Rozcestnik HFT - www.hft.cz

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Líbí se vám stránky http://www.hft.cz

Anketa končí za 17 črc 2014 13:51

Ano, líbí
24
75%
Ne, nelíbí
8
25%
 
Celkem hlasů: 32
Darken01
Příspěvky: 780
Registrován: 16 čer 2012 22:23

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Darken01 » 04 črc 2014 20:35

Můj názor ohledně zmiňovaného rozcestníku je následující.
Občas uspořádám nějaký ten sraz či soutěž, ale nemám tolik času kvůli praci a ani dostatek skušenosti abych se věnoval výrobě nějakých plnohodnotných a navíc ucházejících stránek, takže pro mne je toto výborná možnost prezentace.

Ono tuto bude asi dost individuální jako spousta věcí :wink:

Takže tvůrci moc děkuji a přeji mnoho úspěchu do budoucna...


Haenel 312 .177
Slavia 631 .177

Mraky řezacích nástrojů všeho druhu ...
Uživatelský avatar
FlyBear
Příspěvky: 120
Registrován: 09 led 2014 17:55
Bydliště: Varberg

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od FlyBear » 05 črc 2014 08:16

Souhlasím se SniperCZ. Oblast FT/HFT v tak malé zemi s tak malým počtem 'zájemců' by si zasloužila jeden centrální web.

Bylo by opravdu fajn, kdyby Češi dokázali raději spojit síly, než si hrát každý ve svém koutku na beztak malém pískovišti.
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 05 črc 2014 08:52

Ahoj Flybear,
o to co píšeš se rozcestník pokouší, ale je obrovský rozdíl v tom, když je to organizátor jedné soutěže z několika soutěží a nebo nezávislý portál, který na všechny tyto soutěže bez rozdílů informuje soutěžící. Představ si třeba, že na webu Nova je program Novy, na webu Primy je program Primy atd. Pak je třeba server tv.sms.cz , kde najdeš všechen tv program. Myslíš si, že dá někdy Nova na své stránky program všech ostatních stanic? A o tom to je. Jinak dle mého názoru není vůbec špatné, že jsou na internetu třeba idnes.cz, ihned.cz, novinky.cz atd. , mám možnost výběru a to je hezké. Je to svobodný Internet a každý si svobodně brouzdá kam chce.
Měj se hezky
Karlik
Uživatelský avatar
SniperCZ
Příspěvky: 148
Registrován: 08 kvě 2014 19:48
Bydliště: Okres Frýdek - Místek

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od SniperCZ » 05 črc 2014 17:02

To co píšeš má svou logiku, ale zase na druhou stranu, třeba u FIELDTARGET je vždy uvedený autor, takže vezměme to hypoteticky, kdyby jsi udělal recenzi na nějakou zbraň tak klidně to tam může být pod Tvým jménem a každý by věděl o koho se jedná. Totéž u těch soutěží, nejsem si jistý že by někomu vadilo, že tam jsou recenze na závody jiných klubů. Majiteli stránek možná, čtenáři by to ale rozhodně uvítali a majitel by si toho měl být vědom. Otázka však je zda by takové recenze neprocházeli nějakou "korekturou". Některým recenzím by to v žádném případě neuškodilo, spíš naopak u některých je zase lepší nechat otisk osobnosti toho člověka. Slovo nezávislý, již nějakou dobu považuji za sprosté, protože být nezávislým dá opravdu fušku a posledního nezávislého finančního poradce jsem vykopl z domu :lol:
Říkáš že je to rozcestník, tak fajn beru, ale rozcestník já nevím na čtyři internetové stránky? Vlastně Tě obdivuji (bez ironie), já bych na to čas neměl. Kdybych chtěl rozjet rozcestník, tak bych se zaměřil nejen na ČR, ale i na Evropu a USA. Což znamená že bych dohledával kluby v zahraničí a jejich akce (tedy ideálně jejich webové stránky ať není třeba pokaždé měnit odkaz na každou akci. Zajímavosti, zahraniční recenze... Dnes už snad každý umí kliknout na přeložit v prohlížeči Chrome a tak takový rozcestník by se mi určitě líbil. Doufám že jsem Tě nijak nepohněval, protože Tvá snaha se cení.
CZ200s HFT Special + Vortex DiamondBack 4-12x40AO
Problém současného světa je, že hlupáci jsou si skálopevně jistí, ale lidé inteligentní jsou plní pochybností.
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 05 črc 2014 18:33

Ahoj SniperCZ,
naznačil jsem ti situaci okolo spolupráce s jinými weby tak zřetelně, že to asi už víc nelze, neboli druhé strany nechtěj. Nedělat nic by bylo samozřejmě jednodušší, ale dokud můžu, rád pomůžu i když to stojí spoustu času a peněz. Na portálu samozřejmně časem přibudou články, návody a zajímavosti. Vzhledem k tomu, že server běží pouhé dva týdny, tak není ještě logicky zaplněn jako ostatní weby. Pokud chceš sám pomoci a napsat nějaký článek pro ostatní kamarády, tak budu moc rád a článek uveřejním. To platí pro všechny, kdo by chtěli psát a pomoci.
Jinak právě byl zveřejněn 5 díl o příslušenství, který je věnován hlavně nováčkům, kteří se k nám přidávají.
Měj se hezky
Karlik
Uživatelský avatar
SniperCZ
Příspěvky: 148
Registrován: 08 kvě 2014 19:48
Bydliště: Okres Frýdek - Místek

