Beretta U22 Neos - kde ji sezenu?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
michall

Beretta U22 Neos - kde ji sezenu?

Příspěvek od michall » 13 úno 2007 17:36

Ahoj vsem,
jak sem uz napsal v nadpisu, shanim se po malorazce Beretta U22 Neos, da se koupit nekde v Praze ? Po pripade jinde po republice - a pokudmozno za nejakou normalni cenu samozrejme:). V zapadnich zemich za ni chteji okolo 250$..

D. Michal


michall

Příspěvek od michall » 14 úno 2007 19:05

Mno, bylo to ode me trochu naivni si myslet ze by tady uz byla, ale alespon sem to zkusil :wink: - vyrabi v USA a ITA, distribuce bohuzel zatim jen po spojenych statech...

Ale : kdyby nekdo zjistil zpusob jak ji koupit nebo by si ji sam opatroval tak me prosim kontaktujte, samozrejme ze bych si i rad priplatil..


Pridavam foto - slint, slint:)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 19 úno 2007 09:41

Mně to až moc nápadně připomíná Browning Buck Mark v jiném kabátě. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 19 úno 2007 09:49

Navíc je jak ze Star treku, to radši 100x toho BuckMarka, ale proti gustu......
michall

Příspěvek od michall » 20 úno 2007 23:43

Je pravda ze na prvni pohled je podobne resena jako browning, ale cenove je trochu nekde jinde + ten design je imho hoodne stylovej - pro "sportovni" malorazku akoratni. : )

Jinak, zjistil jsem ze by mohla byt za PAR MESICU V CR!!! - kontaktoval jsem dovozce Beretta USA - rikal ze kdyby byl zajem tak se dohodne cena a koupi se vic kousku... Ted nechci nabadat ke spammingu ale kdyby se v cr nasel nekdo kdo o ni ma zajem tak napiste na banzai@banzai.cz neco jako ve smyslu kdy uz tady bude... ;) 8)
SVKBaki
Příspěvky: 1
Registrován: 04 dub 2011 10:39

Re: Beretta U22 Neos - kde ji sezenu?

Příspěvek od SVKBaki » 04 dub 2011 10:42

zdravim, takisto zhanam tuto malorazku, je to tu uz velmi stare sice, ale zmenila sa nejako situacia? da sa to zohnat niekde v CR alebo v SR?
Odpovědět