preprava zbrane

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Sam Jr.
Příspěvky: 108
Registrován: 22 kvě 2010 11:04
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: přeprava zbraně

Příspěvek od Sam Jr. » 22 dub 2015 22:46

nemyslím si, že by byl problém zbraň dovést třeba v lepenkové krabici nebo i zamotanou do deky a něčím přepásanou/ovázanou nebo v čemkoliv jiném, co ji zcela zakryje :)


Weihrauch HW40, HW97K, Baikal MP61, Umarex MP7
I.C.E
Příspěvky: 19
Registrován: 16 bře 2015 21:21

Re: přeprava zbraně

Příspěvek od I.C.E » 22 dub 2015 23:14

Když sem neměl kufr na dlouhou, tak jsem ji jen zamotal do šály a ovázal špagátem a donesl. Nebyl s tím problém. Čili bych se toho nebál
Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 629
Registrován: 01 črc 2007 18:53
Bydliště: Praha 5

Re: přeprava zbraně

Příspěvek od Bonanza » 24 dub 2015 09:58

Stačí Ti obal na rybářské pruty potřebné délky z tržiště od Vietkongu. Máš to na jednu cestu tam a zpět. A stačí to. Nikdo nepozná, jestli v něm je rybařina nebo něco jiného.
ramaszeuski
Příspěvky: 4
Registrován: 11 srp 2015 13:01

Re: přeprava zbraně

Příspěvek od ramaszeuski » 11 srp 2015 15:16

Kufr od kytary je take dobry. Jen v nem musim mit brokovnici rozlozenou - je trochu kratky.
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: přeprava zbraně

Příspěvek od harpplayer » 18 srp 2015 19:45

Dovolím si jednu osobní příhodu: Při prolongaci zbrojáku jsem potřeboval odnést zbraně k fyzické kontrole na okresní PČR - šlo o několik dlouhých a pár krátkých. K dispozici jsem měl pouze 2 kufry na dlouhé a kufr na krátké. Závodní malorážka mi zabrala jeden dlouhý kufr, ale co se zbytkem. Vyházel jsem mechanizmy z pažeb, naskládal je do jednoho kufru a tradá na PČR. Policajt na to koukal jako zjara - prej se těšil na pěkný flinty a já mu tam přines vodovodní potrubí. Ale nemoh nic namítat, jelikož všechny hlavní části podléhající kontrole měl pěkně pohromadě. :lol: Prej se mu to za jeho praxi ještě nestalo... :)
Odpovědět