Puskarstvi O.P.

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od greywolf » 26 lis 2013 16:45

Jak to tady tak pročítám..tak menší hlučnost je snad jediný kladný prvek tvorby O.P.
Je to až směšnej argument..Ještě k tomu mi přijde,že polovina lidí si flobky pořizuje právě kvůli tomu,že oproti vzduchovce vydávají aspoň nějaké prásknutí...takže za mě je tahle "výhoda" nijaká.. :roll:

Edit:tím nemyslím předělávky perkusních zbraní...to se mi vcelku líbí :wink: ...
To s tím lustrováním potencionálních zákazníků je snad prdel,né? :lol:


Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
deef
Příspěvky: 563
Registrován: 23 úno 2011 15:12

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od deef » 26 lis 2013 18:06

Tak Ferrari taky neprodají jen tak někomu :-)
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od koník » 26 lis 2013 19:19

Tak to Ferrari prodají každému kdo zašustí. Bez ohledu na ksicht :D
existují jen tři místa, která řídí celý svět
deef
Příspěvky: 563
Registrován: 23 úno 2011 15:12

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od deef » 26 lis 2013 19:22

Omyl, automobilka si svoje zákazníky vybírá.
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od koník » 26 lis 2013 19:25

Tak to slyším poprvé :!: ...že by je to neživilo?
existují jen tři místa, která řídí celý svět
anm
Příspěvky: 160
Registrován: 07 kvě 2013 15:18

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od anm » 26 lis 2013 20:09

Kdo z Vás má to Ferrari prosím?
Uživatelský avatar
djbarrel
Příspěvky: 224
Registrován: 31 říj 2010 13:23
Bydliště: Duchcov

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od djbarrel » 26 lis 2013 20:16

Pokud vím tak Ferrari prodá každému své "sériovky" jako je třeba Maranello atd , ale takový ty lepší v limitovaných sérií jako Enzo prodá jen někomu ... to jen tak mimo.

K té hlučnosti, je fakt, že to je na flobce to hezký třeba oproti vzduchovce, že výstřel je výstřel, ale když to dělá rachot jako puška na slony tak to taky není úplně nejlíp. S Toropem, ale třeba i Alfou nebo Weihrauchem můžu střílet i v paneláku, aniž by se sousedi posrali a volali na mě kavalerii. Ale po 3 ranách s Rexem jsem musel uklidňovat sousedy :lol: . Takže kravál ano, ale jen do jistý míry.
Magtech AR750, Torop derringer D07M, Zoraki 914 Auto, revolver & derringer REX L, Baikal MP-654K Makarov ...
https://www.youtube.com/user/vitamaniak
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od Warthog » 26 lis 2013 20:17

U „běžných“ modelů Ferrari se lustrace nedělají, to je záležitost limitovaných sérií. U některých jsou stanoveny podmínky jako např. vlastnictví alespoň jednoho jiného auta od nich a z takto definované skupiny si to může koupit každý, kdo se včas přihlásí. U těch nejexklusivnějších si automobilka sama sestavuje seznam lidí, kterým to auto nabídne.

Nemám ho, jen jsem s tím jednou jel a asi třikrát to přeparkovával, protože to má náš bývalý šéf.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
mvoracek
Příspěvky: 165
Registrován: 16 úno 2011 10:41

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od mvoracek » 27 lis 2013 06:39

Ferrari je luxusní vůz, zatímco toropkřápy jsou nevzhledné nedodělky domácího mastila, to se přece nedá vůbec srovnávat.

A to že si údajně vybírá zákazníka je k smíchu, mezi těmi dvěma co si od něho něco koupil může tak vybírat :lol:
Dresslerovky, ZKM 451
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od PEPAN » 27 lis 2013 09:53

tak v první řadě, pokud tě má někdo za debila asi bys pro něj nedělal, nebo jo? :roll:
Myslím si že pokud někoho odmítl musel to být opravdu idiot, už nějakou dobu jsem si s ním psal, o zbraních ví hodně a to trolení tady si myslím nezaslouží(notabene od nějakých soplošů).
Co kdybych trolil v dreslerkách nebo GG kterýžto se mi taky nelíbí. Minimálně Ve vlákně GG by mi velmi rychle vypršela životnost..
Co se flobek týče, pan Pejčoch jim věnuje péče kolik si floby ani nezaslouží, floby byly vždycky laciný zbraně co se prodávaly v železářství za pár, a tak to mělo zůstat :lol: (jen malá ukázka mého trolení, myšlenka která má zůstat radši nevyřčena..)
Nejde!Prostě NNe
Uživatelský avatar
therion
Příspěvky: 356
Registrován: 19 dub 2013 06:55

