Strelecky klub v Olomouci

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Grinch
Příspěvky: 1246
Registrován: 17 led 2009 08:51
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecký klub v Olomouci

Příspěvek od Grinch » 12 zář 2014 08:09

Ano, samozřejmě puška samonabíjecí být může. Odpálil jsem z toho vesměs jen CZ 858 a klony kvůli masovosti a ne zcela ideální kvalifikaci střelců, kteří si je kupují :lol:

Pokud mohu poprosit, tak případný zájem směřovat do mejlu nebo ostatních kontaktů a popřípadě na Fb stránce akce

Díky


Kurzy GTac.cz - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
dawe
Příspěvky: 9
Registrován: 08 říj 2013 18:04

Re: Střelecký klub v Olomouci

Příspěvek od dawe » 03 říj 2014 20:08

Paní správcová je v pohodě, skvělá domluva - když si zavoláte, jde se domluvit i na dobu mimo hodiny pro veřejnost.
Horší je to s cenou, která za poslední dva roky výrazně narostla.
150 Kč za 50/100m a skoro jednou tolik, když jdete na velkorážku na 200-300m je podle mě docela palba, něco jako střelecký klub při střelnici neexistuje, střelnice je ryze komerční. Sice zde střílí střelci SSK Elán Olomouc, ale ti platí stejně, jako každý jiný. Takže pro člověka, co nemá zájem soutěžit v soutěžích střeleckého svazu nemá význam do klubu vstupovat, jak to bývá na jiných střelnicích.
Naopak mám pocit, že se čas moc neřeší, na střelnici se mi střílí velice dobře, je tu dost světla, žádné střílení z "tunelu".
Komu nevadí vyšší cena, tak já mohu lazeckou střelnici pouze doporučit 8)
Coffin
Příspěvky: 120
Registrován: 03 bře 2014 23:17
Bydliště: u Olomóca

Re: Střelecký klub v Olomouci

Příspěvek od Coffin » 03 říj 2014 22:41

Cena je trošku větší ale střelnice je to docela slušná.Jelikož na zbrojáku teprve pracuji tak chodím střílet za asistence paní správcové a vždycky se nějak domluvíme.
Byl jsem teď 2x za sebou na malorážce a teď v neděli na 12:30 mám domluvenou kulovnici Mosin Nagant a 858 TACTICAL. Tak nějak mě něco říká že ten Mosin bude docela očistec pro rameno :lol: Snad bude pěkný počasí a pěkně se vyblbnu.



Tak jsem si pěkně zastřílel. Bylo super počasí.
Z Mosina jsem prásknul 30 nábojů a z 858 TACTICAL 40 kousků.
Na to že jsem z toho střílel poprvé to nedopadlo až tak blbě.Pár 10ek tam bylo. Stříleno na 50 metrů.
Trochu to odneslo rameno. Budu muset dát studenej obklad.
Příště beru vestu s vycpaným ramenem :D
Slavia 631 vz77 ,upravená pažba , Nikko Stirling 4-12x50
LOV 21 + Valiant Micro Dot Sights Red/Green Dot
SPA CP9-M 4,5mm
Dušek Opočno II
---------------------
Airsoft :
Revolver Ruger SuperHawk 8"
AKM 74 ( cm.048m )
Uživatelský avatar
Pyrda
Příspěvky: 190
Registrován: 20 led 2013 15:57

Re: Střelecký klub v Olomouci

Příspěvek od Pyrda » 02 bře 2015 14:15

http://lazce.webnode.cz/kalendar-akci/
Aktuální kalendář akcí pro letošní rok.
Za sebe doporučuji Útočnou pušku otevřená mířidla 300+200+100 metrů.
Kdo má AR 15 a chtěl by si trošku zazávodit,dorazte,v téhle kategorii je nás málo.
Uživatelský avatar
Grinch
Příspěvky: 1246
Registrován: 17 led 2009 08:51
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelecký klub v Olomouci

Příspěvek od Grinch » 07 srp 2015 10:01

Obrázek

Již za 14 dní, 21.-22. srpna, se uskuteční na střelnici v Olomouci další kurz GTac - Dynamic Precision Rifle ADVANCED

Zajímá vás přesná střelba? Chtěli byste se naučit trefovat desítky na větší vzdálenost, ale nějak nevíte jak začít? Chcete rozumět pojmům jako MOA, MIL, první či druhá ohnisková rovina a dalším? Anebo jste střelec, kterého nebaví pouze ležet a ťukat do spouště, ale chcete se hýbat a zapotit se? Chcete vyzkoušet něco v přesné střelbě u nás zcela nového?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli „ANO“, potom je na místě si přečíst více informací na webu GTac.

A pro ty, kteří neradi čtou je ZDE krátký TEASER z předešlých kurzů.

Ten kdo rád obrázky, tak šup do FOTOGALERIE z kurzů.

A PRO ČLENY TOHOTO FÓRA NABÍDKA SLEVY 10% Z CENY KURZU!

Martin
Kurzy GTac.cz - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Odpovědět