Field Target, Hunter Field Target a Ceska sklopka

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
madbugie
Příspěvky: 1008
Registrován: 16 říj 2008 07:50
Bydliště: Trnava, SK

Re: Field Target, Hunter Field Target a Česká sklopka

Příspěvek od madbugie » 22 lis 2013 10:05

srandisti... :mrgreen:


- - - = = = (( as mad as possible )) = = = - - -
AirArms Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č. 23 + JSB Exact 4,52 mm (bolo 5,52 mm)
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Field Target, Hunter Field Target a Česká sklopka

Příspěvek od ALKAJ » 22 lis 2013 16:51

cubirkova4: ssz? To poznám.
Pre tých ktorí to nevedia: sám si zaplatíš. :mrgreen:

Na túto tému som na susednom fóre čítal veľmi pekný príspevok:
Strelecký šport, až na niekoľko individualít, štát nepodporuje a nebude podporovať. Práve v tom je sila strelectva, že bez účasti štátu sa robia medzinárodné súťaže s dobrou účasťou, organizuje sa kopa kluboviek len z potu nadšencov, jednoducho povedané, aj napriek odporu štátu je rok od roka stále viac streleckých súťaží. Toto je ten pravý šport, nie cvičené opice za naše spoločné peniaze.
Na toto si spomeňte, keď naši futbalisti pôjdu najbližšie prehrať do nejakého fakíristanu a bude sa o tom v novinách písať mesiac predtým a mesiac potom.
V IT nemec čo bol so mnou v teame 1. deň so sebou trepal obrovitánsky kufor v ktorom mal snáď aj spálňu. :)
Na moju otázku na koľko odhaduje váhu toho kufra mi odpovedal že "zhruba 22kg". Pozorovať ho pri presune v tom teréne bolo celkom zaujímavé. :mrgreen:
Ďalšie dva dni ho ale už so sebou nemal. :wink:
Zaujímavé je že v DE kde bol terén omnoho priaznivejší (v podstate sa strelec stále pohyboval po starej asfaltke) ako v IT nikto takéto šialenosti so sebou nemal (aspoň som nikoho za tie 3dni nestretol).
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Field Target, Hunter Field Target a Česká sklopka

Příspěvek od Martin K » 05 pro 2013 09:02

Martin K píše:
Alexxxus píše:srpeček v killzoně ... diabolka se tam vešla a Martin psal "ZERO"
no nesr... by tě to, když ti prolítne diabolka skrze killzonu a ani necinkne :lol:
ptal jsem se co na to říkají pravidla a mělo by to být tak, že pokud zjistíš takovou sklopku tak je potřeba ji ohlásit, opravit a pak teprve střílet. tož asi tak...
já se ještě s dovolením vrátím k tomu srpečku v killzoně. zajímal by mě totiž i váš názor na věc. na závodě jsem se až tak moc nehádal, bo jsem měl trochu náskok, ale kdyby o něco šlo, asi bych se dohadoval mnohem víc :D .
takže podle mého je účelem HFT a FT trefit killzonu ( to je ta díra ve sklopce :wink: ) nikoliv to lízátko za killzonou. to tam je proto, aby díky němu ta sklopka padla. já tu killzonu trefil, diabolka tou dírou prolítla. to že se vešla do mezery mezi killzonou a lízátkem už je věc druhá. takže co s tím?
jediná možnost podle mě je, pokud v optice uvidím mezeru, nestřílet a jít sklopku opravit.
dycky STEYR
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: Field Target, Hunter Field Target a Česká sklopka

Příspěvek od mandy » 05 pro 2013 09:32

Pravdou je, že to asi není úplně košer, ale... Všichni mají podmínky stejné a před tebou to většina trefila. A pozor, bodování je založeno na principu "sklopka spadla" nebo "sklopka nespadla". Cílem tedy je položit sklopku a nikoliv trefit kilzonu! V praxi si to přece mockrát zažil, že kilzona trefena a sklopka stojí.

