UMAREX - 850 AirMagnum

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
matitr

UMAREX - 850 AirMagnum

Příspěvek od matitr » 30 čer 2006 22:54

Už ji někdo máte?Jak vypadá doopravdy?(řemeslné zpracování)Jaká je její přesnost?Díky.


vayrus
Příspěvky: 11
Registrován: 07 říj 2005 10:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vayrus » 01 črc 2006 18:43

pozri recenziu na http://www.muzzle.de/N6/CO2/UMAREX_850_ ... agnum.html ale je to po nemecky.
OmarHassan

Umarex850 airmagnum

Příspěvek od OmarHassan » 27 črc 2006 12:17

už ji někdo mate? UMAREX 850 AIRMAGNUM nebo ste neco se kvam neco doneslo je nekde neaka recenze či test moc by mě to zajimalo DIKY
splash

Příspěvek od splash » 22 led 2007 18:17

Tak jo už jo. Už ji mám, ve 4.5 / 16J. Zpracování je prvotřídní, opakovací akce funguje naprosto dokonale (ten natahovací "mauser" závěr je fakt něco úúúžasného - jedině škoda že na 8 ran, lepší by bylo 10). Přesnost změřím až na to dám optiku (přijde mi Delta 4 x 32).
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 22 led 2007 20:15

splash píše:Tak jo už jo. Už ji mám, ve 4.5 / 16J.
Kde si ju zohnal? Za kolko? Ako sledujem rozne inet obchody tak vsade ju maju v prepocte za cenu okolo 9000Kc a viac
Pouzivas male CO2 zasobniky alebo ten velky 88g? Je aj nejaka alternativa ktora by sa dala opetovne naplnit, alebo slapes na tych jednorazovkach?
Inak k tym 16J som mierne skepticky, tipujem ze viac ako nejakych 12 mat nebude
maximstrelec

Příspěvek od maximstrelec » 23 led 2007 00:13

novosad ju ma za 6000Kč
venda

Příspěvek od venda » 23 led 2007 08:56

pliv pliv pliv. plivátko na to jsou jiná fóra. ano je to zbraň dobrý, ale
gunshop, ne hračkárna
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 23 led 2007 09:14

venda píše:pliv pliv pliv. plivátko na to jsou jiná fóra. ano je to zbraň dobrý, ale gunshop, ne hračkárna
sorry nejako som ta nepochopil... cize vsetci co tu mame vzduchovky roznych tipov mame ist odtialto z tohoto fora podla teba do <>? mas nejaky problem? komplexy? naco sa pokusas o flame a reagujes, ked sa ta to ocividne netyka? lebo inak sa tvoj "prinosny" prispevok nazvat neda...
venda

Příspěvek od venda » 23 led 2007 09:30

Mám taky vzduchovku, plynovku, perkusku, ale vyhledávám fóra tomu příslušný. Komplexy a jinými nesmysli netrpím. Nikdo tě nevyhání, teď už je to jedno, ale myslím si, že na jiných fórech by se o tomhle tématu dalo debatovat daleko rozšířenějš. (lépe)
maximstrelec

Příspěvek od maximstrelec » 23 led 2007 09:35

tomcat: napis dotaz do vse o vzduchovkach a dostanes mnohem vic odpovedi :wink:
venda

Příspěvek od venda » 23 led 2007 09:42

přesně tak, nikoho nevyháním, ale thready nezakládat zbytečně.
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 23 led 2007 11:22

maximstrelec píše:tomcat: napis dotaz do vse o vzduchovkach a dostanes mnohem vic odpovedi :wink:
&
venda píše:přesně tak, nikoho nevyháním, ale thready nezakládat zbytečně.
ale tu sa jedna o konkretny typ vzduchovky... preto nevidim dovod davat to niekam, kde sa o vzduchovkach pise vo vseobecnosti, okrem toho ako si si mohol vsimnut, tento thread nie je novo zalozeny, uz tu istu dobu existuje, tak preco ho nevyuzit

vy tiez ked sa pytate na konkretnu zbran, tak zalozite/vyuzijete thread tykajuci sa konkretne tejto zbrane a nepisete to do jedneho thredu typu "zbrane na strelny prach"
je to aj jednoduchsie na vyhladavanie informacii, ak niekto hlada informaciu len o konkretnej zbrani nemusi sa preklikavat cez cely thread z ktoreho sa to jeho konkretne hladanej informacie tyka tak na 0,005% a akurat zabije cas preklikavanim sa celym threadom

