Nejlevnejsi naboje .22 LR

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 10 led 2007 17:45

3022 píše:
Kubajzz píše:2 3022:
Sice nechápu jakou má souvislost cikánská kriminalita nebo vietnamci na tržišti nebo modří ptáci s cenou nábojů, ale zkusím na tebe jednoduchou otázku, na kterou si zkus odpovědět dle selského rozumu.
Dáš jako výrobce nábojů slevu tomu odběrateli, který odebere víc než jiný nebo dáš slevu tomu kdo si odebere míň?
A buď si jistý, že do Ameriky to dodávají přes nějakého dodavatele, velikostí zcela nesrovnatelného s nějakým JGS, Brýmovou nebo podobným krámkem o pár metrech čtverečních.

Jinak co ti není jasného na ceně benzínu?
Vždyť jsem konkrétně napsal kolik korun z litru tvoří daň. A sám vidíš, že je to nějakých 70% z ceny. Tak o jakých to mluvíš "jiných faktorech"?
Se svyma jednoduchyma otazkama si muzes jit vis kam. Tvoje "bud si jisty" pro me nic neznamenaji.
Ale copak? Došly argumenty? :wink:


http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 10 led 2007 18:05

Ne ale ma vystrahu.
3022

Příspěvek od 3022 » 11 led 2007 07:59

Andy píše:Ne ale ma vystrahu.
Podivej, kdyz me z tohoto velkolepeho spolku nedokazes se svymi vystrahami proste vyhodit, jak se tu muzu sam odregistrovat?

Jestli vase "vystrahy" maji mit nejaky "preventivni" efekt, tak u me se totiz zcela mijeji ucinkem. 99% uzitecnych znalosti ktere jsem tu mohl nacerpat jsem totiz uz nacerpal a jinak mi drobet nedochazi oc pripadne prichazim, kdyz se zde nekteri lide na nektere veci divaji tak "originalnim" zpusobem. Od nekud je dokonce cest byt vyhozen. Takze mi to smazete jeste jednou, nebo uz to konecne udelas?
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 11 led 2007 09:14

3022 píše: Podivej, kdyz me z tohoto velkolepeho spolku nedokazes se svymi vystrahami proste vyhodit, jak se tu muzu sam odregistrovat?

Jestli vase "vystrahy" maji mit nejaky "preventivni" efekt, tak u me se totiz zcela mijeji ucinkem. 99% uzitecnych znalosti ktere jsem tu mohl nacerpat jsem totiz uz nacerpal a jinak mi drobet nedochazi oc pripadne prichazim, kdyz se zde nekteri lide na nektere veci divaji tak "originalnim" zpusobem. Od nekud je dokonce cest byt vyhozen. Takze mi to smazete jeste jednou, nebo uz to konecne udelas?
ty si to asi nepochopil, ta vystraha mala byt, aby si konecne prestal urazat ludi co su tu, to ze ta Andy vyhodi ti len zabrani, aby si sem dalej pisal blbosti, pristup na citanie nie. Inak kolko mas rokov? Podla tvojich reakcii a spravania by som totiz tipoval ze este nemas ani 18...
Vies, cele to forum je aj o istom vzajomnom respekte (kulture spravania sa k inym ludom), ludom ktori povedia svoj nazor ktory maju podlozezeny vlastnymi skusenostami. Ty tie vlastne skusenosti nemas ako pises (skusenosti mas z pistoli ako si spomenul), napriek tomu za kazdu cenu (v tomto pripade urazok, ak s tebou ludia nesuhlasia) ich presadzujes. Cize zamysli sa, lebo ja mam dojem ze si nepochopil preco si bol upozorneny...
myzrael
Příspěvky: 163
Registrován: 31 kvě 2006 16:17

Příspěvek od myzrael » 11 led 2007 09:36

to 3022

Tebe nevyhodí, protože by to škoda, seš kvalitní přispěvatel:). Máš velký znalosti s CO2 zbraněmi a paintballem, to se může hodně lidem hodit (mě si tady nějaký věci vysvětlil výborně). Tak tě prosím, abys přestal útočit na Admina. To by snad pro začátek mohlo stačit:).
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 11 led 2007 09:38

3022 je po smrti, od ted uz zase k tematu.
.357Mag
Příspěvky: 120
Registrován: 23 pro 2005 12:10

Příspěvek od .357Mag » 11 led 2007 10:59

Teda tady vanou ale větry ! :lol: ... po tom jak Andy vyřešil našeho kolegu 3022 už raději přestanu ve svých příspěvcích používat nevhodné výrazy! :lol:

Moje zkušenost je asi taková: PMC Subsonic a nebo Lapua Standard Club, popř. Super Club. (No a taky ELLEY, ale to už je mimo tohle téma).
Myslím, že jsou to opravdu dobré a spolehlivé náboje. Co jsem si všiml, ceny se bohužel liší od dobchodu, takže je třeba se poptat nebo si to zodpovědně obejít :wink:
Ale z vlastní zkušenosti s těmito náboji ti je mohu jen doporučit, už jen proto, že lítaj kam mířím, vystřílel jsem jich už vagon a světě div se, žádná závada.

