Prebijeni

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
jolky palky

Příspěvek od jolky palky » 03 led 2007 17:29

To by mohlo byt zajimave zkusit to po domacku,otazka tedka je jestli radsi ten SDB nebo tu 550....Nebo to risknout a koupit load mastera a doufat ze se to neposere....No ja pocitam ze budu prebijet docela hodne naboju nejen pro sebe.Ale kupovat 650 a podavac za 8k to ani nahodou.


Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 03 led 2007 17:39

JO hochu, to už je Tvůj boj :) Ale to LEE si hoodně promysli :) Čemu říkáš hodně nábojů? Máš aspoň nějakou představu kolik by to za rok mělo být?
jolky palky

Příspěvek od jolky palky » 03 led 2007 17:55

takze podle toho co ctu tak to LEE ani nahodou....a tedka radsi 550 nebo ten co mas ty?
jolky palky

Příspěvek od jolky palky » 03 led 2007 17:56

A nejake info o tom Hornady nahodou nemas?
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 03 led 2007 18:23

HOrnady jsou prý výborný lisy, slyšel jsem samou chválu. Ale bohužel o nich nic nevím, ani nevím kolik stojí.
jolky palky

Příspěvek od jolky palky » 03 led 2007 18:36

diky moc za info.este to necham zatim chvilu u ledu a pak se uvidi.....ale zas se mi nechce potom na nej x mesicu cekat....
Zipíno
Příspěvky: 103
Registrován: 26 bře 2006 21:53
Bydliště: Velim

Příspěvek od Zipíno » 03 led 2007 21:35

Co se týká lisů od Hornadyho, tak kamarádím s člověkem pracujícím v jejich pražské prodejně. Jsou sice dobrý, ale o dost dražší, nejsou kompatibilní s ničím ostatním na našem trhu, takže mně od nich dost zrazoval jelikož maj nějakej blbej systém zaškrcování střel v nábolnicích. Jestli se nepletu, tak ve štatlu je i prodejna KETTNER a ta by mohla mít i LYMAN a RCBS.
jolky palky

Příspěvek od jolky palky » 03 led 2007 22:17

a jakym zpusobem je mozno udelat odzapalkovani?Jde to nejak v ruce?misto toho abych to delal ve vice operaku?A pak to rucne ozapalkoval tim blbincem
od LEE?a hodil do lisu kde bych nemel pochybny zapalkovaci system?
KoMa

Příspěvek od KoMa » 03 led 2007 23:09

Zdravím všechny přebíječe,též o přebíjení uvažuji,zatím 9mm Luger s výhledem na puškovou ráži,pravděpodobně 308W.Chci se zeptat ,pokud budu chtít přebíjet i puškovou,tak musím vyloučit např dillon 650 a potom se rozhoduji mezi RCBS Rock Chucker a Pro 2000 s tím,že prioritní je pro mne přesnost vyrobeného puškového střeliva,zda poloauto pro 2000 zvládne vyrobit stejně přesný 308W jako rock chucker,časová náročnost 9luger na jednooperačním pro mě není prioritní/max 300 nábojů měsičně,spíš 200/.Dík za názor.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 04 led 2007 11:59

Puškový náboje pokud chceš přesný tak jedině na jednooperáku.
KoMa

Příspěvek od KoMa » 04 led 2007 13:42

to alfonss:díky za odpověď,původně jsem to viděl taky takto jednoznačně,ale nahlodala mě informace z "pédeefka" rcbs na Martínkových stránkách,kde je,možná marketingová,věta:ideální souprava pro přebíjení vysoce precizních puškových nábojů u položky lis pro 2000 poloautomat - souprava
Smazaný uživatel 177

Příspěvek od Smazaný uživatel 177 » 04 led 2007 16:21

To Gene : Přebíjím 9mmL na Rock Chucker a při spotřebě asi 5-6 tisíc nábojů za rok je to zcela v pohodě,většinou za dva až tři víkendy v zimě si připravím nábojnice na celý rok tak,že jsou vyčištěné,zkalibrované,s dilat. krčkem a novou zápalkou /zápalkovač je ale Lee Primer II /, a pak během sezony dělám jen konečnou operaci/ prach a kule / dle spotřeby a to rychlostí asi 150 nábojů za hodinu . A vše je pod kontrolou,zmetků O .
KoMa

Příspěvek od KoMa » 04 led 2007 17:47

na úvod vysvětlení,nefungovala mi původní registrace KoMa a tak jsem tu byl pod provizoriem gene,díky adminovi už jen jako KoMa,ale pořád Martin z Olomouce. To Dydla,díky,potvrzuješ mi tím,že i kdybych zvýšil počet vystřelených 9L,tak se to dá pořád zvládat.Pokud ne,je tu nástavba piggy.
cezeta

Příspěvek od cezeta » 04 led 2007 18:39

desne se me to libilo kde bych mohl sehnat tu vec jak se jen macka packa a padaji z toho hotove naboje a kolik to stoji dekuji :D :D :D
Oňarb
Příspěvky: 280
Registrován: 11 lis 2006 18:37
Bydliště: Bánov - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oňarb » 04 led 2007 18:56

Cezeta, ked myslis nieco taketo: http://dillonprecision.com/template/p.c ... kieClean=1
tak taky mam. Naozaj pri kazdom pohybe packy z toho vypadne jeden hotovy naboj. Rychlost prace je tiez ok, ja na tom spravim cca 400 ks za hodinu, v navode pisu, ze sa da 500 8)
Staci ak mas vycistene nabojnice a tento poloautomat sa o ostatne postara. Mam ho druhy rok a zatial prebil cca 18 tis.nabojov bez poruchy, takze spokojnost :wink:
No a cena bola cca 14000 Sk aj s matricami 9mm.
Odpovědět