Prodej zabavenych zbrani

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Eladrin

Příspěvek od Eladrin » 01 led 2007 15:22

A tam se to bere spíš jako plus "Podívej, s touhle zbraní se střílelo na frontě".


Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 03 led 2007 10:43

No jistě, máloco je dneska hodnotnější než zbraně, ketré měla ve výzbroji SS- takto ti vůbec nejmasovější vrazi celé války. Těmihle věcmi už se dneska zkrátka málokdo zabývá- a podle mě je to dobře. Jak už jsem napsal, ta pistole přece nemůže za to, kdo ji někdy před šedesáti lety držel v ruce.
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Fantan
Odborník na zbraně
Příspěvky: 363
Registrován: 23 pro 2005 22:27
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fantan » 13 led 2007 15:23

Já teda nevím, o čem je to vlákno!
Jestliže se z nějakého důvodu stane vlastníkem věci stát, je povinen chovat se jako vlastník - tedy buď věc sám využívat, není-li to možné, nebo z jiného důvodu vhodné, věc zcizit (prodat), nebo zničit.
Realizace se provádí prostřednictvím organizací k tomu určených (které to mají v obsahu činnosti). Takže u zbraní se provádí prodej přes obchodníky se zbraněmi - stejně, jako to provede vdova se zbraněmi po manželovi.
City nejsou na místě, jde o kšeft.
Když je Walther 7,65 dobrý pro J.Bonda, je dobrý i pro mne :D !
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 25 led 2007 20:04

co vim tak zabavene zbrane policii k prodeji nejsou-nedavno sem se o tom bavil s plzenskym zbrojirem a ten se rozciloval jaky nadherny flinty musi odevzdat k destrukci-zniceni-roztaveni..ty nejcennejsi ma u sebe v kanclu ale teda i me se sviralo srdce kdyz sem videl kontejmer plnej pistoli a pusek ktery jdou na roztaveni..sem si rikal ze by ani nepoznali kdyby se naka ztratila..jedna..nebo dve..no :D :D
peggy
Příspěvky: 198
Registrován: 25 dub 2006 20:58
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peggy » 26 led 2007 07:23

Včera mi přišla SR, a je v ní článek o předávání zabavených zbraní k prodeji. Nicméně se zdá, že do civilu se toho dostane naprosto mizivé množství. Ale jen jsem to zatím prolétl, takže to neberte jako fakt.
"Aux armes, citoyens !"
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Re.:

Příspěvek od vito » 29 led 2007 12:39

peggy: Máš recht, je to tak, jak píšeš. Nejvíc se jich zničí, další větší část přijde policii a armádě a malé množství firmám, které mají povolení k prodeji. Takže v podstatě zbytečný humbuk.
Odpovědět