Leatherman Charge TTI

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Lachtan
Příspěvky: 195
Registrován: 31 led 2009 20:00
Bydliště: PRG

Re: Leatherman Charge TTI

Příspěvek od Lachtan » 05 čer 2012 20:36

Sice nepomůžu, ale jenom jeden postřeh - asi tak před deseti lety mi známý vyprávěl, že se mu podařilo ulomit šroubovák na svém Leathermanu a byl s ním v nějakém servisu na Praze 6 (snad). Údajně to byl autorizovaný servis pro Leatherman, na počkání mu zlomený díl vyměnily za nový v rámci záruky a platil jenom nějaký bakšiš za práci spojenou s výměnou.
Kontak na známého už bohužel nemám, takže bližší informace již nezjistím, snad jenom pocit, že si tenkrát ten nářaďák kupoval v Trapperu - možná směřovat dotaz na servis tam...


-pp-
Příspěvky: 9
Registrován: 15 črc 2012 13:08

Re: Leatherman Charge TTI

Příspěvek od -pp- » 04 srp 2012 07:07

nosím ho denně cca tři-čtyři roky a spokojenost... upravil bych bity které by mohly být z lepšího materiálu na druhou stranu čepel a vůbec držení a používání na jedničku. Nosím ho s klipsem zastrčenýho v kapse. Takže mám na všech kalhotách vydřenou díru. Nikdy jsem ho nepromazával a tak možná proto mám teď občas problém otevřít otvírák na konzervy nebo šroubovák když mám čerstvě ostříhaný nehty. Musím vyndat klip a tím ho vytátnout. Taky mi rezne uvnitř na pojitkách proti otevření čepelek při otevřených kleštích. Nejmíň používám tu kruhovou díru v čelistech při opravách elektro a jemnej brousek sem snad ještě nepoužil
Uživatelský avatar
Romčan
Příspěvky: 918
Registrován: 28 led 2014 15:00

Re: Leatherman Charge TTI

Příspěvek od Romčan » 29 pro 2014 14:17

Zdravím pánové už delší dobu si chci pořídit tento multifunkční nástroj ale nemohu se rozhodnout který :-( jde mi o to aby to mělo vyměnitelné čepelky na štípačkách drátů protože nevím jak jsou na tom z pevností klasické ale pokud drží tak se nebráním většinou na youtube recenzích třeba jsou vyměnitelné ale na foto v e-shopech ne nebo to není vidět.No aby měli nůžky,možnost výměny pilek pilníků plátků.a možnost bytů na šroubování.a ostatní příslušenství nůž atd... Poradí někdo s rozhodováním?a z vlastními zkušenostmi? Byl bych moc vděčný!!!
mr.had
Příspěvky: 3
Registrován: 27 lis 2013 09:45

Re: Leatherman Charge TTI

Příspěvek od mr.had » 23 dub 2015 16:11

Asi bych poradil střední cestu http://www.dopenezenky.cz/multifunkcni-kleste-rebar/ u tohoto modelu je možná výměnná čepelky na dráty, aby kleště měli i výměnné bity, tak už je to cenově nahoru
Odpovědět