Ceske montaze KZK na ceske zbrane Slavia

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Wema
Příspěvky: 205
Registrován: 13 pro 2012 22:38
Bydliště: Prostějov

České montáže KZK na české zbraně Slavia

Příspěvek od Wema » 28 led 2013 19:07

Zdravím pánové.

Tak je to zde ! Konečně jsou na trhu kvalitní, kovové, jednodílné motnáže pro všechny typy Českých vzduchovek Slavia (jmenovitě řady 630-pokud je rybinou opatřena, 631 a 634)

Český výrobce KZK Bojkovice ( http://www.kzk.eu/produkty_drzaky.html ) pro mě vyvinul a zhotovil dvě zakázkové jednodílné, kovové montáže s následujícími vlastnostmi:

- kvalitní, pevné, robustní a především jednodílné duralové tělo zušlechtěné černým eloxováním
- ocelové přítlačné prvky zakončené křídlošrouby a jištěné pružinami pro snadnou a rychlou montáž zušlechtěné černěním
- přítlačné ocelové prvky zhotoveny na míru mělké rybině na zbrani Slavia
- délka rybiny u montáže je pouhých 80mm (přesně padnoucí i na krátkou rybinu)
- celková délka montáže je 115mm
- prsteny dělené ve 180° zajištěné 8 pevnostními šrouby zušlechtěny černěním
- oka jsou zhotoveny pro palcovou optiku - tedy 25,4mm (jistě není problém domluvit se i na 30mm)
- možnost použít objektiv do velikosti 50mm
- montáž se nemusí nijak brousit, nebo dodatečně upravovat - její tvar kopíruje zaoblené tělo Slavie
- tvar, tělo a základní upínací prvky jsou převzaty pro montáže na ruské kulovnice
- montáž se může běžně používat i na silné, palné zbraně - nejen na vzduchovky

Tato montáž se vyrábí ve dvou variantách:
- v šířče rybiny 14mm (nikoliv 13mm, jak bývá chybně uváděno) - pro modely Slavia 630, 631 v celé modelové řadě, a 634 do roku 2009 kdy byla používané taktéž široká a zároveň krátká rybina jako u starších typů
- v šířce 11mm - pro model Slavia 634 vyráběné po roce 2009 (rybina úzká a dlouhá)

KZK těmito produkty tudíž pokrývá veškeré modely českých pružinových vzduchovek Slavia

Žádný zápor jsem jednoduše nenašel

Cena této montáže je 1.200,- bez DPH na pultu

Pro další kupce odpadá investice do vývoje, má jistotu kvalitní, přesné, robustní a především dokonale padnoucí montáže bez jakýchkoliv dodatečných úprav. Jednoznačně razím heslo NA ČESKOU ZBRAŇ ČESKOU MONTÁŽ ! Doufám, pánové, že jsem touhle snahou pomohl nejen sobě, ale především dalším mnoha lidem, kteří řešili, nebo snad ještě řeší stejný problém, jako já. Mohu potvrdit, že zpracování je naprosto dokonalé, nenašel jsem jedinou vadu ... profesionální přístup od vývojářů a vedení firmy, která ihned vzduchovky zakoupila z vlastních nákladů a montáže na ně individuálně vyvinula.

Tyto montáže jsou od minulého týdne standartizované, tudíž je v sortimentu KZK Bojkovice běžně koupíte ! A kde jinde kupovat montáže, než u tuzemského výrobce s dvaceti lety tradice !

Objednat lze přímo v kanceláři firmy KZK - u pana Michalce:

info@kzk.eu
Tel.: +420 572 641 781
Fax: +420 572 641 424

KZK Bojkovice, s.r.o.
Tool Factory
Palackého 214
CZ-687 71 Bojkovice

..... stačí napsat, že se jední o vzduchovku Slavia (uvést model) a hlavně šířku rybiny - buď 14mm, nebo 11mm !

Znovu opakuji - doufám, že jsem mnohým nadšencům pomohl vyřešit těžký problém, který byl doposud téměř neřešitelný ... tedy nikdy ne tak snadno (bez dodatečných úprav).

