moje nova Hatsan 100 + par otazek

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

alex-78

Re: a

Příspěvek od alex-78 » 30 pro 2006 19:54

Dnes jsem nastřílel terč, který je o příspěvek nahoře a nečekal jsem ,že budu v černém poli .

Tak jsem ještě zkusil na 30metru střílet na terč ,ktery ma tvar člověka co drží zbraň = odpovida to terči o prumeru 12cm a 4rány byly v terči + 1x tésné mimo. = toš nadšeny jsem chlapi , to sem nečekal!!!!!!!!!!!

No na to ,že optika není pořádně spasovaná,byla zima, mam jen jeden typ diabolek a střelbu jsem pro tentokrat zkusil ve stoje bez opory = parada 8)


alex-78

Příspěvek od alex-78 » 30 pro 2006 19:58

Anorektik píše:Podle toho co čtu o "lepších" vzduchovkách s optikou bys měl nastřílet podstatně lépe. Mám "jenom" Slávii 631 a z okna s oporou o parapet nastřílím na vzdál. 27 m na terči s bílou 10kou o prům. 12 mm obyčejnými diabolkami přes mech. miřidla 45 - 67 bodů z 10ti ran. Standartně kolem 54, těch 67 se mi povedlo jenom jednou. Optiku jsem si koupil tenkrát děsnou za 5kilo, plastové čočky, prakticky nešla nastřelit. Na vzduchárně byla 2 dny, teď už přes 2 roky leží v šuplíku.
Jasny, vem si to ,źe jsem total začatečník ,zbraň mám doma 3dny a byl jsem s ní 2x střílet.Myslím že za těchto podminek je to dobrý.Rozhodně nejsem talent, nedavno jsem zkouśel střelbu pistoli(9mm) na 15m do klasickeho terče ,tušim 15x15cm a ani jsem si neškrtl,prostě jsem to dost strhaval..
flipr11
Příspěvky: 218
Registrován: 03 lis 2006 19:23
Bydliště: Vimperk

Re: a

Příspěvek od flipr11 » 30 pro 2006 20:54

alex-78 píše:
Kubo 630 píše:Mam tiez Hatsana ale 55 S takze lamacka. Kazdopadne ta presnost sa zlepsi, mozno to bude chciet nejake upravy (kazdopadne spust) a zrejme aj inu optiku. Ja mam na svojom Nikko Stirling Gold Crown 6x42 (1600Sk,-) plus kvalitna montaz od ZKK (1270Sk,-) a nastrel drzi paradne, pohdlne preklikavanie prstami. Rozptyl po vymene pruziny na 22m pod 15mm. Myslim ze vdaka tvojej pevnej hlavni bude ten tvoj este lepsi. Chce to prist na muchy a zrejme sa nezaobides bez akeho takeho ladenia.
No ta spoušť, ta mě pěkně táhne, jak dořeším bipod=dvojnožku , tak se do toho pustím.


I já jsem se přesvědčil ,že ten seřizovací šroub je prostě krátký,ale není problém ho vyměnit za delší.
alex-78

Re: a

Příspěvek od alex-78 » 30 pro 2006 23:56

flipr11 píše:
alex-78 píše:
Kubo 630 píše:Mam tiez Hatsana ale 55 S takze lamacka. Kazdopadne ta presnost sa zlepsi, mozno to bude chciet nejake upravy (kazdopadne spust) a zrejme aj inu optiku. Ja mam na svojom Nikko Stirling Gold Crown 6x42 (1600Sk,-) plus kvalitna montaz od ZKK (1270Sk,-) a nastrel drzi paradne, pohdlne preklikavanie prstami. Rozptyl po vymene pruziny na 22m pod 15mm. Myslim ze vdaka tvojej pevnej hlavni bude ten tvoj este lepsi. Chce to prist na muchy a zrejme sa nezaobides bez akeho takeho ladenia.
No ta spoušť, ta mě pěkně táhne, jak dořeším bipod=dvojnožku , tak se do toho pustím.


I já jsem se přesvědčil ,že ten seřizovací šroub je prostě krátký,ale není problém ho vyměnit za delší.
Jojo, už jsem početl tady nékde ve vláknu ,źe je lepší ho nahradit delším ,aby to měo žádoucí účinek.Jinak ty JSB uź sháním 8)
flipr11
Příspěvky: 218
Registrován: 03 lis 2006 19:23
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od flipr11 » 31 pro 2006 13:42

Nejlíp to seženeš u výrobce a taky nejlevněji

http://web.telecom.cz/schulz/main.htm

Ceník ti pošlou na přání,nebo ti ho můžu poslat na email.
alex-78

Příspěvek od alex-78 » 01 led 2007 18:51

flipr11 píše:Nejlíp to seženeš u výrobce a taky nejlevněji

http://web.telecom.cz/schulz/main.htm

Ceník ti pošlou na přání,nebo ti ho můžu poslat na email.
Díky pane za info :wink:
Odpovědět