OPPT

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

OPPT

Příspěvek od COOK » 20 lis 2015 19:23

Národní státy právně zanikly na konci roku 2012. Stalo se to z toho důvodu, že na ně byla u mezinárodního soudu podána žaloba skupinou One Peoples Public Trust (žalobu vypracovali právníci FEDu), proti které státy nemohly nijak reagovat. Tzv. Česká republika podle mezinárodního práva už neexistuje, takže její zákony jsou neplatné a státní instituce neexistují a nemají žádná práva vůči obyvatelům. Veškeré státní úřady a pořádkové/bezpečnostní složky, byly převedeny na soukromé společnosti s ručením omezeným - s.r.o. Samotná bývalá ČR je teď LTDéčko, registrované ve Velké Británii. Naše vláda to samozřejmě velmi dobře ví. Všechno ale zatím jede dál, kvůli setrvačnosti a vyjetým kolejím.

V mezinárodní databázi společností UPIK nebo DUNS lze vše najít. Např. https://www.upik.de/ a kliknout na UPIK-suche. Zadejte "czech republic" a jako zemi "GroS Britain". Je tam jméno nějakého anglána - majitele České republiky LTD.
Dál si nastavte jako zemi Tschechische republik a jako název firmy "ministerstvo". Vypadnou všechna. Majitelem společnosti "Ministerstvo vnitra" je nějaký Chládek. Dál už si můžete hledat sami, například sociální správu, finančáky, soudy atd atd.

Existují dokumenty přeložené do češtiny. Ten hlavní, který budete používat nejvíc, se jmenuje Zdvořilé upozornění (ZU). Vyplní se podle pokynů ve směrnici a pošle úředníkovi, který neoprávněně "obtěžuje". Úředník musí přestat s vyvíjením další činnosti proti vám, jinak mu zcela právně můžete napařit likvidační pokutu. Rozhodne o tom arbitr mezinárodního soudu a potvrdí pohledávku (proti arbitráži se nelze odvolat). ZU se už tady používají. Pár lidí kteří ho dostali:
-exekutorské prase Vrána. Velmi dobře pochopil, že je konec a tak si zbalil krvavé prachy a vypadl.
-známý advokát Sokol. Dostal od protistrany ZU a vzdal se zastupování svého klienta.
-soudkyně v Nymburku - ze všech sil začala hledat nějakou procesní chybu, kterou nakonec našla a proces zrušila.
-dostaly to další hromady úředníků a exekutorů a zatím nevím o nikom, kdo by to nakonec nepochopil.

Dokumenty ke stažení zde: http://ulozto.cz/xrzFhgtn/oppt-dokumenty-zip Překlad soudním tlumočníkem z angličtiny stál 16 000Kč, tak si toho važte. Já jsem za to ještě platil:)

Ve státech, ech pardon, údajných státech, jako FR, DE, AT, CH, jsou výrazněji dál než my. Příklad z Rakouska: Cca 300 obyvatel rakouské obce Waidhofen an der Thaia (6500 obyvatel, kousek od Českých Budějovic) hromadně přestali platit daně, poplatky, pokuty, sociální, zdravotní atd. Prostě vzpoura proti státu. Jednoho dne na ně najela tlupa policajtů, prolezli všechny baráky, chtěli po všech doklady (nedostali je). Policie nakonec nezmohla nic, byla odvolána. WTF! - Insight | ‘OPPT‘ Polizeiaktion Waidhofen an der Thaya https://www.youtube.com/watch?v=PpoyVNxaWGw Možná něco říkám nepřesně. http://www.welcometofreedom.at/

Dneska v AT dostává státní správa na prdel. Policajti to znají čím dál víc a pokud jim ukážete svou průkazku "svobodné bytosti" nebo mezinárodní pas vydaný na bázi OPPT, pouze vám popřejí šťastnou cestu. Pas si můžete nechat vyrobit zde: http://www.terrania.org/ Je platný na celé planetě. Nedávno s tím cestoval kdosi z Německa do emeriky a v pohodě prošel přes obě letiště. To nebude ale platit vždy, koncoví úřednící to často vůbec neví.

Web s materiály a texty OPPT: http://i-uv.com/oppt-absolute/ Byly přesunuty na tento web, co vypadá poněkud obskurně a mají tam tlačítko DONATE. To klidně ignorujte. Jsou tam k nalezení všechny dokumenty, včetně oné žaloby.