No a pokud jde o pravidla, tak prakticky žádný závod u Aleše není podle pravidel, takže co tady řešíš. Jo a ještě jedna věc, kilzonu trefí každej vořech, jak tady nedávno někdo napsal... Ty zřejmě ne, vořechu! Tak už přestaň fňukat a koukej se připravit na Polsko ať to zase nemusíš vzdát... :-)
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: Field Target, Hunter Field Target a Česká sklopka

Příspěvek od mandy » 05 pro 2013 09:56

Ještě pár podobných videii a zase nějakého joudu napadne, že je potřeba je regulovat. http://www.stream.cz/nejnovejsi/nicenip ... vzduchovky
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Field Target, Hunter Field Target a Česká sklopka

Příspěvek od Martin K » 05 pro 2013 10:19

ty truhlíku, vořechu, joudo, já to nepsal kvůli tomu, abych fňukal nebo se tu litoval ( není důvod, když jsem ten závod vyhrál :lol: ), ale kvůli tomu, aby jsme podobným věcem do budoucna předcházeli...
máme pravdu oba. ty v tom, že účelem je položit sklopku a já, že takové sklopky by se měly opravit. pokud to polovina lidí neudělá a já potom ano, tak je to problém té poloviny, ne můj :wink:
dycky STEYR
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: Field Target, Hunter Field Target a Česká sklopka

Příspěvek od mandy » 05 pro 2013 10:25

Já věděl, že se neudržíš... :-) :-) :-) :-)
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Field Target, Hunter Field Target a Česká sklopka

Příspěvek od Warthog » 05 pro 2013 10:29

Proč myslíš? Zrovna z toho odkazovaného videa je vidět, že risiko při náhodném zásahu přes oblečení je nula nula nic. Upřímně řečeno mě docela překvapilo, že ty CO2 pistole nedokázaly prostřelit ani bavlněné triko.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
ViTTek
Příspěvky: 497
Registrován: 18 čer 2012 21:12
Bydliště: O(s)trava

Re: Field Target, Hunter Field Target a Česká sklopka

Příspěvek od ViTTek » 05 pro 2013 10:35

mandy píše:Ještě pár podobných videii a zase nějakého joudu napadne, že je potřeba je regulovat. http://www.stream.cz/nejnovejsi/nicenip ... vzduchovky

"Těžko někdo z nás si bude kupovat na rekreační střílení vzduchovku za 20tis." :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Field Target, Hunter Field Target a Česká sklopka

Příspěvek od Kubajzz » 05 pro 2013 10:37

Pokud něco není se sklopkou v pořádku (a vychýlené lízátko je ten důvod), zavolejte rozhodčího, který přeruší závod a problém vyřeší. Jinak se samozřejmě vystavujete riziku, že to dáte za nula bodů.
Po výstřelu to řešit už je pozdě.
Za sebe můžu říct, že když tam vidím jenom malý srpek světla, tak obvykle střílím. I když už se mi to taky jednou nevyplatilo...
Ale na velkých závodech bych volal rozhodčího.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Pali KM
Příspěvky: 80
Registrován: 30 kvě 2012 20:51

Re: Field Target, Hunter Field Target a Česká sklopka

Příspěvek od Pali KM » 05 pro 2013 10:41

Takže si to mal za 0? :twisted: aká veľká bola kilzona a na koľko metrov?
Smazaný uživatel 6696

Re: Field Target, Hunter Field Target a Česká sklopka

Příspěvek od Smazaný uživatel 6696 » 05 pro 2013 10:43

Nevím, nevím jestli by se měla taková sklopka opravovat. Vem si že když máš před killzónou nějakou větev čí klacek nebo co já vím, tak taky nemůžeš jít tu větev odříznout pokud je víc jak 6m od startovního kolíku. Killzóna může být překryta nějakým procentem nebo ,ne?
Pali KM
Příspěvky: 80
Registrován: 30 kvě 2012 20:51

Re: Field Target, Hunter Field Target a Česká sklopka

Příspěvek od Pali KM » 05 pro 2013 10:54

Na to aby si nemal celú kilzónu k "dispozícií" ti stači strieľať napríklad pod uhlom. Máš možnosť zmeniť polohu alebo strieľať na ten kraj kde tá kilzóna je je.
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Field Target, Hunter Field Target a Česká sklopka

Příspěvek od Hellboy » 05 pro 2013 10:58

ViTTek píše:
mandy píše:Ještě pár podobných videii a zase nějakého joudu napadne, že je potřeba je regulovat. http://www.stream.cz/nejnovejsi/nicenip ... vzduchovky

"Těžko někdo z nás si bude kupovat na rekreační střílení vzduchovku za 20tis." :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: 20 za rekreacni strileni jo lidi jsou blazni :mrgreen: :mrgreen: a ze jich tady je :mrgreen: :mrgreen:
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: Field Target, Hunter Field Target a Česká sklopka

Příspěvek od mandy » 05 pro 2013 11:09

Hlavní problém je v tom, že si toho Martin nevšimnul, protože to bylo přece lehké....! Kdyby si toho totiž všimnul, mířil by jinam. Tak kilzona měla asi metr... A pak, když se to stalo tak začal jančit... :-) Dvakrát měř, jednou řež... Já, profesionální nulař bych o tom mohl vykládat. :-)
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
Odpovědět