S pozdravem
Vojta - Prostějov
Přílohy
Montáž_KZK_3.JPG
Montáž_KZK_2.JPG
Montáž_KZK.JPG


Slavia CZ 630 Cal.177 rv."03 + zakázková montáž KZK + Delta Optical Entry 4x32AO

Vojenská vzduchovka Vz.47 Cal.176 - n.p. Strakonice 64953
Vojenská vzduchovka Vz.47 Cal.176 - Zbrojovka Brno 10120
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: České montáže KZK na české zbraně Slavia

Příspěvek od Kubajzz » 28 led 2013 21:18

Já od nich mám montáž na malorážce, tak vím, že je dobrá a kvalitní. Ale pochybuji, že si někdo bude na Slávku, což je nejlevnější vzduchovka, kupovat tuhle montáž, která stojí jako půlka pušky. Kromě toho problém Slávie není ten, že je vršek kulatý, ale že ta rybina je krátká a mělká, a s tím jim ta jejich montáž stejně nepomůže.
Kdyby nevymýšleli kraviny a upravili tu jednodílku na CZ550 na rybinu 11mm a dali jí sklon 15 MOA, tak jim je lidi budou vytrhávat z rukou. Koupí si to minimálně půlka lidí se Steyrem, protože tím pádem nebudou potřebovat tu jejich bláznivou šínu... :D
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Wema
Příspěvky: 205
Registrován: 13 pro 2012 22:38
Bydliště: Prostějov

Re: České montáže KZK na české zbraně Slavia

Příspěvek od Wema » 28 led 2013 22:18

Takže vidím, že člověk jako Ty to dokáže náležitě ocenit ..... zrovna ty, který by jsi o tom mohl něco vědět ..... ale což .... třeba to ocení člověk, který má rád starou klasiku a chce ji oživit, jako já. Je asi jasné, že člověk, který ma Slavii Tasco 4x15 za 120,- nebude investovat do tohohle .... ale člověk, který nechce mít neustále vyosenou optiku vlivem 11mm montáže na 14mm rybině to třeba rád zváží ... a já zrovna patřím mezi ně. Jinak tímto zpětně děkuji všem, kteří moji montáž ve vláknu "Montáž na optiku pro vzduchovku" ocenili a pochválili. Rozhodně to zahřeje na duši. A to neberu v potaz ideální rovnici kompletu zbraně, o které víme asi všichni svoje .... cena optiky by se měla rovnat hodnoty zbraně a podobně ..... pak mohu také říct, že neznám člověka, který by si dal na Weihrauch 97k také optiku za 12.000,- ..... jen hloupý příklad. Myslím, že ne jednou se tu řešila kvalitní montáž a když konečně je, tak ....

.... ale to je jedno :)

Made in Czech Republic !

A jinak má přeci každý prostor .... udělej to co já, napiš do KZK, zainvestuj do vývoje čas, nápad a potřebné prostředky .... a přiveď na svět další montáž dle Tvých představ na Steyra, pokud jej máš .... protože přesně tohle jsem já udělal .... Ti lidé v KZK třeba vůbec neví, že by po takové montáži někdo sáhnul .... ale taky se třeba nakonec najde člověk, který během chvíle Tvoji práci a především práci mnoha lidí ihned zatratí. Ale můžeš s jistotou věřit, že budeš s montáží nad míru spokojen ..... a budeš mít na mnoho let klid. A taky se jistě najdou lidi, jak jsi sám řekl, kteří by po ní ihned sáhli .... ale kdo ví ;o)
Slavia CZ 630 Cal.177 rv."03 + zakázková montáž KZK + Delta Optical Entry 4x32AO

Vojenská vzduchovka Vz.47 Cal.176 - n.p. Strakonice 64953
Vojenská vzduchovka Vz.47 Cal.176 - Zbrojovka Brno 10120
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: České montáže KZK na české zbraně Slavia

Příspěvek od Kubajzz » 28 led 2013 22:37

Ty jsi to asi nepochopil.
Já se nesnažím říct, že je to nekvalitní nebo že to nestojí za ty prachy.
Já se snažím říct, že kdyby se zaměřili na to, co potřebují majitelé větrovek (kvalitní jednodílnou montáž se sklonem 15 MOA), tak potenciál k prodeji těch montáží tímto směrem je stokrát větší.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Wema
Příspěvky: 205
Registrován: 13 pro 2012 22:38
Bydliště: Prostějov

