AirMaster Puncher - PCP

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

steag
Příspěvky: 19
Registrován: 18 říj 2015 21:05

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od steag » 21 říj 2015 16:26

Ani neni potřeba rozborka pakliže chcete vědět jak vypada zevnitř tak se mrkněte na Youtubko je tam nazvaný jako Kral


steag
Příspěvky: 19
Registrován: 18 říj 2015 21:05

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od steag » 29 říj 2015 17:59

Ty zasobníčky budou asi velkou chybou a pak odhrotování všech děr jak hlavně tak i dalších dílu. Nenašel by se někdo kdo by mi Poslal Evanix zasobník nafocenej a oměřenej ??? 5ekl bych že budou pasovat ale chci si bejt aspon jistej zaražkou zasobníku zda je stejně jako na tomhle .

A pro po doporučuju z kouknout všem odhrotování ..... Takhle bych to ani v práci neodflákl ;)
Uživatelský avatar
pastakus
Příspěvky: 10
Registrován: 14 dub 2012 21:01

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od pastakus » 07 úno 2016 09:27

No tak jsem si taky pořídil Punchera, zatím spokojenost, střílel jsem jen doma bo nebyl čas na 13m a překvapila mě přesnost no nicméně je to moje první zkušenost s PCP takže nemám s čím srovnávat. Jen ty zásobníčky to je fakt hnus jejich výrobní cenu odhaduju na max 20,-Kč a přitom jsem koukal že se náhradní prodávají za cca 1 000,-Kč. Taky by mě zajímal nějakej tuning a tady jsem nic nenašel no tak jsem juknul na polský forum tady posílám odkaz:
http://airgun-hunting.pl/airmaster-punc ... 1-255.html
No jenže polsky neumím a překladač píše samý hámotiny takže jsem to moc nepochopil jen že se jedná o zvýšení výkonu a nejspíš i o zlepšení přesnosti střelby
revolver CORA cal. 22 LR Sport, Slavia 631, Airmaster Puncher cal. 22
R.S.76
Příspěvky: 95
Registrován: 15 říj 2013 18:50
Bydliště: Benešov

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od R.S.76 » 09 úno 2016 19:53

Zdravím koukl jsem na ten odkaz a soused z polandu píše že provrtal otvor kudy jde vzduch od jehly nahoru do hlavně vrtákem 3,5mm. Já ji vrtal tak též(mnohe dříve než jsem to četl). Poptom píše že provrtal nebo spíše odvrtal(ládovací port)nabíjecí komoru vrtákem 8mm(zdá se mi dost velká díra) poté vyhladil brus.papírem P600 aby nedošlo k poškozování diaboly při nabíjení.To jsem nezkoušel. Další věc píše že odjehlil nebo lehce navrtal výstup z hlavně též vrtákem 8mm a následně začistil brus.papírem P600(asi ho měl dost)cituji-do zrcadla. Potom píše že kontroloval zda nejsou otřepy na výstupu z hlavně špulkou do uší(nějak nechápu). A na konec trochu přitáhl šroub bicí pružiny. To asi vše.
Já osobně jen vrtal výstup z kartuše(3,5mm) a docela se to shoduje(výkon) s tím co píše polák.
Uživatelský avatar
pastakus
Příspěvky: 10
Registrován: 14 dub 2012 21:01

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od pastakus » 09 úno 2016 21:42

No jo já jsem si to tak asi přibližně myslel, ale co jsem viděl ty fotky tak to je podle mě docela prasečina brousit hlaveň šmirglem no nejsem odborník no a to vrtání mi taky přijde divný, to to nejde udělat nějak elegantněji ??
revolver CORA cal. 22 LR Sport, Slavia 631, Airmaster Puncher cal. 22
R.S.76
Příspěvky: 95
Registrován: 15 říj 2013 18:50
Bydliště: Benešov

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od R.S.76 » 10 úno 2016 07:43

Ja osobně bych se do nějakeho vrtani hlavně moc nepouštěl. Měl jsem kdysy QB 78 a tam jsem upravoval výstup z hlavně takovou frézou,(udělám foto) kvůli prěsnosti. Ku podivu to pomohlo. A co se toho vrtání na tom výstupu z kartuše tak to opravdu funguje. Akorat to musiš celé rozebrat.
Uživatelský avatar
hans55
Příspěvky: 72
Registrován: 21 lis 2012 18:18
Bydliště: Česká Sibiř

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od hans55 » 15 úno 2016 19:51

Tak ho mám v 5,5 - zatím vystříleno cca 300 diabolek (JSB), zásobníčky fungují, zájem a zvědavost na Mražené kryse byla, počkám, co napíše po otestování Alexxxus. :)
CZ 200S 4,5 + Mamba Lite 3-12x44
Grüß Gott - Berg heil!
Uživatelský avatar
pastakus
Příspěvky: 10
Registrován: 14 dub 2012 21:01

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od pastakus » 19 úno 2016 14:46

Tak moje počáteční nadšení z Punchera dnes vyprchalo, snad jsem ani nevystřílel tři krabičky diabolek a už je zaseknutý natahování respektive přebíjecí páka tím pádem ani nejde vyndat zásobník, tak se chci zeptat jestli někdo nemáte šajnu čím by to mohlo být ????? Zatím se mi do toho nechce moc vrtat mám ho asi měsíc tzn. že je v záruce, ale zároveň se mi nechce čekat než se vyřídí oprava, třeba je to jen banalita.
revolver CORA cal. 22 LR Sport, Slavia 631, Airmaster Puncher cal. 22
Uživatelský avatar
hans55
Příspěvky: 72
Registrován: 21 lis 2012 18:18
Bydliště: Česká Sibiř

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od hans55 » 19 úno 2016 19:42

