Maso - jak na nej :-)

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Nakadah
Příspěvky: 281
Registrován: 26 pro 2006 22:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nakadah » 05 led 2007 11:03

Andy píše:Nekdo chodi do Lidlu... jinej do lesa. V lese aspon nevemes zeleny maso z regalu. :lol:
Jasny...takova pekna Tasemnicka nebo Svalovec..to ma sve kouzlo :wink: Nak


CZ 634 .177
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 05 led 2007 11:11

Uz si slysel o elektricke troube (muze byt i plynova)? Ta vymozenost totiz dorazila uz i k nam! :lol:
Vrele doporucuju... syrove maso uz lidi nekonzumuji docela dlouho.

Pochopitelne jsou asi i vyjimky.
Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 281
Registrován: 26 pro 2006 22:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nakadah » 05 led 2007 11:19

Andy píše:Uz si slysel o elektricke troube (muze byt i plynova)? Ta vymozenost totiz dorazila uz i k nam! :lol:
Vrele doporucuju... syrove maso uz lidi nekonzumuji docela dlouho.

Pochopitelne jsou asi i vyjimky.
Ja teda ze zveriny jenom gulase :D takze hodne dlouho povarit. Pecinku bych nerisknul... Nak
CZ 634 .177
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 05 led 2007 11:36

Já bych risknul spíš zvěřinu z přírody v libovolné úpravě, než maso z chovu v libovolné úpravě. U srnce, co strávil celý život v lese, mám aspoň jakous takous jistotu, že ho nepřikrmovali hormonama :twisted: (na tohle šeredně doplatil jeden můj známý- ono to fakt vypadá dost blbě, když chlapovi jak hora začnou růst prsa :wink: ).
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 05 led 2007 12:46

Sry za OT ale na tohle se musí reagovat. Teze že z masa který je krmený například veterinárníma steroidama ti něco naroste je nehorázná blbost. Tyto látky se v těle zvířete metabolizují a metabolit nemá na organismus konzumenta účinek (možná nějakej negativní v podobě vyšší koncentrace škodlivejch látek) To bys musel sežrat krávu i s tím implantátem pro postupný uvolňování a pak by ses asi divil :lol: Jestli mu narostly kozy tak se spíš zeptej co si po posilovně sypal za tabletky 8) O tomhle ti nikdo otevřeně říkat nebude a bude se vymlouvat na nějaký hormonama krmený maso :roll: Mám s tím svoje zkušenosti, posilce se věnuju už asi 5 let. Nikdy jsem nic nelegálního nevzal, ale dost toho o tom vím. Ono ani ty legální doplňky nemusí být vždy čistý a vždycky je to růst na dluh - jakmile přestaneš tělo se zase vrátí ke svému optimu.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 16 led 2007 09:37

Silencer píše:...tak se spíš zeptej co si po posilovně sypal za tabletky 8) ...
Já se ho radši ptát nebudu. Nerad bych skončil s hlavou nacpanou do zadku (teda do vlastního zadku; do cizího by to taky nebylo nic moc, ale přece jen by to bylo lepší 8) 8) ).
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 12 led 2008 19:08

No a mimo jiné, myslíte si že taková srnka co strávila celé život ve volné přírodě se stravuje zdravě? Tak to asi nevíte čím zemědělci zasírají pole a čím vším se obilí a další plodiny stříkají.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 13 led 2008 22:53

Jak už říkal poručík Hamáček:"Na to se můžete klidně vys...".
Zkuste si tak na měsíc zajet do Skotska na vysočinu.strávit tam v kopcích na čerstvým povětří co nejvíc času a spolehněte se na to,že až se vrátíte do naší krásné České kotliny tak se vám z toho smradu (protože tomu se nedá říkat vzduch) bude nejmíň týden zvedat žaludek. To mám z vlastní zkušenosti. Tak se netrapte s tím který maso je zdravý a žerte na co máte chuť. Na těch pár ufrfňaných roků co tu má člověk k dispozici se nevyplatí dělat si násilí.
Aquila non captat muscas
Odpovědět