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od therion » 27 lis 2013 12:46

jasne zbran musi delat rachot :))))) Kolik vam je lidi 15 let? Me naopak pri strelbe v uzavrenych prostorech velmi zajima hlucnost. Nehlede ze floby byly navrzeny pro salonni strelbu.
Pejcoch se venuje sirokemu spektru zbrani a flobky jsou jen cast jeho pusobnosti a jeho opatrnosti se v dnesni dobe nedivim, svini na tomto svete beha azaz. Ja za sebe muzu klidne rict ze komorovani ma Pejcoch UR1 lepsi jak Spilas 100F

Jste jak baby na trhu :)))
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od koník » 27 lis 2013 14:18

PEPAN: myslím, že si to vystihl přesně. Hlavně to trolení v jiných vláknech a životností tam. Mimochodem, o žádné lustraci nevím. Mě se rozhodně nevyptával na to, jaký mám nick na fóru. O tom, že zbraním rozumí není pochyb a taky není pochyb, že je umí i dělat. Byl jsem u něj dvakrát a pokaždé se to z plánované půlhodiny protáhlo na dvě a půl hodiny. Mohl jsem si vyzkoušet vše, co tam má a není toho málo. Je to úplně normální člověk se kterým se dá normálně mluvit. Nikdy mě nezajímaly dlouhé zbraně, ale ten jeho styl mě přesvědčil abych udělal výjimku a budu si objednávat jednu dlouhou (per.zápalka+brok). K tomu trolení. Jsou tady v podstatě dva druhy trolení. Jeden je bohužel osobní, pramenící někdy z dávné minulosti, všichni zúčastnění si myslím jsou dost inteligentní na to, aby to hodili za hlavu a druhý druh pramení z neznalosti a nevychovanosti. Označit něco za "křáp", jen proto, že se mi to nelíbí, už samo o sobě vypovídá dost o samotném pisateli. Stejné označení, bych mohl použít i o některých modelech p. Dresslera a to jen proto, že se mi nelíbí? Ne. Prostě se mi jenom nelíbí a nikdy jsem je neměl v ruce. Nemám vůbec žádnou potřebu, se k nim dále vyjadřovat a nějak je hanit, proto že vím, že jsou dobré a líbí se někomu jinému.
existují jen tři místa, která řídí celý svět
mvoracek
Příspěvky: 165
Registrován: 16 úno 2011 10:41

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od mvoracek » 27 lis 2013 16:59

Když se mi ty jeho výtvory nelíbí tak je snad nemusím chválit. Nebo se v tomhle vlákně musí jen souhlasit, přikyvovat? Tak jsi to měl hned v úvodu napsat že si nepřeješ nic jiného než chválu.
Dresslerovky, ZKM 451
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od koník » 27 lis 2013 17:50

...tohle jsem psal :!:
koník píše:"křáp"Stejné označení, bych mohl použít i o některých modelech p. Dresslera a to jen proto, že se mi nelíbí? Ne. Prostě se mi jenom nelíbí a nikdy jsem je neměl v ruce. Nemám vůbec žádnou potřebu, se k nim dále vyjadřovat a nějak je hanit, proto že vím, že jsou dobré a líbí se někomu jinému.
...a taky tohle ty chytráku :!: :!:
koník píše:Je jasné, že ne každému se to či ono musí líbit, to beru. A konstruktivní kritika a připomínky,(viz. Kentan, Derringer, Pepan atd.) i když třeba na základě "videí" samozřejmě chápu taky, (i když je to kolikrát hodně zkreslené a vypovídající hodnota videí a obrázků-víceméně žádná), je to kritika konkrétní a vztahující se k určitému videu "modelu" a hlavně v mezích slušnosti
existují jen tři místa, která řídí celý svět
mirekd
Příspěvky: 162
Registrován: 22 říj 2011 16:02

Re: Puškařství O.P.

Příspěvek od mirekd » 28 lis 2013 06:54

Je fakt, že tady napadáš ty co nad dílkem domácího kutila nevrtí ocasem. Pokud nedokážeš přijmout i kritické názory, neměl jsi zakládat tohle vlákno. A co se tyče slušnosti, myslíš že je vhodné oslovovat někoho zde chytráku?
pistole Fox S 200, Fox Special, derringer Rex L
Odpovědět