Aisoft ve meste..

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

zsafranek
Příspěvky: 201
Registrován: 30 bře 2014 19:43
Bydliště: Praha Východ

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od zsafranek » 01 bře 2016 14:33

Kubajzz píše:Jistě, princip "DODRŽUJ PRAVIDLA" (již méně znamý také pod označením "DRŽ HUBU A KROK") založený na preventivních zákazech všeho a všem je v posledních letech základním principem fungováním tohoto státu.
Laik není schopen rozeznat airsoftku od zbraně - tak je prostě zakážem.
nerad se opakuji, mám tě podle jiných příspěvků za docela příčetného, neměň můj názor na Tebe. Nikdy a v žádném státě, snad krom divokého zípadu a některých krajů v USA nebylo a není dovoleno nosit zbraně otevřeně. pokud nejsi policajt, nebo voják v uniformě. Proti airsoftu nic nemám, ať si klidně blbnou, považuji to za méně nebezpečné než když jsme si hráli s prakama. Ale i oni musí ctít pravidla. O zákazu držení jakýchkoli zbraní jsem neřekl ani slovo, tak tady nefabuluj a nevytvářej demagogický návrhy. Zbraně, ani repliky, či napodobeniny na veřejnost nepatří. (.)
Otázku trestu a volby trestu bych řešil i s tou prevencí zákazu. Nevím kolik jsi viděl zastřelenejch lidí z blbosti, protože nedodrželi co měli. Já ano a bylo to o pravidlech, která nedodrželi.


na starý kolena jsem se vrátil do klukovskejch let a začal zase střílet.
Beran
Příspěvky: 156
Registrován: 28 srp 2012 22:16

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Beran » 01 bře 2016 14:48

No Kubajzz se baví a lidi reagují :lol:
Hele jako třeba Izrael je taky jeden z mála států kde se nosí neskrytě...
Ono sofťák a sofťák... znám spoustu lidí co je v pohodě a jebou od rána do večera ty děcka co to maj všechno v paži a tahaj to všude a ještě s tím machrujou. Takto to nelze škatulkovat.
Na druhou stranu dost často rostu když přijde dospělej k nám na krámek a plete si VZ58 s AK a ještě hrdě prohlašuje že s tím sloužil na vojně.
Naprostá většina dospělejch co nosí, když dostane do rukou záložku, tak automaticky strká prst na spoušť... když je upozorníš tak většinou jen odseknou že "je to přece jen airsoftka".
O věku a ani o tom co kdo má a čím se baví to fakt není, dokut se lidi nezamyslej a nezačnou se i k "hračce" chovat odpovědně tak se moc nezmění.

Jinak Kubajzz dobrej počin, bavím se taky :lol:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Kubajzz » 01 bře 2016 15:17

Mi tady dneska všichni připadáte nějak málo radikální...
Pokud se budem bavit rozumně, tak to u nás většina lidí nepochopí a v diskuzi se nikam nepohnem. Přitom tak hezky to tady začalo, samé pětileté flastry nebo 30 tisícové pokuty a přitom máte problém někoho jednoduše bez zbytečné administrativní zátěže zastřelit.
Třeba při prstu na spoušti bych ho navrhoval automaticky useknout, to ho jednak naučí, že se zbraní se má bezpečně manipulovat a přitom furt má ještě čtyři pokusy.

Co jsem si všiml, tak u nás se taky nosí neskrytě nebo aspoň já jsem u nás v lese neviděl myslivce, který by pušku nosil skrytě. Sice tomu moc nerozumím, ale podle mě je to špatně, já si myslím, že by měl mít pušku zamčenou v kufru, aby někoho nemohl vylekat pohled na zbraň.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Piggy
Příspěvky: 129
Registrován: 19 pro 2012 18:21

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Piggy » 01 bře 2016 16:02

Technická: průměrný člověk má už jenom 3 (slovy tři) pokusy, vratiprstem se spouští blbě. :wink:
Uživatelský avatar
FlyBear
Příspěvky: 120
Registrován: 09 led 2014 17:55
Bydliště: Varberg

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od FlyBear » 01 bře 2016 16:45

Sice blbě, ale jde to. Takže taky platný pokus :-D
strelec3751
Příspěvky: 610
Registrován: 30 bře 2012 18:55
Bydliště: východní okolí Prahy

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od strelec3751 » 01 bře 2016 18:38

Já bych to chápal jako takové lehké upozornění na to, že je trochu blbost aby airsoftka byla zbraní kategorie D a vztahovala se na ní většina omezení jako na ostré zbraně.
To si asi za chvíli nebudou smět hrát ani kluci na pískovišti s plastovou hračkou, která vypadá jako zbraň.
Ostatně někteří eurokomisaři nad tím vážně uvažují.
scorpions-cz
Příspěvky: 61
Registrován: 09 kvě 2013 11:45

