Já osobně střílím "okresní přebor", ale jsem mile překvapen, že celých 20% soutěžících mají ambice střílet ligu a vrážet do toho spoustu energie, peněz, času atd. .

Včera ráno jsem přidal k anketě popis, který je v linku u anktety "Související článek >> "
http://www.hft.cz/59-ankety/106-anketa

Anketa se týká ambicí jednotlivce a nemá nic společného s kluby ani ničím jiným:
(s dovolením si půjčím pár slov jednoho šikuly z fóra)

Volba:
Chci si střílet "okresní přebor" (normální obtížnost):

Ti co to berou jako koníček, oddych a dobrou zábavu, nemají takové ambice, protože z jakýchkoli důvodů tomu nemohou dát tolik času, energie a peněz, trénováním počínaje a vybavením konče. Samozřejmě, když už jsou na závodech, tak se snaží zastřílet co nejlíp, ale asi nevyhrají mistrovství republiky. Je dobře, že jsou, také si myslím, že není jen čená nebo bílá a určitě je spousta lidí, kteří jsou někde mezi, ale to už si musí každý zodpovědět sám, kam se spíš zařadit.



Chci střílet "ligu" (obtížné závody):

Do varianty by se měli zařadit Ti co to prostě "žerou", věnují spoustu času trénování, objíždí závody po celé republice, třeba třikrát do měsíce a investují nemalé peníze do špičkového vybavení. Díky bohu, že takoví také jsou. Určitě to celé posouvají na vyšší "level".
Přílohy
anketa.jpg
anketa.jpg (28.27 KiB) Zobrazeno 1869 x
Uživatelský avatar
Jura
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2013 19:59

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Jura » 08 dub 2016 09:19

Jinak pruty už mam nakoupený a flinty většinou prodaný, protože když to tady tak čtu tak mam pochuti na nějaký závody jezdit.
Ještě že jsem neprodal pruty.... :lol:
jinak jak píše Pelerm , taky prodávám věčšinu z pušek a jezdit budu jen někam zporadicky . Podívám se kdo závod organizuje a kdo je přihlášen a pak se rozhodnu
Daystate Huntsman Regal .177 + MTC Genesis HMD
Anschutz 9015 FT + Burris Timberline MD
Air Arms Pro Sport + Sightron S3 MMD
Weihrauch 97 + Discovery HD 10x44 SFIR
Weihrauch 98 + Hawke Sidewinder 10x42 MMD
http://jelenteam.webnode.cz/
Křapáček
Příspěvky: 632
Registrován: 30 lis 2014 17:11

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Křapáček » 08 dub 2016 09:50

Karle, tak ted bohajeho pri svatej materi nevim kam se zpropadene zaradit. Investuju jenom do flint, netrenuji vubec, do zahranici nejezdim a na zavody jedu parkrat do roka. Ale bavi me to pod Caftou i když Caftak nejsem protoze když uz soutezim tak to mam rad podle pravidel a reguli obecne.
Vyšší obtiznost mne motivuje a kdyz jeste mohu strilet po boku reprezentanta tak jsem temer v nirvane.
:?
AGN Vulcan .22 + Burris Timberline
FWB 800FT + Burris Timberline
HW100 FSB .177 + Burris Timberline
Jsem totiz ... Timberlinovej
Odpovědět