Walther LGV Competition Ultra

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Walther LGV Competition Ultra

Příspěvek od Martin K » 14 lis 2013 12:58

žabák píše:Ahoj Vaclave. Chtělo by to sem dát i nějaký horší nástřel. Nejlépe jsou ty průměrné, aby si nováček který si to přečte neřekl " Tohle je přesná flinta" . Po koupi zjistí že zas až tak přesná není. Tak proto je lepší dát i ty horší či průměrné nástřely.
no já si zase myslím, že ty nejlepší jsou lepší :D . mě zajímá čeho je schopna dosáhnout ta puška sama o sobě... zbytek už je na mě...
Alexxxus píše:ono to bude mít s kvalitou Walther společneho tolik jak s optikama Walther :-)
oni ty walthery jsou všechny stejný :roll:
Naposledy upravil(a) Martin K dne 14 lis 2013 13:08, celkem upraveno 1 x.


dycky STEYR
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: Walther LGV Competition Ultra

Příspěvek od mari » 14 lis 2013 13:01

Presne jak pise Martin,
k cemu ti je vedet ze se soustrel vejde pod petikorunu, euro, stovku,... me zajima prumer v mm a to pokudmozno blizici se razi :)
Ruce si nekupuju, at si kazdy kazi soustrely jak chce.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Walther LGV Competition Ultra

Příspěvek od Kubajzz » 14 lis 2013 21:18

Pro mě například je soustřel sice taky důležitý, ale až v druhé řadě, protože vím, že soustřel blížící se ráži na závodech, kdy se střílí z všelijakých pozic a podmínek v lese na neznámé vzdálenosti, nikdy nedosáhnu. Daleko důležitější pro mě je pažba, ovladatelnost, spoušť, bezpečnost, jak puška drží nástřel atd. atd.
Třeba takové to prkno se superpřesnou hlavní jako jsou benchrestové pušky pro mě nemá žádnou cenu. :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Vaclav
Příspěvky: 18
Registrován: 05 říj 2011 21:45
Bydliště: Libiš
Kontaktovat uživatele:

Re: Walther LGV Competition Ultra

Příspěvek od Vaclav » 14 lis 2013 21:57

To jsem netušil, že u superstřelců vzbudí zájem lámačka, no všichni ji uvidíte a budete si ji moct zkusit ve Slaném ....jsem hodně zvědavý jak ji posoudíte a to i vzhledem k HW 98, ktré si objednal Taťka, který od té doby co má HW 100 nechce o ničem jiném než HW ani slyšet ......... :) Já jinak nemám "lámačku" v této cenové kategorii s čím srovnávat snad mimo Diany 350 Magnum a s tou jsem takový soustřel nikdy neudělal 8) No a koupil jsem ji proto že jsem chtěl lámačku s klasickými miřidly - nemusím pořád střílet s puškohledm, a aby se mi líbila..... a to semi tedy líbí, tak jsem jen doufal, že za takový penize si nikdo nedovolí vyrábět a prodávat něco mizerného.
AA 410 F classic, Zoraki HP 01, Walther LGv Competetion ultra, FWB 300S
thubalek
Příspěvky: 165
Registrován: 30 kvě 2013 08:09
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Re: Walther LGV Competition Ultra

Příspěvek od thubalek » 23 led 2014 09:45

Můžu se zeptat, jaký jsou s tou puškou zkušenosti a dojmy po delší době?
Puška visící na zdi dělníkova příbytku nebo farmářovy chýše je symbolem demokracie. A je naším úkolem dohlédnout, aby tam zůstala.
- George Orwell
Vaclav
Příspěvky: 18
Registrován: 05 říj 2011 21:45
Bydliště: Libiš
Kontaktovat uživatele:

Re: Walther LGV Competition Ultra

Příspěvek od Vaclav » 14 bře 2014 09:25

Zkušenosti po odstřílení cca 1000 diabolek: všechno drží jak má nic se nepovoluje jako třeba u GAMO, podle mě přesnost výborná, držení pušky a její váha mi taky vyhovuje, takže spokojenost Abych jen nechválil, dřevo na pažbě a jeho povrchová úpraba je dost citlivá na zacházení, bohužel mám již několik drobných oděrek. Ale to asi časem vznikne při
"loveckém stylu používání" u každé. Včera jsem si z ní byl zastřílet a zkoušel jsem ji na 40 metrů a puškohledem nastaveným na HFT tedy s "nulou" na 26 metrech a paralaxou na 20 metrů, takže na 40 metrech terč rozmázlý a soustřel je tento:
Přílohy
walther.gif
walther.gif (89.27 KiB) Zobrazeno 1284 x
AA 410 F classic, Zoraki HP 01, Walther LGv Competetion ultra, FWB 300S
joža
Příspěvky: 649
Registrován: 29 kvě 2015 19:08

Re: Walther LGV Competition Ultra

Příspěvek od joža » 08 lis 2015 09:05

Ahoj Vaclave zajimam se o LGV jehož jsi doufam pořad štastnym majitelemT. Je to dost přes rok od posledniho přispěvku,tak prosim,pokud budeš tak laskav a napišeš par poznatku.Zda jsi mněnil pružinu apod.Děkuji za odpověd. Ještě prosim jaka zbran v teto cenove relaci patři mezi Tvoje favority
ranovak
Příspěvky: 902
Registrován: 15 lis 2013 19:23

Re: Walther LGV Competition Ultra

Příspěvek od ranovak » 11 úno 2016 22:04

Mám prostě slabost pro lámačky. A tak jsem původně jsem uvažoval nad LGV Competition Ultra, ale nakonec mne nadchla verze LGV Master Pro. Uvidíme jak bude střílet, až ji o víkendu vyzkouším.

Zatím jen první postřeh: Oproti HW jde rozebrat s prstem v nose. Po sundání pažby celý mechanismus drží jen dva čepy, které tam jdou zasunout rukou a vytlačit jdou úplně bez námahy. Takže kromě dvou imbusů na sundání pažby a jednoho hřebíku není potřeba k rozebrání potřeba vůbec žádné nářadí a ani násilí :D

Co mne naopak zklamalo je provedení natahovací páky pod hlavní. Ta je do pístu přitlačovaná pouze plastovou destičkou podepřenou dvěma pružinkama a nabíjecí páka jezdí po plastové kluzné podložce rovnou po spodní straně těla pístu. Jako minimalističtěji už to asi udělat nešlo, ale předpokládám že po čase půjde černění v těchto místech dolu.

Jo a po vybalení bylo kolem těsnění několik špon. To bych čekal u Slavie (ačkoliv v mé nikde špony nebyly) ale ne u vzduchovky za skoro 15.000 Kč... :(
Přílohy
Walther_LGV_Master_Pro.jpg
Odpovědět