Tři měsíce po státech, zanikly i všechny banky. Na ně byla podána další žaloba. Pokud máte nějaký dluh v bance, tak ho už nemáte, protože banky neexistují.

ZU je důležité hlavně pro lidi, po kterých jdou exekutoři a mají třeba už nemovitost v dražbě. Okamžitě jim pošlete ZU.
ZU se podepisuje zvláštním způsobem, protože současná jména se kterýma jsme vedeni "v systému", jsou neplatná. Josef Kedlubna se MUSÍ podepsal "josef z rodu kedlubnů", jinak je pr*eli. Podobně Jarmila Bramborová, rozená Řepová, se musí podepsat "jarmila z rodu řepů". Dál se přidává otisk pravého palce červeným inkoustem.

Pokud se musíte podepsat na nějaká lejstra, použijte svůj nový podpis a formulku "UCC 1-308" (Uniform Comercial Code)

Jaké konsekvence tyhle skutečnosti mají pro majitele palných zbraní, které chce neexistující stát odzbrojit, si už domyslete sami.


------

Související: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blog ... tu-propria


Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: OPPT

Příspěvek od Cora » 20 lis 2015 21:12

jakej matroš hulíš??? :D
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: OPPT

Příspěvek od COOK » 21 lis 2015 12:12

Zapomněl jsem, že ZU se musí taky podepsat formulkou "UCC 1-308 všechna práva vyhrazena". Dá se vyrobit i jako razítko. Používám dvě velký, ještě s dalšíma zákonama, ať si ouředníci počtou.

ZU se posílá s doručenkou - musíte mít důkaz odeslání. Veškerý hovory s ouřadama, si nahrávejte diktafonem. Poslouží jako důkaz arbitrovi.

ZU se samozřejmě posílá i zaměstnancům inkasních agentur. Jsou to firmy, se kterýma nemáte žádnou smlouvu, takže vám nic nemohou. Platí pouze mezinárodní právo.

Další použití ZU: Řidič dostal pokutu za nezaplý pásy. Samozřejmě nic nezaplatil a tak mu došel dopis z dopravky. Podepsanýmu úředníkovi poslal ZU. Od té doby ticho po pěšině.
derringer
Příspěvky: 435
Registrován: 04 pro 2007 20:53

Re: OPPT

Příspěvek od derringer » 24 lis 2015 08:22

Můžeš sem prosím dát sken nějakého takto proběhlého sporu?
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: OPPT

Příspěvek od COOK » 24 lis 2015 10:22

Pozeptám se druhých. Osobně mám těsně před odesláním ZU inkasním pijavicím EOS-KSI, který na mě poslali impotenti z ČKP. Ale i EOS jsou impotenti sami o sobě. Mám všechno připravený.

K tomu mezinárodnímu pasu: vpravo nahoře je číslo s písmenama. Během nějaké doby se začnou vydávat i RZ/SPZ s tímhle číslem, jak na auta, tak moto. Připravuje se spolupráce s pojišťovnou, co takový vozidlo pojistí (a výrazně levněji). Zcela podle práva.
zaxxon
Příspěvky: 205
Registrován: 04 led 2011 17:39

Re: OPPT

Příspěvek od zaxxon » 25 lis 2015 18:07

:roll: Zajímavej nápad, ale má právní relevanci asi jako.. http://www.deti-nebe.cz/default_0c_cz.htm
pelanj
Příspěvky: 255
Registrován: 28 úno 2013 13:29

Re: OPPT

Příspěvek od pelanj » 25 lis 2015 20:12

Docela mě překvapuje, že se vyskytuje někdo ochotný takovému blábolu věřit. Být Cookem, tak bych brzy očekával návštěvu lékaře a nedobrovolnou internaci v psychiatrické léčebně.
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OPPT

Příspěvek od Artifex » 25 lis 2015 20:19

Mne zase docela překvapuje, že někdo takový má ZP, co máš z toho...
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: OPPT

Příspěvek od COOK » 26 lis 2015 11:00

Tak ono je celkem pochopitelný, že tohle není materiál nebo záležitost pro lidi duševně omezený.
pelanj
Příspěvky: 255
Registrován: 28 úno 2013 13:29