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od SniperCZ » 05 črc 2014 18:40

Díky Karlíku, omlouvám se za svou nechápavost a bohužel i naivitu. Ať se Ti daří, budu průběžně tvým čtenářem :wink:
P.S. S tou krokosvorkou ve článku jsi mě dostal, geniálně jednoduché.
CZ200s HFT Special + Vortex DiamondBack 4-12x40AO
Problém současného světa je, že hlupáci jsou si skálopevně jistí, ale lidé inteligentní jsou plní pochybností.
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 07 črc 2014 16:48

Ahoj SniperCZ,
dal jsem na tvé doporučení a to co šlo předělat bez programování je předělané. Vypadá to teď opravdu lépe.
Děkuji za cenné rady a pomoc. Časem budu pokračovat dál.
Jo a v Praze východ už je hezká HFT střelnice :wink:
Hezký zbytek dne
Karlik
Naposledy upravil(a) Karlik dne 07 črc 2014 18:53, celkem upraveno 1 x.
ranovak
Příspěvky: 902
Registrován: 15 lis 2013 19:23

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od ranovak » 07 črc 2014 17:25

Ale ten zeměpis Ti dělá krapet potíže, co? :wink:

Znáš ten vtip jak Pražák říká Brňákovi: Jo Brno! To je ta vesnice kousek za Prahou, jak se na dálnici odbočuje na Vídeň... :wink:
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 07 črc 2014 17:42

Ranovaku, ty puntičkáři, je to doplněno :D. Děkuji že máš zájem o kvalitu stránek WWW.HFT.CZ
Karlik
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Alexxxus » 07 črc 2014 21:03

Karlíku pěkný.
Dík
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 17 črc 2014 19:52

Dnes slaví portál http://WWW.HFT.CZ první malinké výročí, už je mu přesně jeden měsíc :wink: .
Za tuto dobu bylo publikováno spoustu článků a fotografií a na další se můžete těšit.
Dnes, po měsíci provozu byla taktéž provedena analýza návštěvnosti a vypadá to lépe, než jsem si představoval před jeho spuštěním. Posíláte nám mailem a kontaktním formulářem spoustu námětů, pochval a doporučení, kterých si velmi vážíme. Některé náměty budeme realizovat. Pokud chce kdokoliv napsat článek o své vzduchovce, optice a podobně a tím pomoci našim kamarádům HFŤákům, rádi takový článek zveřejníme a pochvalné maily přepošleme.

První obrázek statistiky zobrazuje návštěvnost 402 různých uživatelů.
HFTstat1.png
Druhý obrázek je zajímavý z pohledu různých uživatelů z nejpočetnějších 19-ti lokalit ČR. Tento údaj by mohl korespondovat s množstvím zájemců o sport HFT a tím příležitost pro nové pořadatele v neobsazených oblastech ČR.
HFTstat2.png
Dnes byl publikován zatím poslední díl o přislušenství HFT, dnes víceméně na téma "piknik"

Přeju portálu HFT.CZ další spokojené návštěvníky a spoustu dobrých článků, které budou pomáhat všem.
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 17 zář 2014 15:34

Dnes slaví portál http://WWW.HFT.CZ další výročí, už je mu přesně 1/4 roku :wink: .
Počet unikátních uživatelů se zvednul z 402 na 861, což znamená víc jak 100% nárust. Náš krásný sport má všechny předpoklady pro další rozvoj. Čtenářská základna je obrovská, teď jen lidi, kteří se ještě neodhodlali na závody přijet, nějak nalákat.

Obrázek je zajímavý z pohledu různých uživatelů z nejpočetnějších 10-ti lokalit ČR. Tento údaj by mohl korespondovat s množstvím zájemců o sport HFT a tím příležitost pro nové pořadatele v neobsazených oblastech ČR.

Pokud chce kdokoliv napsat článek a tím pomoci našim kamarádům HFŤákům, rádi takový článek vašim jménem zveřejníme. Zdarma také pomůžeme všem klubům v jejich prezentacích.

Přeju portálu HFT.CZ další spokojené čtenáře a spoustu informací, které budou pomáhat všem.
Přílohy
3monthstat_city_users.JPG
dominyc
Příspěvky: 747
Registrován: 20 srp 2013 20:49
Bydliště: praha okoli

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od dominyc » 17 zář 2014 18:44

:mrgreen:
ranovak píše:Ale ten zeměpis Ti dělá krapet potíže, co? :wink:

Znáš ten vtip jak Pražák říká Brňákovi: Jo Brno! To je ta vesnice kousek za Prahou, jak se na dálnici odbočuje na Vídeň... :wink:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: normalne sem se malem pocural smichem,,
Jelen team
mildot
Příspěvky: 947
Registrován: 18 zář 2012 17:55

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od mildot » 18 zář 2014 21:07

Karliku máš u mě oplatky, jaký že si to chtěl :?: :D
Liebe ist in der luft! Sudet agenci.
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 19 zář 2014 05:48

Mildote, děkuji, jsi moc hodný, dám si Karlovarské oříškové jako obvykle :)
Odpovědět