Rozcestnik HFT - www.hft.cz

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Líbí se vám stránky http://www.hft.cz

Anketa končí za 17 črc 2014 13:51

Ano, líbí
24
75%
Ne, nelíbí
8
25%
 
Celkem hlasů: 32
jama
Příspěvky: 1259
Registrován: 03 pro 2012 15:20
Bydliště: Pha 16

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od jama » 22 zář 2014 16:10

Podle mého názoru celý "rozcestník hft" přichází s křížkem po funusu a z toho také pramení celá tato diskuse, protože se ho nedaří veřejnosti vnutit. Teď, když jsou zavedené stránky fieldtarget.cz a dvě fóra k tomu, považuji další web za zbytečný.


z ho.na bič neupleteš
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 22 zář 2014 17:02

Je to trošku složitější, v návštěvnosti a jedinečném počtu uživatelů to není, blíží se to k tisícovce. Problém je v tom, že nejsem ten "nadšenec". Dám tomu ještě 10 let a pak se uvidí :).
Uživatelský avatar
Zdendaxx
Příspěvky: 389
Registrován: 05 led 2014 17:56
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Zdendaxx » 22 zář 2014 17:38

Mohl jsi se vyvarovat těch sarkasmů ale budiž, nemám chuť už v této diskuzi dále pokračovat.
Do Krušných hor nejedu a z jistých důvodů, které tu nemíním rozepisovat, pro mě letošní sezóna skončila.
Co se příspěvků týče, jsem v zásadě proti nějakému mazání.

„Sarkasmus je poslední útočiště těch, kdo prohráli.“ (R. Hoover)
Naposledy upravil(a) Zdendaxx dne 28 zář 2014 14:37, celkem upraveno 1 x.
Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
_____________________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Martin K » 22 zář 2014 17:49

Karlik píše:Je to trošku složitější, v návštěvnosti a jedinečném počtu uživatelů to není, blíží se to k tisícovce.
Nejsem ajťák, takže tomu až tak moc nerozumím, ale to co píšeš znamená, že ten web dosud navštívilo 1000 různých IP adres?
dycky STEYR
Uživatelský avatar
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Laponec » 22 zář 2014 18:21

Do Karlíka bych rozhodně neryl, nikomu nic neudělal. Resp. udělal zadarmo a ještě dostává dršťkovou z Tesca ..
Já například fandím nadšencům v tom pravém smyslu slova, kteří nemají potřebu v.le.š.vat si svačinu přes zájmovou činnost a proto nefandím Caftě a jejím ovečkám.
To, že musí kluby odvádět desátky ze své soutěže Caftě / byť je soutěž v seriálu Cafta :D / je už silný kalibr.
Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od pussylala » 22 zář 2014 18:35

Laponec píše:Do Karlíka bych rozhodně neryl, nikomu nic neudělal. Resp. udělal zadarmo a ještě dostává dršťkovou z Tesca ..
Přesně tohle jsem měl na mysli svým prvním příspěvkem a naprosto souhlasím. To, že občas Karlik "rejpe" do čeho může, je věc druhá. To už nekomentuji. :wink:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Kubajzz » 22 zář 2014 18:37

Karlik píše:... a proto to nechtěl ani Kubajzz ani Mandy ani další, kteří před budováním portálu o této skutečnosti věděli. ...
Já jen abych to uvedl na pravou míru, podobně jako Mandy. O existenci domény hft.cz jsem se dozvěděl v okamžiku, kdy mi byla nabídnuta ke koupi, do té doby jsem nevěděl nic. S díky jsem odpověděl, že nemám zájem, jelikož jednak pro další doménu nevidím využití, mám dost starostí s jednou, a kromě toho doména bez jakéhokoliv obsahu je celkem nepodstatná záležitost, nevím proč bych za to měl platit nějakou vysokou sumu peněz, názvů domén si vymyslím za minutu deset.
No a následně mi byla doména nabídnuta k pronájmu za podmínek z kterých jsem naprosto šel do kolen... Což jsem samozřejmě odmítl taky.
To já jen aby bylo jasno, že o budování portálu jsem nevěděl, ani nic v tomto směru nepřipravoval, prostě nemám s tím nic společného.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 22 zář 2014 18:44

Martin K píše:
Karlik píše:Je to trošku složitější, v návštěvnosti a jedinečném počtu uživatelů to není, blíží se to k tisícovce.
Nejsem ajťák, takže tomu až tak moc nerozumím, ale to co píšeš znamená, že ten web dosud navštívilo 1000 různých IP adres?
Je to složitější. Dej si na google vyhledat počet unikátních uživatelů google analytics.
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 22 zář 2014 19:09

