Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Danismckost
Příspěvky: 52
Registrován: 04 led 2016 21:02

Re: Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Příspěvek od Danismckost » 21 led 2016 08:44

znovu jsem si naměřil 100 metrů a umístil cíl tak, abych mohl pálit pohodlně z okna a super.. každou ránou trefa. předtím jsem střílel do kopce, teď to mám téměř na rovině a ještě s oporou o parapet. Od vánoc padlo asi 10 krabiček diabolek :lol: . Je možné že každá diabolka má jiný nástřel? ecact 0,547g mi lítaj přesně a jsb rs dost do leva cca o dvacet cm na 100m. Teď jak je sníh, tak jde přesně vidět kam to padá. Plechovku od májky vyzkouším, asi si ji tedy dám dnes na svačinku :D


Daystate Wolverine
torpa
Příspěvky: 49
Registrován: 03 dub 2013 18:52

Re: Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Příspěvek od torpa » 21 led 2016 13:49

čau ty jsi aspon zprávnej nadšenec,z okna mám také možnost střílet ale není to ono.Jinak je lepší střílet určitě na rovině jak do kopce vše má vliv na střelbu rovina je rovina.No vidíš opěra o parapet to už se dá to už je lepší postříleníčko.Jinak každá diabolka váží jinak proto musíš vždy zastřelovat puškohled nebo vždy musíš střílet nad či pod střed kříže v puškohledu ale to je zas takové nepřesné.Nejlepší je si zvolit jeden druh diabolek a sněma střílet já mám ted ty premium a maximální spokojenost.Pokud nebude moc mrznout vyrazím v sobotu zastřílet chybí mi to :lol:
torpa
Příspěvky: 49
Registrován: 03 dub 2013 18:52

Re: Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Příspěvek od torpa » 29 led 2016 13:45

Dnes je ale krásně půjdu provětrat tu mou krásku. :roll:
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Příspěvek od Alexxxus » 29 led 2016 15:06

Po dnešku se spolu s Tebou budou kochat svojí kráskou další dva doufám spokojení majitelé Regála.
Já sám provětrám zítra Griffina aneb paní Grifinovou protože ta se mnou momentálně zdílí lože :mrgreen:
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Křapáček
Příspěvky: 632
Registrován: 30 lis 2014 17:11

Re: Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Příspěvek od Křapáček » 29 led 2016 15:36

A jaka je v posteli když s tebou sdilí to loze ? :)
AGN Vulcan .22 + Burris Timberline
FWB 800FT + Burris Timberline
HW100 FSB .177 + Burris Timberline
Jsem totiz ... Timberlinovej
Danismckost
Příspěvky: 52
Registrován: 04 led 2016 21:02

Re: Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Příspěvek od Danismckost » 31 led 2016 09:15

Alexxxusi, měl bych pár otázeček na mistra v oboru a to : po teď už 12ti krabičkách diabolek mi začala flinta ucházet, teď už si myslím, že to bylo nedostatečným tlakem v kartuši, dost blbě mi ukazuje ten budíček, ale přecejen by to mělo těsnit až do nuly, takže jsem ji rozebral, bez problémů, šlo to hezky a vyčistil, no a když jsem byl uvnitř, neodpustil jsem si trošku poladit harpra, nastavil jsem ho až na doraz ventilu a nastavil jen malinkou vůli cca desetinu aby si zachoval funkci, jenže teď sice flinta střílí o dost rovněji - momentálně stílím na 135 metrRů do pověšené petflašky, ale zato se špatnou konzistencí 10x ok a pak spadne do trávy pak zase ok, z toho trefuji každou ránou, pak přebiji zásobník a už se netrefím apod.. může to dělat tím harprem? jakou vůli od ventilu mu mám dát? předtím to mělo asi taky problémy s konzistencí, ale na blízko to nejde poznat..
a druhá otázka: čím to, že se mi se vzdáleností mění nástřel do boku - čím dál střílím, tím jde víc do leva a musím kliknou o dvě čísla.. tj asi deset kliknutí? nemůžu mít třeba vychýlenou hlaveň vůči rybině? Co s tím ať střílí přesně a pořád stejně? Dík
Daystate Wolverine
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Příspěvek od Alexxxus » 01 úno 2016 15:53

Harprovo kladívko ....
chce to opravdu hodně trpělivosti při nastavování - pokud jsi přestavěl 16ti joule vzduchovku na dejme tomu na 24 mělo by být vše OK pokud jsi šel až na hranici 30 - 40 joule začne se projevovat tovární složení pušky - FAC verse mají jinak řešenou jehlu ventilu - jednak to není jen druhem oceli ale také ve tvaru sedla ventilu - jinak řešené těsnení a jiná jehla.
Stavá se že po kutilském zásahu dojde k rozmlacení sedla ventilu - pokud jsi jen měnil nastavení úderníku mělo by se vše vrátit zpět do továrního nastevní pokud budeš chtít - pokud se ti tedy nepodařilo namrvit jehlou ventilu těsnění.