Mám ještě v šuplíku po tátovi starý REXy z roku raz dva. V létě jsem jednu krabičku vystřílel a musím říct, že překonaly moje očekávání: bez selhání a na úrovni Lapuy!

:D
Naposledy upravil(a) .357Mag dne 24 led 2007 08:38, celkem upraveno 1 x.
Buďte sami tou změnou, kterou chcete ve světě kolem sebe vidět. Mahátmá Ghándí
Uživatelský avatar
Rys
Příspěvky: 142
Registrován: 11 říj 2006 10:38
Bydliště: kousek od Boskovic

Příspěvek od Rys » 18 led 2007 08:38

reaktor píše:Blacku, myslim ze pokud zajdes k Machackove do Husovic, nebo do Alfy na Šumavske, tak nic nezkazis.
Víte ceny? Příští čt mám cestu do Brna, tak bych nemusel zkoumat a šel bych na jisto.
(ikdyž - v Husovicích jsem byl jen jednou a byl jsem p.Macháčkovou zpr*án, protože jsem prý nemluvil. :D Holt jsem pozdravil a pak se kochal...)
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Příspěvek od harpplayer » 18 led 2007 19:11

Domnívám se, že nejlevnější náboje od fy. ELEY a Lapua koupíte na střelnici Borek u Českých Budějovic, kde sídlí firma CBS, která je dovozcem tohoto střeliva.
Pokud někdo potřebuje RWS, tzn. R50, R 100, případně střelivo Schoenebeck, doporučuji kontaktovat Mirka Vargu na
www.shooting-varga.cz
Knihomol

Příspěvek od Knihomol » 23 led 2007 10:40

Já jsem kdysi cpal do své ZKM a Alfy obyč SB, ale to už je dávno, takže dojmy setřel čas. Delší dobu používám Magtechy a spokojenej nesjem, takže pryč od nich. Dobrá byla jen cena. Dosti selhačů, sem tam nedopasovaná střela, jednou deformovaná hilzna... Prostě nebrat. Teď jsem nakoupil Aguily na nějaké to běžné práskání. Co se týče přesnosti jekéhokoli mnou užívaného střeliva, tak ta je vždy proměnlivá podle toho, jak moc se mi zrovna klepou brka :twisted:
Jak to tady čtu, tak začnu více experimentovat s lepším střelivem a hledat optimum cena/výkon. Díky za tipy. :)
mrkev

Příspěvek od mrkev » 23 led 2007 10:48

Knihomol píše:Jak to tady čtu, tak začnu více experimentovat s lepším střelivem a hledat optimum cena/výkon. Díky za tipy. :)
sypany SB/SK/Lapua :mrgreen: dela se to v jedny fabrice...takze to asi bude stejna kvalita....ale cena je ruzna...

pokud chces kvalitu tak cokoliv co sedne tvoji hlavni a je drazsi nez 4,50... :idea:
Knihomol

Příspěvek od Knihomol » 23 led 2007 11:26

Ale jo, to už tak na závody. Asi bych šel do Eleyek Biatlon Match. Ale jináč si budu hrát s PMC/Fiocchi/Federal/CCI/Lapua. Nakoupím po stovce a budu zkoušet...
mrkev

Příspěvek od mrkev » 23 led 2007 11:36

zkouset zkouset zkouset :wink:

na levny strileni mam sypany.

a jinak lapua midas M a eley tenex ultimate EPS.

kazdy si musi sam najit to "svoje"....
Uživatelský avatar
Rys
Příspěvky: 142
Registrován: 11 říj 2006 10:38
Bydliště: kousek od Boskovic

Příspěvek od Rys » 23 led 2007 12:07

Jo jo, zkoušet a zkoušet... Ale potřeba alespoň orientačně vědět kam šáhnout... Nebo koupit krabičku, pak koupit jinou... Vždyť to bych jen zkoušel a nedělal nic jinýho... :?
mrkev

Příspěvek od mrkev » 23 led 2007 12:14

kdyz eliminujes vsechny levny naboje, ktery nikdy nebudou strilet dobre(otazkou je co si kdo predstavi pod slovem dobre)... tak tech krabicek moc nebude :wink:
Odpovědět