Nabyvani munice se zvysenym ranivym ucinkem?

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
GOLDSTAR9
Příspěvky: 3
Registrován: 28 úno 2010 14:46

Nabývání munice se zvýšeným ranivým učinkem?

Příspěvek od GOLDSTAR9 » 08 říj 2014 16:29

Dnes jsem navštívil obchod a chtěl jsem zakoupit MAGTECH 9mm lugr JHP +P (má v 50 metrech pokles jen 1 cm ostatní mají výrazně víc tj. pro dlouhou nejlepší) a předložil jsem zbrojní prukaz Sk.:BDE dále prukaz zbraně KULOVNICE SAMONABIJECI 9mm luger a střelivo mi nebylo prodano s vysvětlením že nemám Sk. C tak nemám nárok !!!!!!!!!!!!! tak by mne zajímalo (zákon jsem prostudoval ) na co je myslivcum 9mm lugr když ho prakticky nemají kde použít a já debil jsem si myslel že to co jsem nabídl musí na nákup stačit nu nestačilo ptám se tedy najde se dobrá duše která mi to jako debilovi vysvětlí ale prosím česky v tom obchodě jsem tomu NEROZUMEL Děkuji!!!!!!!!


checkroot
Příspěvky: 80
Registrován: 15 led 2012 16:25

Re: Nabývání munice se zvýšeným ranivým učinkem?

Příspěvek od checkroot » 08 říj 2014 19:17

A já jsem si myslel, že žádného návštěvníka tohoto fóra nepřekvapí, že si každý subjekt v ČR vykládá zákony po svém...

Odesláno z mého C5303 pomocí Tapatalk
david33
Příspěvky: 61
Registrován: 13 pro 2013 21:08

Re: Nabývání munice se zvýšeným ranivým učinkem?

Příspěvek od david33 » 08 říj 2014 21:10

a pro tyto připady mam i skupinu A a jinak nevím co ma s tim společného sk C .
Beran
Příspěvky: 156
Registrován: 28 srp 2012 22:16

Re: Nabývání munice se zvýšeným ranivým učinkem?

Příspěvek od Beran » 09 říj 2014 07:35

Ze zákona můžeš se skupinou B nabývat jakékoliv střelivo, vyjma vojenského. Na druhou stranu jej nesmíš nosit naládováno a taky většina střelnic tě s tím nenechá střílet (nevím proč).
Odpovědět