Re: OPPT

Příspěvek od pelanj » 26 lis 2015 11:40

Dovolil bych si provést důkaz sporem - tedy jednoznačně vyvrátit jedno tvrzení z prvního příspěvku:

Pravá povaha firmy The Czech Republic Ltd. registrované v UK

https://www.linkedin.com/company/the-czech-republic-ltd

E-learningová společnost v Anglii...
j.v.
Příspěvky: 4
Registrován: 23 úno 2015 12:07

Re: OPPT

Příspěvek od j.v. » 26 lis 2015 11:47

A další dvě vteřiny na Googlu: http://rationalwiki.org/wiki/One_People's_Public_Trust

Ve zkratce: OTTP nebylo nikdy bráno vážně a všechny instituje jej ignorovaly, nakonec se z něho vyprofilovalo pár podvodníků a celá iniciativa v tichosti víceméně umřela. A jinak je to typická konspirační story na neděli se vším všudy, chybí jí jen chemtrails a dvojčata :roll:
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: OPPT

Příspěvek od COOK » 26 lis 2015 23:05

Stránka na LinkedIn vznikla automaticky, jak se může každý dočíst. Zřejmě přímo z databáze firem. Stránce se nikdo nevěnuje a WWW téhle "e-learning" (?) firmy jaksi neexistuje. Proč něco tak očividnýho tu musím psát já a ne někdo jiný? Proč není schopen si toho všimnout sám pelanj, který má ještě potřebu blekotat o psychiatrii? :lol:

Omezenců typu členů Sisyfos, je plná planeta. Kdo asi tak tvoří web rationalwiki? Pseudochytrouši, co si musí všechno mimo jejich chápání nějak racionalizovat, neboli nacpat do škatulky svýho omezenýho rozhledu/chápání. Nedá se vyloučit i vliv lidí, co jen nechtějí přijít o státní koryto. Kdo je duševně trochu výkonnější a má na víc než napsání čtyř písmen do googlu, zjistí si například reálnost listin UCC podle čísla, který má každý pod nosem. UCC je mezinárodní zákoník, který pochází už z dob římské říše a má vyšší prioritu, než zákony národních států.

j.v.: vysvětli, proč (opět volným pádem) spadla budova WTC 7, třetí spadená budova při akci 9/11. Je toho plný net.
pelanj
Příspěvky: 255
Registrován: 28 úno 2013 13:29

Re: OPPT

Příspěvek od pelanj » 27 lis 2015 08:07

Ještě přidám dva odkazy a končím tuhle debatu, protože jsem asi holt moc omezený, google a všichni mi lžou...

Něco o UCC:
The Uniform Commercial Code (UCC) is a set of laws that provide legal rules and regulations governing commercial or business dealings and transactions. The UCC regulates the transfer or sale of personal property.

Nebo je to jiné UCC a google mě mate?

Článek o UCC, na co se nevztahuje: http://www.nolo.com/legal-encyclopedia/ ... apply.html

COOKu, myslel jsem, že si z nás od začátku děláš legraci ve stylu trolla a tak jsem to pojal trochu s humorem. Jestli všechno, co píšeš, myslíš vážně, tak Ti přeji hodně štěstí, budeš ho potřebovat.
j.v.
Příspěvky: 4
Registrován: 23 úno 2015 12:07

Re: OPPT

Příspěvek od j.v. » 27 lis 2015 08:57

Obvious troll is obvious :)

Ale abych nebyl dlužen odpověď, tady jedna je. Tematická :) (Čímž také končím, diskuze tady moc smysl opravdu nemá.)

Obrázek
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: OPPT

Příspěvek od COOK » 28 lis 2015 12:58

Díky za přání hodně štěstí, to je jedna z nejhezčích věcí, co se dá někomu přát. Jasně že je to komerční zákoník, to je snad vidět z názvu. A má někdo z vás s ouřadem, co se prezentuje jako "stát", nějakou obchodní smlouvu? Ne. Takže může leda prd, protože tyhle útvary, kterým odvádíte daně:), byly právně uzavřeny a převedeny na firmy. Je to právnická hatmatilka, navíc v angličtině... Ale každý, ať si dělá co chce. Pořidte si třeba nové hnutí na sociálních sítích: #odevzdávám :lol:
Odpovědět