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od scorpions-cz » 01 bře 2016 23:45

strelec3751 ty vole "promiň" ale ta airsoftka fakt má vzhled plnotučný zbraně. Nikdo asi nebude řešit děti na pískovišti s hračkou ale pokud na mne někde večer nějakej kuličkář vytasí svojí kuličkovku tak asi i sáhnu po svý zbrani. prostě je to zákonem daná zbraň D tak ty zákony na ně musí platit. Být to ve státech tak po něm střílí kdejakej polda.
strelec3751 nechceš mi říct ,že pokud máš kuličkovku tak se tě zákony netýkají?????
strelec3751
Příspěvky: 610
Registrován: 30 bře 2012 18:55
Bydliště: východní okolí Prahy

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od strelec3751 » 02 bře 2016 09:50

Proč by se mně neměly týkat? Ale to neznamené, že jsou dobré.

A jestli se vyděsíš z kuličkovky tak to je tvůj problém.
Na mně když někdo vytáhne pantok nebo kudlu tak se vyděsím taky. A nemá na to vliv jestli je jejich nošení upraveno nějakým přiblblým zákonem.

A vo tom to je.
Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 36
Registrován: 25 bře 2013 09:38
Bydliště: Plzeň

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Kalič » 02 bře 2016 10:22

"Přiblblým zákonem?" No, chlapče, nemáš tak úplně pravdu. My, co se snažíme dodržovat všechny zákony, si nemyslíme, že si můžeme svévolně vybírat, které zákony jsou "dobré" a které "přiblblé" a proto je buď budeme nebo nebudeme dodržovat. Protože pak by se ti taky třeba mohlo stát, že při chůzi po chodníku tě převálcuje náklaďák, protože šofér si usmyslel, že zákon, který mu přikazuje jet při pravém okraji vozovky je "přiblblý" a vezme to rovnou po chodníku. Co by ne?
Prostě zákony jsou od toho, aby se dodržovaly!
strelec3751
Příspěvky: 610
Registrován: 30 bře 2012 18:55
Bydliště: východní okolí Prahy

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od strelec3751 » 02 bře 2016 11:01

Nechápeš psaný text? :idea:
Netvrdím, že nechci dodržovat zákony. Ale v žádném případě to neznamená, že je tím pádem považuji za vrchol moudrosti.
Myslím že příklady nemusím uvádět.

Tvrzení že zákony jsou od toho aby se dodržovali nijak zvlášť nezpochybňuji. Rovněž to ale neznamená, že nebudu usilovat o to aby se ty špatné změnily.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Kubajzz » 02 bře 2016 11:14

No konečně se tady objevil někdo, kdo by tahal zbraň a ty airsofťáky střílel! :!:
Úplně vidím, jak na vás někdo večer při procházce s postiženými dětmi tasí svoji kuličkovku, nebudete mít úniku v neznámém terénu, ani čas na chvaty a hmaty a to je jasná NO. Podle mě budete se svou 9mm Luger proti 6mm BB v dost výhodném postavení, tak vám držím palce, ať to pro vás dobře dopadne.
Jestli chcete, můžu vám dát tipy na pár míst, kde pokud zajdete ve správnou dobu, tak můžete spatřit nejenom nekryté nošení, ale pokud si vezmete maskáče a nenápadně se mezi ně vmísíte, tak s trochou štěstí po vás někdo i vystřelí, a to už je NO jako vyšitá, takže můžete potenciálních teroristů vystřílet celou skupinu. Jenom prosím kdyby teroristi začli nosit červené čepice, tak dejte pozor, ať neodbouchnete Santu Klause.
Zákon je zákon, i když je přiblblý. A čím je blbější, tím víc je nutné ho dodržovat, "bo pořadek musi byt" a někdo to tak řekl. Hlavně nad tím nepřemýšlejte, to nechte na našich politicích a na Evropské unii, ti ví, co je pro nás nejlepší!
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
derringer
Příspěvky: 435
Registrován: 04 pro 2007 20:53

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od derringer » 02 bře 2016 13:49

Nejsi brácha OCS z lopuchu?
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Kubajzz » 02 bře 2016 14:19

O žádném OCaSovi z Lopuchu jsem nikdy neslyšel. Doufám, že to není airsofťák, protože jestli nosí ty kulomety neskrytě, tak by zasloužil krátký proces.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 36
Registrován: 25 bře 2013 09:38
Bydliště: Plzeň

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Kalič » 02 bře 2016 14:28

strelec3751: Rovněž to ale neznamená, že nebudu usilovat o to aby se ty špatné změnily.

Já také. A proto chodím k volbám. Nic legálnějšího se nedá dělat.
david33
Příspěvky: 61
Registrován: 13 pro 2013 21:08

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od david33 » 02 bře 2016 14:42

Jo to je dobrej napad budu nosit ostrou ve venkovnim pouzdru a budu tvrdit že to je kuličkovka :lol:
Odpovědět