Re: České montáže KZK na české zbraně Slavia

Příspěvek od Wema » 28 led 2013 23:11

Ale to jsem přesně pochopil .... na to jsem přece reagoval a to ve smyslu, že v KZK nemusí ani tušit, po čem je opravdová poptávka .... stejně jako netušili, že by mohli zdokonalovat něco na "staré" Slavie .... těší mě především to, že byla vyplněna poměrně hluboká mezera na trhu. Pan Michalec je velice znalý a ochotný člověk .... podle mě by neměl problém zhotovit to o čem mluvíš. Měl jsem v montáži poměrně jasno ... proto byl vývoj poměrně rychlý - tedy ne vývoj - spíš zhotovení. KZK mělo tento prototyp zpracovaný do 3 týdnů. Ty máš poměně jasno .... a pokud po tom toužíš alespoň tak, jak jsem toužil já, splň si to ... tomu pocitu se toho moc nevyrovná :) Rád se kouknu na výsledek ...
Slavia CZ 630 Cal.177 rv."03 + zakázková montáž KZK + Delta Optical Entry 4x32AO

Vojenská vzduchovka Vz.47 Cal.176 - n.p. Strakonice 64953
Vojenská vzduchovka Vz.47 Cal.176 - Zbrojovka Brno 10120
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: České montáže KZK na české zbraně Slavia

Příspěvek od Kubajzz » 29 led 2013 01:03

OK, nemyslel jsem to špatně. :wink:
Jdu jim napsat a vytvořit nějakou specifikaci.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: České montáže KZK na české zbraně Slavia

Příspěvek od pussylala » 03 úno 2013 13:12

To co chce Kubajzz, dělají teď v Meoptě, ale za šílené prachy. Búra za to dá jen pár lidí. Jestli by to šlo za 1200Kč, tak by to bylo super :wink:.
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: České montáže KZK na české zbraně Slavia

Příspěvek od Warthog » 03 úno 2013 14:50

Hmm, pokud bych dal něco podobného na LG 110, dostanu tam ještě prsty, abych mohl zasunout diabolu do laufu?

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: České montáže KZK na české zbraně Slavia

Příspěvek od Kubajzz » 03 úno 2013 19:04

Jo, zasuneš.
Ozvali se a právě dělám na specifikaci. Tak uvidíme, co z toho vznikne. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
zdeans
Příspěvky: 12
Registrován: 27 říj 2012 18:17

Re: České montáže KZK na české zbraně Slavia

Příspěvek od zdeans » 30 bře 2013 16:00

Chci si koupit na Slavii 634 puškohled Nikko Stirling 6x40AO - Mountmaster (nevím jestli je to dobrá volba) na střelbu tak do 30m a k tomu sháním nějakou jednodílnou montáž (11mm rybina) a narazil jsem právě tady na to téma. Tak sem se díval na stránky KZK Bojkovice a mají tam montáž , ale je tam napsaný že je to na IŽ. To znamená že je to jenom na pušky IŽ a na Slávku to nebude pasovat?
Uživatelský avatar
j i r u n a
Příspěvky: 18
Registrován: 25 říj 2010 18:01
Bydliště: Praha 4 - Chodov

Re: České montáže KZK na české zbraně Slavia

Příspěvek od j i r u n a » 05 dub 2013 11:42

Na vzduchovky Slavia zbytečná, příspěvek v tomto tématu považujte jen za orientační.

Přes veškerou snahu sehnat a zakoupit kvalitní montáž, která bude držet nástřel, bude dostatečně robustní a ještě k tomu bude s nakloněnou rovinou…., prostě jsem jí nenašel.
Nezbývalo tedy nic jiného než si zajistit výrobu vlastních montáží, z vysoko-pevnostního duralu (jedná se o stejný materiál, který se používá pro výrobu tubusů kvalitních puškohledů).
Montáž je určena pro rybinu 11 mm, průměr tubusu 30 mm a je vyrobená v nakloněné rovině 20 MOA.

Kontakt pro případného zájemce na +420 602207913 nebo j.dvorak@spaniel.cz.
Cena montáže bez poštovních poplatků je 160 EUR, nebo 4 000 Kč.
Po domluvě, osobní odběr v Praze, nebo na některém ze závodů.

Další obrázky ve vysokém rozlišení jsou k dispozici ke stažení na adrese: https://dl.dropbox.com/u/38851862/Mont%C3%A1%C5%BEe.zip
Rozměrový plánek je k dispozici ke stažení na adrese: https://dl.dropbox.com/u/38851862/sestava.png
Váha montáže je 232 g.