Karlik píše: Už při nákupu bylo zcela jasné, že se ty náklady nemůžou nikdy vrátit a proto to nechtěl ani Kubajzz ani Mandy ani další, kteří před budováním portálu o této skutečnosti věděli.
Citovat prosím celé, nevytrhávat z kontextu.
Teď je asi zcela jasné, že to prostě finančně nedávám a nemůžu být nadšencem. Ukousnul jsem si pravděpodobně víc, než můžu uhradit, to je fakt.
Na druhou stranu by mi bylo hodně líto, poslat název hft.cz k šípku.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Kubajzz » 22 zář 2014 19:16

Kubajzzovi ani Mandymu to nemohlo být jasné, protože ani o existenci, ani o tvém nákupu domény vůbec netušili.
A jestli to bylo zcela jasné tobě, tak nechápu proč jsi to kupoval...
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Laponec
Příspěvky: 254
Registrován: 16 pro 2013 20:26

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Laponec » 22 zář 2014 19:29

Muzeme znat tu sumu za pronájem domeny z ktere sel Kubajz do kolen ?
Anschutz 1907/pažba1918 + NSD 10-50x60 Nato
Suhl 150/061 / custom BR pažba + Sightron SII 36x44 BR
Walther LG300 Dominátor + Sightron SIII 10x42
Nečlen a tedy nesponzor fi. CAFTA.
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 22 zář 2014 19:36

Byl jsem naivní a měl jsem za to, že název HFT sportu má mít svou doménu, stejně jako Tesco, Nova apod., je to prostě prestižní záležitost a že to všem udělá radost. Bohužel, jak to tak pročítám, měl jsem místo toho letět s rodinou na pořádnou dovolenou a nemusel jsem tady poslouchat útoky některých lidí.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Martin K » 22 zář 2014 20:26

Karlik píše:Je to složitější. Dej si na google vyhledat počet unikátních uživatelů google analytics.
Dekuji za opravdu kvalitni vysvetleni :roll: . Nic ve zlym, ale taktez si zacinam myslet svoje...
Mimochodem, Karliku, nikdy te nikdo nenutil, abys nejakou domenu kupoval. Ze sis myslel, ze ji koupis a obratem nekomu prodas nebo pronajmes a ono to nevyslo, to beru pouze jako tvuj nevydareny podnikatelsky zamer nikoliv jako neco uslechtileho za co bych te mel jako Sportovec vychvalovat do nebes :wink:
dycky STEYR
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 22 zář 2014 21:02

Martine, bylo to takto v čase:

1. Prvotní impuls vzniku http://www.hft.cz dalo toto téma http://forum.fieldtarget.cz/viewtopic.php?f=23&t=30 , kde jsem chtěl změnu prezentace a jelikož se mi to nepodařilo prosadit, rozhodnul jsem udělat své stránky
2. Koupil jsem doménu a chtěl postavit portál.
3. Pak mě někteří, co o tom věděli varovali, že se konkurence naštve.
4. Proto ačkoliv jsem nemusel, tak jsem kontaktoval konkurenci a nabídnul spolupráci, odprodej, pronájem.
5. Spolupráce byla odmítnuta, tak jsem se ptal lidí v Milovicích, jak webovky mají vypadat.
6. Nejvíce lidí navrhlo rozcestník.
7. Poté jsem se pokusil udělat model portálu, který by mi zajistil návratnost investice za 10 let, bohužel také nevyšel a byl jsem znovu varován, že tím konkurenci naštvu.
8. Teď jsou tu stránky www.hft.cz

Jinak mě už přestalo bavit nechat se někým urážet, probereme to někdy osobně třeba v neděli pokud jedeš ke klukům.
Naposledy upravil(a) Karlik dne 02 úno 2015 09:52, celkem upraveno 3 x.
ranovak
Příspěvky: 905
Registrován: 15 lis 2013 19:23

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od ranovak » 22 zář 2014 21:10

Karliku, nezlob se na mne, ale ukaž mi jediný příspěvek od provozovatelů konkurenčních portálů, který by byl jakkoliv vůči tobě zaujatý!!! Naopak! Mandy ti tu dal asi nejužitečnější radu z celé této několika stránkové diskuze. Nevidím tu nikde ani náznak "konkurenčního" boje.

Tím jak tu pořád fňukáš nad penězi a oháníš se nepřejícností od konkurence apod. se pouze zbytečně schazuješ.

Tolik k této otázce za moji osobu.
Odpovědět