Evanix K550

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
super_lama
Příspěvky: 9
Registrován: 09 srp 2012 00:09

Evanix K550

Příspěvek od super_lama » 02 led 2016 11:33

Zdravím pánové, tak jsem štastným (zatím) majitelem K550, neví někdo, jak se šteluje výkon? zatím se mi nepodařilo nic sehnat, ani schéma této pušky. Jestli prosím někdo něco máte, sem s tím...Děkuji...


bobodrak
Příspěvky: 31
Registrován: 06 lis 2015 17:34
Bydliště: Stráž p.R.

Re: Evanix K550

Příspěvek od bobodrak » 02 led 2016 11:59

Zdravím, výkon můžeš štelovat výměnou pružiny a průchodek, ale to je na ZP. Objednat si to můžeš tam, kde jsi flintu koupil cena necelých 400,-. Zavolej jim. :D Já mám od vánoc AR 6, 5,5
super_lama
Příspěvky: 9
Registrován: 09 srp 2012 00:09

Re: Evanix K550

Příspěvek od super_lama » 02 led 2016 17:23

Tak Vám pánové ještě ukážu, jak jsem ji hezky vyprasil, ale bacha, musel jsem, nevidím totiž na pravé oko, tak to musím dostat před levé, kvůli tomu jsem si ji taky kupoval, pistolvý úchyt. a levačkou fakt střílet neumím...Vlastně ani pravačkou, ale baví mě to...
super_lama
Příspěvky: 9
Registrován: 09 srp 2012 00:09

Re: Evanix K550

Příspěvek od super_lama » 07 led 2016 15:39

Zdravím, tak jsem trochu zatížil kohoutek, má pak větší razanci na uderník, pružina se štelovat nedá, jen bud podložit nebo vyměnit. Síla výstřelu u týhle pušky je rozdílná proto, že když ji natáhnete růčo, dáte kohoutek do zadní max. polohy a má pak větší razanci na uderník, při jen mačkání spouště nechodí až dozadu, aby nezaskočil. Zatím moje první skušenosti jsou kladné, perfektní zpracování, uplně jednoduchá výměna zásobníku, jen vycvaknete a zacvaknete nový, jednoduché nabíjení. Co velice chválím je minimální hlučnost, opravdu jen tak pšoukne, ještě jsem, jak je vidět na obrázku přetáhl hlaven vodovoní izolací, je to taky znát, krásně tam padne a když se moc odře, není problém dát tam jinou. V pohodě si vystřelím mezi barákama, když jsem to udělal s hatsanen, rozvycovali se okénka u sousedů...
Přílohy
černoška veb.jpg
vladav
Příspěvky: 162
Registrován: 20 srp 2012 11:35
Bydliště: Strašice

Re: Evanix K550

Příspěvek od vladav » 07 led 2016 17:12

No hlavně že jsi spokojenej :wink:
Neni důležitý vyhrát ale nasrat toho kdo vás porazil :-))








Evanix Rainstorm .22
MTC Viper 10*44 SCB
Uživatelský avatar
cendlerqm
Příspěvky: 51
Registrován: 13 led 2010 02:58
Bydliště: Beroun

Re: Evanix K550

Příspěvek od cendlerqm » 08 led 2016 15:13

No tohle neeee :shock: Promin ale je to fakt osklivy :mrgreen: .Taky se do ni chystam no ale co presnost? Nekde sem cet ze pusky zalozene na duk II nejsou moc presne , prej kvuli tomu ze vedou vzduch zezadu pres zasobnik.Prave ze nejvic se mi na tyhle pusce libil vzhled proste kov a drevo.Kdyz se ti povede zvysit vykon dej vedet jestli se to neprojevi na konzistenci ,ale tyhle zbrane jsou stavane na vykony az 70 zoulu takze by ji to melo spis prospet ale to asi zalezi na vyladeni.
Huben K1
super_lama
Příspěvky: 9
Registrován: 09 srp 2012 00:09

Re: Evanix K550

Příspěvek od super_lama » 08 led 2016 18:18

No, přiznávám, že ta pažba měla být přírodní, původní byla moc hezkaá,ale jak jsem se do toho dřeva pustil, byl jsem z toho neštastný a pár pažeb už jsem dělal. Ale to dříví je drolivý, nešlo zaleštit, tvrdost nic moc, nebyl by problém ji přepilovat i mojí tupou rašplý. Takže na obrázku je pažba dřevěná, jen vzatá na černo. Jinak, radost jsem z toho neměl, ale čtěte prosím, proč jsem to udělal...je to o kousek výš...přesnost budu řešit, až s ní fakt něco nastřílím, zatím vypadá velice dobře při upnutí na deset metrů jsem nezaznamenal odchylku, naprosto vše jednou dírou...zase ta pažba má jednu výhodu, nemusíte přehmatávat a jde natáhnout jak revolver...
Odpovědět