Pistole ISSC M22LR

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
molny001
Příspěvky: 4
Registrován: 22 úno 2016 19:18

Pistole ISSC M22LR

Příspěvek od molny001 » 22 úno 2016 19:37

Zdravím můj dotaz se týká pistole ISSC M22LR . Už jsem tady o ní několikrát našel zmíku v různých tématech. Ale nejčerstvější byla někdy z roku 2013 a to jen okrajově, protože jich ještě moc v oběhu nebylo a takže žádné pořádné zkušenosti jsem tady a ani jinde nenašel. Zajímá mě jestli jí někdo vlastní ? kolik z ní nastřílel ? jaké byly závady pokud byli? atd. Zvažuji její koupi, vlastním a střílím glocka 17g.4 a když beru dceru na střelnici chtěl bych něco z čeho by si mohla taky zastřílet. Samozřejmě že bych jí chtěl i pro sebe na nácvik obr. střelby. Ale nechci koupit něco co se neustále seká a musel bych stále řešit problémy. Někde jsem tady četl zmínku že je mlsná na střelivo jinde jsem pak našel že po vystřílených cca 300 nábojů sežere všechno. Pokud jí někdo máte a podělíte se o zkušenosti budu rád a děkuji.

P.S: zajímám se konkrétně o tuto zbraň proto mi prosím nepište doporučení typu : vyprdni se na ISSC a pořiď si např. Beretu 71 , Walther P22, SigSauer 22 atd. Děkuji :-)

http://www.prodej-zbrani.cz/files/issc/ ... 111000.jpg


molny001
Příspěvky: 4
Registrován: 22 úno 2016 19:18

Re: Pistole ISSC M22LR

Příspěvek od molny001 » 06 bře 2016 18:49

Tak jsem čekal nějaké vaše poznatky ohledně pistole ISSC a stále nic. Takže jsem koupil RUGER SR22PB a jsem nadšen. Tahle ta pistolka od Rugera sežere snad úplně všechno střelivo. Spoušť má snad jen kilo :-) vyměnitelné gripy na pažbě taky super věc. Rozborka a sborka se dá dělat i po slepu, snad jen jedinou věc co bych téhle dvaadvacítce vytknul je záchyt zásobníku.
Uživatelský avatar
plingr2
Příspěvky: 147
Registrován: 16 dub 2011 15:18

Re: Pistole ISSC M22LR

Příspěvek od plingr2 » 07 bře 2016 11:08

Jo ten ruger vypadá hodně dobře, škoda že nevěřím hliníkovým závěrům. Co se ti nelibí na tom vypouštění zásobníku?
GP K100,Gazela 58,Beretta 70/71,ZKM456
molny001
Příspěvky: 4
Registrován: 22 úno 2016 19:18

Re: Pistole ISSC M22LR

Příspěvek od molny001 » 08 bře 2016 20:06

Pokud není ve zbrani zásobník ,nemá vypouštění zásobníku žádnou vůli, ale jakmile do něho dáš zásobník tak má okamžitě vůli cca 1,5 mm který ti potom chybí na pohodlné přebíjení. Musíš pak hodně zamáčknout skoro dovnitř. A když máš větší prsty tak fakt žádná hitparáda. Ale dalo by se to 100% vyřešit odpilováním cca 1mm lučíku u gripu . Je totiž v tom konci rozšířený a při vypouštění zásobníku právě o ten poslední milimetr překrývá vypoušták. A co se týče toho AL závěru tak je to ok Protože je vyvložkován ocelí. Maj to chlapci od Rugru fakt vychytaný, Vždyť Ruger je na tom s pistolemi 22LR uplně někde jinde než ostatní. Co by se mi ještě líbilo tak by byla pistole GP 22 LR, tam je závěr celoocelový, řešený podobně jako na Berettě 71 , ale ta už je konstrukčně větší než Ruger SR22RL
Odpovědět