Zapujceni zbrane

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 14 črc 2005 11:54

Aha... no to sem se o sobe zase neco dozvedel :-) "Leta praxe"... no neco na tom bude.

Jinak budete se divit... ale tentokrat Vas text hodnotim kladne. Pekne jste pomohl objasnit situaci nejenom kolegovi Sidewinderovi ale jiste i ostatnim lidem (dokonce i me). Diky.


Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Ubohé

Příspěvek od Sidewinder » 14 črc 2005 17:54

Anonymous píše:Pořád nechcete připustit, že anonymita je jen pohodlná, ne úmyslná, že nemám co skrývat a na rozdíl od některých registrovaných mám k věci co říct. Místo rozborů mé motivace zkuste psát k věci, mít podložené argumenty (nejlépe z oficiálních zdrojů, protože mému osobnímu názoru byste nevěřil, proto vás musím "utlouct" oficiálními stránkami mvcr a rád to udělám, když si o to tak hloupě říkáte) a nedělat trapně odhalitelné chyby, nepouštět autoritativní tvrzení jako Ikar nebo "podložená léty praxe" jako Andy, a uvidíte, bude tu líp.
KECY! kdyz uz muzete napsat takovou hromadu kecu (otazku zapujceni zbrane vyjimaje, zde jste byl uzitecny) tak proc by jste nemohl nakonec nakzeho sveho prizpevku pripsat treba jen prezdivku. To neni o pohodlnosti.
Návštěvník

Registrace a nicky pořád dokola - je to téma tohoto fóra?

Příspěvek od Návštěvník » 14 črc 2005 19:26

Podle mě ne. Smůla. Hodnotit, kdo je kolikrát užitečný, také není tématem tohoto fóra. Vy se tím nestanete víckrát užitečným, rozhodně ne.
Jestli se neustále bavíte, i teď, tak mi váš příspěvek nezní moc pohodářsky, toť můj názor.
Nebudu už reagovat, je to zbytečné, váš vztek a neodbornost by se v očích čtenářů "nalepily" na mě, to nemám zapotřebí.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Registrace a nicky pořád dokola - je to téma tohoto fóra

Příspěvek od Sidewinder » 14 črc 2005 19:44

Jen mi prislo trochu zvlastni .. ze muzete napsat pet radku o tom, jak se Vam nechce se registrovat a pritom by stacilo napsat nakonec textu jedno slovo a byl by klid .. ale je fakt ze tato diskuse nikam nevede. A mate pravdu ze mne nebavi.
Návštěvník

Je mi fuckt líto, že to nechápete

Příspěvek od Návštěvník » 15 črc 2005 06:45

Konečně jste začal chápat, že nemám rád registrace a registrovat se nebudu. Jestli má někdo z čtenářů tady rád registrace, jeho věc, já ne, díky, že už jsem vám to vysvětlil.
Teď k vaší opakované žádosti o podepisování příspěvků - ještě jednou to napíšu a věřte, že tentokrát vám to dojde, v čem je háček. Přemýšlejte.... Přemýšlejte.... Píšu příspěvek a na konec napíšu své jméno. V čem je problém? No jasně, to slovo na konci by mohl napsat každý dement a vydávat se za "mě". Děkuji, nechci. Skončí už teď ty neustálé dotazy, proč ano a proč ne a co je lepší? Nijak toto fórum neobohacují.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 15 črc 2005 08:18

Fajn, kasleme na to
Odpovědět