To že překlikávaš stranově znamená že není ideálně natočená hlaveň v pouzdře - pokud klikáš do leva (prava) stačí hlaveň povolit pootočit v pouzdře o cca -- 1-2 -- uhlové minuty a bude nástřel shodný se záměrnou - jde to i doma.
Sám jsem na klasickém Huntsmanu hlaveň pootáčel o cca 2 minuty (minuty rozuměj přesně jak na hodinách

Chce to dobrou stolici a chce to krytých alespoň 30 metrů
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Jura
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2013 19:59

Re: Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Příspěvek od Jura » 01 úno 2016 16:07

to Danismckost

asi si měl raději pořídit FAC verzi...ono i ladění má svoje hranice...a otázky bych kladl před laděním a né až když je problém... 8)
anebo dát pušku nastavit někomu kdo tomu rozumí 8)
Daystate Huntsman Regal .177 + MTC Genesis HMD
Anschutz 9015 FT + Burris Timberline MD
Air Arms Pro Sport + Sightron S3 MMD
Weihrauch 97 + Discovery HD 10x44 SFIR
Weihrauch 98 + Hawke Sidewinder 10x42 MMD
http://jelenteam.webnode.cz/
Křapáček
Příspěvky: 632
Registrován: 30 lis 2014 17:11

Re: Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Příspěvek od Křapáček » 01 úno 2016 17:01

Jedinej odbornik je tu Alexus !
Už opravoval i AA Evo :D :D
AGN Vulcan .22 + Burris Timberline
FWB 800FT + Burris Timberline
HW100 FSB .177 + Burris Timberline
Jsem totiz ... Timberlinovej
strelec3751
Příspěvky: 610
Registrován: 30 bře 2012 18:55
Bydliště: východní okolí Prahy

Re: Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Příspěvek od strelec3751 » 01 úno 2016 23:04

Já už toho opravoval. :D

A občas něco i fungovalo.

Omlouvám se, to jsem si nemohl odpustit.
Danismckost
Příspěvky: 52
Registrován: 04 led 2016 21:02

Re: Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Příspěvek od Danismckost » 01 úno 2016 23:35

Děkuji za odpovědi, s těmi minutami atd se do toho zatím vrtat raději nebudu. Flintu jsem nekupoval novou, ale už na konci záruky od místního člena. Každopádně jsem nebyl první kdo se v tom hrabal, naštěstí až na pár drobností vypadá vše ok. Kladívko bylo nastavené asi půl otáčky před jehlu, to mě právě překvapilo, že je to až tak a přitom síla nic moc, tak jsem to dal ještě blíž, pocitově jak ventil na motorce, opravdu tak desetinu mm - dvoucentimetrovou suchou smrkovou desku to neprostřelí a když tam dám 1g diabolku, tak ji to sotva vyflusne... asi to ladím na slabší výkon :lol: když jsem koukal do té 1,5mm dírky kterou proudí vzduch do hlavně, tak mě to ani moc nepřesvědčilo že by se dalo dostat na nějakou větší sílu, přecejen slušnej restriktor.. chci to jen vyladit aby trefovala furt, a ne podle toho, co je za den.. třeba dnes jsem trefil každou ránou na 100m ten hrnec, zítra to bude zase jinak...
kdybych se tak nebál, že mi ji pošťáci ztratí, zničí nebo obojí, už jede k Alexxxusovi na seřízení.. nemám ani chrono, tak je to o ničem. :roll:
Daystate Wolverine
torpa
Příspěvky: 49
Registrován: 03 dub 2013 18:52

Re: Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Příspěvek od torpa » 09 úno 2016 12:27

Tak hošani opět se hlásím po delší době.Včera jsem neodolal bylo krásně slunečno ale větrno tak jsem mosel jít provětrat tu moji.No ale děs na 45m na kostku od cukru až na potřetí trefa no nebyl jsem zpokojen ale asi tím že jsem skoro 3 týdny nestřílel jinak si to nedovedu představit. :D Jo a prosím nevrtejte do těch krásek nechte to zkušenému když něco.Alexxxus je machr jen pro mě zruky :(
Danismckost
Příspěvky: 52
Registrován: 04 led 2016 21:02

Re: Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Příspěvek od Danismckost » 11 úno 2016 09:08

já do ní vrtal jen kvůli ucházejícímu vzduchu a když už jsem byl uvnitř, tak jsem ji pořádně vyčistil. Až budu mít cestu do prahy, tak přepadnu Alexxxuse ať mi ji pořádně naladí. Stejně mám podezření na ten o-kroužek co ucpává hlaveň, je to tak nějak moc okolo ofoukané. Nové o-kroužky budu mít v pondělí, tak uvidím. Jinak od posledního příspěvku už valím čtvrtou krabičku diabolek - docela mě naštvalo, že jsb match puškový nebere ze zásobníku, vždy se sekne hranou, jen když ji dám svisle hlavní dolů tak to jakš takš funguje. Ale stejně není oč stát, ta plochá hlava brzdí jak pominutá, na 100m to ani nedoletí. Každopádně jsb exact heavy 4,52 mi střílí asi nejlíp.
Daystate Wolverine
jahl
Příspěvky: 18
Registrován: 04 úno 2016 21:10

Re: Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Příspěvek od jahl » 11 úno 2016 21:12

Chtěl bych se prosím zeptat, jestli je hlaveň s převlečnou trubkou, nebo je plná ? Děkuji
Danismckost
Příspěvky: 52
Registrován: 04 led 2016 21:02

Re: Daystate Huntsman Regal 4,5mm

Příspěvek od Danismckost » 11 úno 2016 21:42

s trubkou.
Daystate Wolverine
Odpovědět