Bohužel Ti neporadím, já jsem zatím spokojen, po výměně optiky a namontování kompenzátoru se soustřel zlepšil, chyba už je jen v rukách. Vystříleno 5OOks JSB Exact, zatím vše funguje jak má.
CZ 200S 4,5 + Mamba Lite 3-12x44
Grüß Gott - Berg heil!
R.S.76
Příspěvky: 95
Registrován: 15 říj 2013 18:50
Bydliště: Benešov

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od R.S.76 » 20 úno 2016 14:17

Jediné co ti mohu poradit tak to vyndat z pažby(jeden šroub) potom povolit červík ze spodu za spouští co jistí šroub bicí pružiny. Pak vyšroubovat šroub bicí pružiny a podívat se jestli ti chodí volně bicí kladívko.
Uživatelský avatar
pastakus
Příspěvky: 10
Registrován: 14 dub 2012 21:01

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od pastakus » 20 úno 2016 21:53

No tak rozebrání je opravdu jednoduché stačí povolit jeden imbus šroub, po vyndání závada taky jasná: vypadlý červík z bicího kladívka ten červík se tam někde prostě zašprcnul. No moje radost z toho že jsem přišel na závadu skončila ve chvíli když jsem zjistil že závit na červíku a v bicím kladívku je po mejch cca 500 výstřelech totálně zdevastovanej, navíc je v pažbě zevntř rýha jako prase zřejmě jak se povoloval, podle mě je ten závit strašně krátkej a navíc by měl být nejspíš asi něčím zajištěnej proti povolení tedy myslím Loctite nebo něco podobnýho. Takže stejně musím flintu reklamovat.
Přílohy
1.jpg
2.jpg
revolver CORA cal. 22 LR Sport, Slavia 631, Airmaster Puncher cal. 22
Uživatelský avatar
hans55
Příspěvky: 72
Registrován: 21 lis 2012 18:18
Bydliště: Česká Sibiř

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od hans55 » 16 bře 2016 21:09

Tak jsem ho přechválil, zásobník - vyskočila kulička - perfektně opravil R.S.76 (díky Romane) :D
CZ 200S 4,5 + Mamba Lite 3-12x44
Grüß Gott - Berg heil!
vladav
Příspěvky: 162
Registrován: 20 srp 2012 11:35
Bydliště: Strašice

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od vladav » 17 bře 2016 12:54

Pastakus musíš počítat s tím že cena odpovídá kvalitě a zpracování.Tenhle červík šroubuju každej rok, jen to nelep jinak už to nerozebereš pak.A budeš rozebírat často vše chce svojí péči není to HW 100 :wink:
Neni důležitý vyhrát ale nasrat toho kdo vás porazil :-))








Evanix Rainstorm .22
MTC Viper 10*44 SCB
Uživatelský avatar
pastakus
Příspěvky: 10
Registrován: 14 dub 2012 21:01

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od pastakus » 19 bře 2016 21:23

Tak opravu strženého červíku v kladívku jsem vyřešil reklamací, tady bych chtěl trošičku pochválit firmu u které jsem Airmastra kupoval tedy Dům Zbraní, že ačkoliv mají na reklamaci lhůtu 30dní vyřídili reklamaci za jeden den. No nicméně jsem získal trošičku nedůvěru ke kvalitě toho bicího kladívka s červíkem a koupil jsem tyto díly určené pro Evanixe a vyměnil, musím uznat že to turci zkopčili celkem dobře pasuje to perfektně takže doufám že to zas chvilku vydrží.
Teď ale možná už budu vypadat jak hnidopich ale moje radost že flinta nádherně funguje a střílí opět skončila po vystřílení cca třech krabiček diabolek.
Tentokrát jsou na vině zásobníky:
zásobníky.JPG
zásobníky.JPG (42.2 KiB) Zobrazeno 3256 x
U obou zásobníčků praskla plastová průhledná krytka v nejslabším místě tím vlastně plastová krytka nedrží na svém místě a způsobuje problémy, u jednoho zásobníku se dokonce posunula tak doleva že překrývá částečně nabíjecí otvor takže ani nejde vložit diabolka. No oni ty zásobníčky teda blbly už předtím než jsem si všiml těch prasklin já jsem si myslel že se zasekávají, nijak jsem tomu nevěnoval pozornost každej tady píše že se občas zaseknou, no jak jsem si ale všiml ono vlastně nejde o zaseknutí jelikož se jedná o předepnutý zasobník při přebíjení přeskočí nekontrolovaně o několik diabolek dopředu tím pádem zůstavají v zásobníku a nejdou vystřelit, mě už po prvním výstřelu přeskočí hned na poslední, takže z plně nabitého zásobníku dám jen dvě rány. Ty zásobníky jsou jedním slovem KATASTROFA tak tady chci poprosit jestli by někdo nebyl schopnej ty zásobníky nějak upravit nebo použít klidně jiný aby to fungovalo poněvadž si myslím že v tomhle případě je reklamaco zbytečná protože za dva měsíce nebo dřív to bude zas to samý.
revolver CORA cal. 22 LR Sport, Slavia 631, Airmaster Puncher cal. 22
Uživatelský avatar
cendlerqm
Příspěvky: 51
Registrován: 13 led 2010 02:58
Bydliště: Beroun

Re: AirMaster Puncher - PCP

Příspěvek od cendlerqm » 16 dub 2016 18:39

Zdar nasel sem novinku ktera se mi hodne libi ale jak to tady ctu asi to nebude nejlepsi volba .Tedy ty zasobnicky vypadaj fakt zle Ale je to nadhera ta masivni pazba i ta cena :D
https://www.shogun.nl/kral-puncher-breaker.html
Huben K1
Odpovědět