Zbrane Brymova

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
olgojchorchoj
Příspěvky: 15
Registrován: 03 říj 2011 12:47

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od olgojchorchoj » 05 říj 2013 22:16

Bol som v Prahe sluzobne,chcel som si kupit Ardesu pursuit xlt,mozem vam povedat,ze na Slovensku som videl zaujimavych predavacov,ale na brymovcov nemaju...Sa divim,ze im to este funguje.Tak som sa zastavil v bvs,nemali taku farbu, inak pristup ok.Tak som skoncil u Daveho v Opletalove,zbran som kupil,krám paradny,keby so mnou nebola manzelka,miniem tam majland.Prijemny pan,vyborne poradil,vidno,ze ho to bavi a urcite sa tam rad vratim.


Derringer Great Gun .45 3,5"nerez hlavne
Czechgun Gladiator .45 SCP
Ardesa Pursuit XLT Compensator
Gamo Replay 10
Flusbrok LOV2
Skutočný chlap má zbraň. Tvrdenie,že zbraň môže priniesť problémy,je prejavom zšenštilosti.
Piggy
Příspěvky: 129
Registrován: 19 pro 2012 18:21

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Piggy » 13 říj 2013 20:00

Já vám nevím - u Brymové jsem už nakupoval mockrát, poprvé ještě na Staromáku, zatím naposled předevčírem, a vždy v pohodě.
I když pravda, v BVS je to ne jiná liga, ale jiný sport. :lol:
pelanj
Příspěvky: 255
Registrován: 28 úno 2013 13:29

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od pelanj » 25 říj 2013 11:08

Já tam nikdy neměl problém - většinou tam jdu s přesnou představou, co chci, a to taky dostanu. Když jsem kupoval perkusní pistoli (a nevěděl, který model si mám vybrat), tak mi je všechny vyskládali na pult, půjčili do ruky a poradili, čím krmit a jak mazat. Nejdůležitější je, že to mám asi zastávky tramvají od práce:)
Phoenix
Příspěvky: 5
Registrován: 05 črc 2012 12:00

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Phoenix » 05 říj 2014 14:41

Zdravím ve spolek... Chodím k Brymové celkem často pro náboje, nehledě na to, že pár zbraní už jsem tam koupil. Nemám absolutně žádné výhrady, paní prodavačka je velmi ochotná a má velký přehled o jakémkoli zboží , a pan prodavač též. Pokud něco nemají, snaží se to sehnat a objednat......No a pokud někomu vadí,že se na něj prodavač neustále přiblble neusmívá , potom musí do cirkusu a tam bude i kašpárek s rolničkami a nuceným smíchem,,, :lol: Já jdu kvalitně nakoupit, a ne se přiblble usmívat :mrgreen: Jen menší výhrada- pan majitel Brym by mohl občas pozdravit,,,,,
zaxxon
Příspěvky: 205
Registrován: 04 led 2011 17:39

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od zaxxon » 13 říj 2014 20:51

Byl jsem tam teď s kámošem a ten jouda, co tam prodává je pořád stejně.., zajdu tam jednou za čas, když mám cestu kolem, ale nikdy mě tam nezklame ten nepříjemně arogantní podivín .. Ani bych tam nechodil, ale je tam výhoda že to není někde na periferii, mají hodně zbraní ve vytrínách a když se člověk zrovna staví na Andělu, tak se může aspoň mrknout na nějaký bouchačky, ale nakupuju rozhodně jinde:_)
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od edelweiss » 06 říj 2015 09:10

Tak mám opakovanou a naprosto pozitivní zkušenost, ano jsou vytížení a asi ne málo, i tak ale domluva po telefonu perfektní a nemluvě o tom že poslední zásilku mi paní z obchodu Brýmová doručila osobně bez nároku na uhrazení času nákladů na dodání, takže jsem opět čuměl jak puk, co vše se dá, když se chce. Tímto bych za sebe poděkoval, udělal pro mě, co nemuseli. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
nejrom
Příspěvky: 160
Registrován: 25 črc 2010 20:56
Bydliště: Okres Hodonín

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od nejrom » 06 říj 2015 09:20

Též mám stejné zkušenosti a mohu jen chválit. Paní je opravdu super a jenom mi je líto, že nemá trochu víc času. Protože, když jsem tam byl posledně a ptal jsem se jí na dostupnost zboží a ona mi to vyhledávala, tak jeden "kolega střelec" dost nevybíravě pronesl mezi zuby, že se na to může vy.... , otočil se a odešel bez toho, aniž by chvilinku počkal.
Nic víc se nestalo než to, že asi neunesl čekat, než na něj přijde řada, protože on chtěl jen "krmivo do čízy" a na to k.. nebude do pr... čekat jak trotl.
Samozřejmě, že to jsou asi Ti, kdo to tady potom vehementně rozmáznou.
Nenabitou zbraní nemiř ani na tchýni.
Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 629
Registrován: 01 črc 2007 18:53
Bydliště: Praha 5

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Bonanza » 06 říj 2015 14:28

Já už jsem tady chvál Brymovy mockrát , určitě taky záleží na zákazníkovi, jak se chová k prodavači, atd. Nikdy tam nemám problém, naopak. No a v Opletalce je vždy pohoda a na co hledět i co koupit.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Zbrane Brymova

Příspěvek od Biggles » 02 led 2016 09:32

U Brymů jsem toho už nakoupil hafo a vždy v pohodě. Zajímavý, že tu nejvíc 3,14čuje jeden a přesto tam furt leze...
Odpovědět