ryjes, ryjeme

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
ranovak
Příspěvky: 905
Registrován: 15 lis 2013 19:23

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od ranovak » 06 dub 2016 18:31

Karlíku a v čem je rozdíl mezi závody u nás nebo mezinárodními závody v zahraničí? Já jen, abych v tom měl jasno...

No a s těmi pravidly bych byl také opatrný. Za poslední asi 3 roky jsem střílel stoják na 20mm KZ jen jednou. A hádej kde? Takže to asi nebyl okresní přebor...:D


Křapáček
Příspěvky: 632
Registrován: 30 lis 2014 17:11

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Křapáček » 06 dub 2016 18:32

Souhlas s Termitem jak psal. Nejlepsi bude kdyz si kazdy zajede do Cac i na Cafta a bude v obraze ajncvaj a veskere ankety a dalsi mlzeni budou pro nic.
AGN Vulcan .22 + Burris Timberline
FWB 800FT + Burris Timberline
HW100 FSB .177 + Burris Timberline
Jsem totiz ... Timberlinovej
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Karlik » 06 dub 2016 18:44

ranovak píše:Karlíku a v čem je rozdíl mezi závody u nás nebo mezinárodními závody v zahraničí? Já jen, abych v tom měl jasno...

No a s těmi pravidly bych byl také opatrný. Za poslední asi 3 roky jsem střílel stoják na 20mm KZ jen jednou. A hádej kde? Takže to asi nebyl okresní přebor...:D
Jde o ambice jednotlivce. Jak by si tedy zformuloval krátké otázky:
1. Kdo chce bojovat za každou cenu a být nejlepší a pořád trénovat těžké sklopky a mířit třeba až mezinárodní závody.
2. Kdo chce normální obtížnost závodů, kdo nežije HFT, má to jako hezkou volnočasovou aktivitu.
Uživatelský avatar
Termit
Příspěvky: 714
Registrován: 07 bře 2010 21:38
Bydliště: Bystřany

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Termit » 06 dub 2016 19:16

Karliku, já dobře vím jak to myslíš,ale proč to nenapíšeš na rovinu, myslel jsem že na omáčku okolo jsou odbornice ženský....

Možná by chtelo před anketou vysvětlit lidem co mohou očekávat tam nebo tam. Zda se jedná o rozdílné lidi ,soutěžní tratě,nebo zázemí nebo nevím co...

Já bych ty tvoje dva body výše pro sebe sloučil.....
Dobrý a fer závod,bez úlev. Vyzkoušet zda umím...podivat se do ciziny a tím pádem dělat něco co mě baví.Užít si volno s fajn lidmi....
Kam bych teda podle tvé definice měl jet?
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Karlik » 06 dub 2016 19:28

TVL Termite, tak když už víš co si myslím, tak to musíš mít tedy pořádnou kouli. Co je psáno to je dáno a jestli ty si to přeložíš jinak, tak je to jen tvoje věc.

Teď se vymáčkni a připrav otázky na toto níže do další ankety, aby i jiní mohli trošku porejt :D

Napiš otázky a odpovědí okolo ambicí jednotlivce.
1. Kdo chce bojovat za každou cenu a být nejlepší a pořád trénovat těžké sklopky a mířit třeba až mezinárodní závody.
2. Kdo chce normální obtížnost závodů, kdo nežije HFT, má to jako hezkou volnočasovou aktivitu.

Zarylo se, teď chvíle tvořivosti, pak budeme zase rejt :D
Uživatelský avatar
Neptun
Příspěvky: 190
Registrován: 18 zář 2013 22:02
Bydliště: BRNO

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Neptun » 06 dub 2016 20:19

Já tedy už ty původní otázky pochopil tak, že do první varianty by se měli zařadit Ti co to prostě "žerou", věnují spoustu času trénování, objíždí závody po celé republice třeba třikrát do měsíce a investují nemalé peníze do špičkového vybavení. Díky bohu, že takoví jsou. Určitě to celé posouvají na vyšší "level". No a do druhé skupiny by se asi měli zařadit Ti co to berou jako koníček, oddych a dobrou zábavu, nemají takové ambice jako skupina první, protože z jakýchkoli důvodů tomu nemohou dát tolik času, energie a peněz, trénováním počínaje a vybavením konče. Samozřejmě, když už jsou na závodech tak se snaží zastřílet co nejlíp, ale asi nevyhrají mistrovství republiky. Myslím, že i zde bych řekl, že je dobře že jsou :-)
Také si myslím, že není jen čená nebo bílá a určitě je spousta lidí, kteří jsou někde mezi, ale to už si musí každý zodpovědět sám, kam se spíš zařadit, anebo zda vůbec hlasovat v nějaké anketě.
Možná jsem to, ale pochopil úplně špatně :wink:
Křapáček
Příspěvky: 632
Registrován: 30 lis 2014 17:11