Další reference Mandy, Cuba.
Odzkoušeno pro rybiny firmy Daystate.
Přílohy
3 - montáž REV 01.JPG
3 - montáž REV 01.JPG (33.28 KiB) Zobrazeno 7176 x
2 - montáž REV 01.JPG
2 - montáž REV 01.JPG (38.75 KiB) Zobrazeno 7176 x
1 - montáž REV 01.JPG
1 - montáž REV 01.JPG (39.45 KiB) Zobrazeno 7176 x
CZ 200 S (.177) + MeoStar R1 1-4x22 Custom
Air Arms S510 (.177) + MeoStar R1 4-16x44
Steyr LG 110 FT (.177) + Schmidt & Bender 12,5-50x56 Field Target
Steyr Hunting 5 (.177) + ZD 6-24x56 RD Custom
Daystate Grand Prix (.177) č. 96 ze 100 - prodám
Uživatelský avatar
jirkausti
Příspěvky: 246
Registrován: 04 bře 2006 14:41
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: České montáže KZK na české zbraně Slavia

Příspěvek od jirkausti » 26 zář 2014 10:21

Ahoj,
tak jsem právě volal do KZK, že bych potřeboval montáž na S634, načež mě pán okamžitě odpálkoval, že na vzduchovky montáže nedělají.
...A ani na jejich stránkách jsem je nenašel.
Nevíte, zda by pasovala pro ČZ 581, 584, 589 ( UH. Brod) šíře 14mm ? Na této stránce: http://www.kzk.eu/produkty_drzaky.html
Dík, Jirka
Uživatelský avatar
Wema
Příspěvky: 205
Registrován: 13 pro 2012 22:38
Bydliště: Prostějov

Re: České montáže KZK na české zbraně Slavia

Příspěvek od Wema » 26 zář 2014 23:08

Pošli mi na wema@centrum.cz maila ... pošlu Ti přesné parametry toho, že je dělají. I na koho se máš obrátit. Vojta ...
Slavia CZ 630 Cal.177 rv."03 + zakázková montáž KZK + Delta Optical Entry 4x32AO

Vojenská vzduchovka Vz.47 Cal.176 - n.p. Strakonice 64953
Vojenská vzduchovka Vz.47 Cal.176 - Zbrojovka Brno 10120
Uživatelský avatar
jirkausti
Příspěvky: 246
Registrován: 04 bře 2006 14:41
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: České montáže KZK na české zbraně Slavia

Příspěvek od jirkausti » 27 zář 2014 10:04

OK, díky :wink:
comas
Příspěvky: 1
Registrován: 20 dub 2015 09:34

Re: České montáže KZK na české zbraně Slavia

Příspěvek od comas » 20 dub 2015 20:37

Dobrý den, tohle sem tenkrat chtel kdyz sem se neuvazene pustil do optiky na mou starou slavku 631 a pak zjistil ze na to je jen shit montaz takova ta duralova univerzal 11-13mm prijdemi ze je to vyoseny i na puskohledu delta 4x32 ao sem musel naklikat hrozne do jedny strany to sem nastreloval jen na 20 m, na tu vzdalenost to nastrel drzelo,ale na jinou vzdalenost to furt ubyba. Potrebuju abyto strilelo rovne i na jinou vzdalenost :) . Hlaven se nezda ohnuta kdyz nepocitam trochu ze de do zeme, na klasiku miridla to bylo v poho,ale jak clovek jednou koukne do optiky neni cesta z5.. tak nevim jestli by to muj problem nevyresilo. Dost me to ted nahlodalo podle me by se dalo se slavkou krasne strilet byt poradna montaz. Ale takhle me to znechutilo... Kdyby to konecne fungovalo jak ma tak bych to byly dobre investovany penize. Pro obcasny strileni se mi nechce kupovat nic novyho za deset tisic. Co myslite mel jste stejnej problem? Jestli mi to vyresi starosti kde to jde koupit ? A jak se to presne jmenuje z tech jejich stranek sem nebyl zrovna moudrej. Jeste sem byl na kozapu a nevim taky sem se v tom nevyznal. Predem dekuji za odpoved a at zije ceska vyroba konecne bych nemusel strilet za roh :)
Odpovědět