ale uz sme sa dostali mimo temu, tak poprosim reagovat k teme, alebo nereagovat....
ak mate este nejake pripomienky k tomu, ci vsetko trepat do jedneho threadu (a robit v nom tak chaos), alebo thread podla konkretnej zbrane, napiste mi SZ, myslim ze to prospeje tomuto foru lepsie ako pisat mimo temu... pripadne o tom zalozit diskusiu, nech sa tam vyjadria vsetci co citia tu potrebu

dakujem
splash

Příspěvek od splash » 23 led 2007 14:15

to tomcat: koupil jsem ji minulý týden v Alfa-proj - začali ji dovážet. Už jsem pro ni chtěl jet do Polska, ale den předtím jsem pro sichr zavolal do Brna a měli jednu skladem. Byla za necelých 6 tisíc.

Zatím jedu na 88g CO2, dá se koupit adaptér na 2 x 12g CO2 (asi za 1800, dá se v Alfa-proj objednat) - ten má tu výhodu že se dá vymontovat když člověk déle nestřílí. O doplňování jsem zatím neuvažoval, myslím ale že na pyramidair.com se to už nějak řešilo. K úsťové energii - dočetl jsem se tady že u CO2 to dost záleží na teplotě, v nějakém testu už nevím kde jsem četl že naměřili 13,5 J. Až budu mít chvilku tak zkusím ty Zlaté stránky, jak jsem se tady dočetl je to oblíbená metoda pro měření síly vzduchovek :-)

Ještě k počtu ran na zásobník - někde píšou 400, ale to myslím platí pro verzi 7,5 J která se prodává v Německu. K nám to jde s exportním ventilem na 16J, u kterého čekám tak 200 - 250 ran, ale ještě jsem se tam nedostal.

A ješte k té diskuzi jestli tenhle thread má právo na život - já se dost rozhodoval kam to info že už je to ke koupi napíšu, jestli do "vše o vzduchovkách" nebo jinam - přece jenom jsem tady úúúplně nový - ale když už tady ten thread čekal tak pěkně připravený a nikomu nevadil ... navíc myslím že když se to teď začlo dovážet tak se o tom bude psát docela dost. Na pyramidair.com psali v testu o nástřelu 18 - 32 mm (center to center) na 45 metrů s JSB Exact Heavy, tak by to mohlo být i trošku o něčem. Samozřejmě z pohledu "opravdových zbraní" (tu hranici má ale každý někde jinde, že jo) to bude pořád plivátko a hračka, jak tady padlo, ale zase v porovnání se Slávií 630 nebo různýma provrtanýma Gamovkama to vyjde docela zajímavě ... možná.
myzrael
Příspěvky: 163
Registrován: 31 kvě 2006 16:17

Příspěvek od myzrael » 23 led 2007 16:31

To Splash
Tahle vzduchovka si určitě zaslouží svoje vlákno, přece jenom u ná nás není moc dobrý výběr, teď se snad sem začnou dovážet Diany (asi jsou to jenom pístovky, ale aspoň něco). Tak jsem moc rád, že se u nás dá sehnat něco takovýho. Těch 13,5 J je na 4,5 mm CO2 super.

Jediná věc, za to zásadní, kvůli který bych si tu vzduchovku nekoupil, je možnost používat pouze jednorázové bombičky, nebo se pletu ? A kolik stojí ta 88 gramka ?
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 23 led 2007 18:47

Ja tiez prave mam trocha nechut z jednorazovych "naplni". Ale urcite by to cez nejaku redukciu a vyuzitie airsoftovych nadrzi islo doplnat. Konkretne pri tejto vzduchovke vidim problem ako do natlacit do tej pazby, aby to bolo skryte.
Ten umelohmotny nastavec/kryt ktorym sa to potom zakryje aby nebolo nadrz na CO2 vidiet sa casom nezacne vyklat? Je to dost pevne ked sa to drzi pri strelbe v ruke?
Mna na tejto vzduchovke laka prave ta funkcia opakovacky, ked nemusim po kazdom vystrele nabit...
Odpovědět