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Křapáček » 06 dub 2016 20:25

Pochopil jsi to perfektne a i tak napsal. Vyjimecne nesrandickuji.
AGN Vulcan .22 + Burris Timberline
FWB 800FT + Burris Timberline
HW100 FSB .177 + Burris Timberline
Jsem totiz ... Timberlinovej
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Karlik » 06 dub 2016 20:40

Jo Neptune, přesně tak jak píšeš, já věděl že to všichni pochopí, teda skoro všichni jak se ukázalo, když už jsme v tomto vlákně :) .
Uživatelský avatar
Termit
Příspěvky: 714
Registrován: 07 bře 2010 21:38
Bydliště: Bystřany

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Termit » 06 dub 2016 21:08

Jasně Neptun to pochopil jasně a správně, já bych to taky tak chápal,kdybych nenarazil na jednu tvoji větu:Co je v ČR jako HFT LIGA snad víš i ty :) a mimo tuto ligu je to HFT "OKRESNÍ PŘEBOR" :idea: .Koukám, že v momentě psaní tohoto příspěvku je skóre 23 : 16 pro CAC.
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Karlik » 06 dub 2016 21:40

Termite jo rejpat také umíš, nejseš žádné béčko :D , víc prostě trénuješ . Budu muset víc trénovat :wink: .
Jestli nejsi sračka, tak sem hoď návrh otázka odpovědi co jsem po tobě chtěl - vím co si myslíš a máš to máš na patře :D .
Pak budeme rejpat dál :lol: .
Uživatelský avatar
Termit
Příspěvky: 714
Registrován: 07 bře 2010 21:38
Bydliště: Bystřany

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Termit » 07 dub 2016 00:22

Mám zde dobré učitele.....apropo že by CAC versus Ostatní nebo Cafta?
Nejde o nic jiného než se bavit, jestli v Cacu nebo někde jinde je druhořadé. Každý si může vybrat kde se bude cítit líp. Jen je potřeba aby věděli co je kde čeká ,to jim nějaká podbízivá anketa nepoví.
Jinak já taky chodím radši na Okresní přebor než na ligu.....
prodávaj tam lepší párky ....
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Alexxxus » 07 dub 2016 02:16

Vzpomínám si na hlasování ... na akcích ježdění s autíčkem nebo ne ... tenkrát už jsem chtěl někomu plácnout jednu po tlamě.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
dominyc
Příspěvky: 747
Registrován: 20 srp 2013 20:49
Bydliště: praha okoli

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od dominyc » 07 dub 2016 04:49

Koukam že zase rejpete do vosiho hnizda prstičkama a čekate na pořadny žihadla :mrgreen: ja mam zakaz se vyjadrovat :mrgreen: :mrgreen: ale tema mate hezky prijed termite v sobotu na zavod startovny mas zdarma dame pivo parek :lol: no
Jelen team
Uživatelský avatar
Jura
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2013 19:59

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od Jura » 07 dub 2016 18:37

já taky radši okresní přebor
protože jak píše Termit u nás na okresním přeboru v Ratměřicích dělají nejlepší klobásy na okrese :lol:
a za druhé jsem si našel jiného koníčka....vozím dobrým lidem z vesnice dřevo z lesa a sypké materiály a pořídil njsem si k tomu účelu toto...viz obrázek..
a po třetí už mě nebaví ten hnůj a ...íčoviny co se kolem dějou.... 8)
Přílohy
20160407_120646.jpg
Daystate Huntsman Regal .177 + MTC Genesis HMD
Anschutz 9015 FT + Burris Timberline MD
Air Arms Pro Sport + Sightron S3 MMD
Weihrauch 97 + Discovery HD 10x44 SFIR
Weihrauch 98 + Hawke Sidewinder 10x42 MMD
http://jelenteam.webnode.cz/
dakar
Příspěvky: 392
Registrován: 20 dub 2015 13:01

Re: ryješ, ryjeme

Příspěvek od dakar » 07 dub 2016 19:23

Jé to je pěknej trakárek to je na řidičák skupinu AE? :mrgreen:
Vteřina a všechno je jinak...
AGNES™ & EFH™
...a přišla žízeň!
Odpovědět