Vyber CO2-jky

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od greywolf » 25 zář 2013 16:25

to PEPAN:Právě ten vzhled ostré zbraně,srovnatelná váha,blow back... částečná rozborka( jsem zjistil,že je stejně na hovno,akorát vidíš šizenej matroš)...a vidina kosení plechovek od koly něčím,co vypadá jako skutečná pistole...Prostě jak jsem psal výše..spíš unáhlená koupě na základě prvotního dojmu,ale chápu lidičky,kterým dělá radost,pokud dobře funguje...Ne všichni honí výkon a jedenáctky na terči :wink: ...Já už jsem domluven s prodejcem na reklamaci...Buď vezmu prašule,nebo něco připlatím a vezmu Zorku..
Jdu se přesunout na vlákno o Zorce a poohlédnout se po kolimátoru :roll:


Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od Kavy » 25 zář 2013 16:41

Crosman taky není žádná výhra. V DA režimu betonová spoušť a zásobníky jsou každá díra jinak proti hlavni. I tak střílí lépe než má většina z nás pevnou ruku a bystré oko :wink:
Naposledy upravil(a) Kavy dne 27 zář 2013 18:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od greywolf » 27 zář 2013 17:53

Tak Beretta šla z domu..je úplně jedno čím ji člověk naplní...a mám dojem,že BBs prodávané jako 4,5mm jsou jen na desetinu zaokrouhlené 4,46tky..Šupléra nebyla,ale sypaly se úplně stejně.Magnetickej podavač je drží pouze při nepromáčklé spoušti,pak když je hlaveň nakloněná dolů a spoušť se promáčkne,tak brok ještě před výstřelem vypadne ven...Námitka,že přece nebudu střílet do země neobstála :roll: ...Ale pravděpodobně to tak funguje i u jiných modelů na Co2,takže svým způsobem měl prodavač pravdu...je to asi normální...V obchodě jsme ještě vyzkoušeli Co2 CZ 75 bez blowbacku a broky propadávaly taky,ale jen sem tam...Takže si svoje hračky můžete taky otestovat...
Nějaký rejpal,co tam prudil přede mnou si prý údajně zmagnetizoval hlaveň z toho samého důvodu jako já a bylo po vypadávání...Nevím,co je na tom pravdy..
Možná by ovšem stálo za to,aby výrobce udělal v hlavni zápich a osadil ho O-kroužkem,který by brok držel v hlavni i při střílení "z kopce dolů"...možná by se i výkon nepatrně zvednul...A nebo je to taky kravina a proto to nikdo ještě neudělal :lol:
Každopádně jsem odjel domů se Zoraki Light v 5,5ce...škoda,že neměli Ultru,s tou delší hlavní se mi líbí víc,ale nevadí...
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
mojedx
Příspěvky: 253
Registrován: 18 srp 2013 01:18

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od mojedx » 27 zář 2013 18:53

ocelovky mají průměr 4,46mm všechny, je to dokonce tam většinou i napsané ale hodně malým písmem, ikdyž velkým tam je 4,5mm. Stačí tam dát jen silnější magnet a je po vypadávání. Měl jsi místo pistole zkusit CO2 revolver, s tím je víc zábavy.
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od greywolf » 27 zář 2013 18:57

mojedx:Jj...nabízeli mi Crosmana,za málo peněz docela dost muziky,ale vzhled a zpracování mě teda nijak neoslovilo,i když přesnost prý dobrá,no skončil jsem u pumpičky,tak uvidím :wink:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Mája
Příspěvky: 7
Registrován: 17 črc 2013 23:32

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od Mája » 30 zář 2013 11:29

To vypadávání kuliček z hlavně je vada na konkrétní zbrani, mám pár tady těch hraček, u té Beretty se mi to nestalo ani jednou, mezi zásobníkem a hlavní je guma, která tu kuličku drží a je jedno, jakej má průměr (broky č.10 ani Gamo neprojdou hlavní), buď může být ta gumka špatně nasazená nebo problém s vysouváním té trubičky v zásobníku při mačkání spouště, kdy buď nějak škobrtne a veme s sebou 2 kuličky, to se mi občas stane u CZ 75 Duty ale tak 1 ze 100 - pak jedna zůstane v gumě a druhá už propadává na zem. Nebo je možné špatné mačkání spouště, stačí trochu namáčnout a kulička už je venku.
Ale že prodejce tvrdí, že je to normální je blbost, prostě to dělat nesmí.
Jinak jasně, střílí to naprd všemi směry :-)
Uživatelský avatar
greywolf
Příspěvky: 497
Registrován: 03 lis 2011 15:09

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od greywolf » 30 zář 2013 18:17

to Mája:Tak nějak jsem si představoval,že tam bude nějaká gumička,která prostě brok zadrží dokud ho céóčko nevyžene ven..U té mojí (bývalé) se koulely těsně před výstřelem ven..Bohužel né jen občas,ale pokaždý...Ta Číza byla v tomhle testíku lepší...Sem tam něco vypadlo,ale většinou tam broky zůstávaly...Přesnost u těhle pistolí nemá smysl řešit,jsou pro zábavu a fakt chápu proč si je lidi pořizují...Jsou prostě jako opravdový a na dvorku do plechovek prima záležitost :wink:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum..W.Churchill
Uživatelský avatar
Srambo
Příspěvky: 510
Registrován: 02 lis 2010 13:25
Bydliště: Nymburk

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od Srambo » 02 říj 2013 19:16

Tak po precteni vsech temat, ktera se zabyvaji pistolkama na co2, jsem koupil CZ75 duty od ASG.
Me zadani bylo jasne. Chtel jsem pistoli s blow-backem, realnou vahou i vzhledem a hlavne neco co se mi libi.
Po hodne dlouhem rozmysleni padla volba ma vyse uvedeny vyrobek ceskeho znaceni.
Po vybaleni z krabice a prvotnim nadseni, vsak nasledovalo zklamani a deziluze.
Necele 2 zasobniky a zaver zustal viset vzadu. Myslel jsem, ze doslo krmeni a tak jsem zmacknul tlacitko vypousteni zasobniku a,... NIC. Vypustit zaver do predni polohy take neslo. Chtel jsem to cele hodit do zita, ale pole se zitem nemam a tak jsem cekal az mi vychladne hlava a jal se do rozborky pistole. Zaver jsem musel nasilim dostat do predni pozice, to same i spoust. Pote to uz slo hladce.
No a nakonec na me vykoukla zkroucena pruzinka spouste. Trosku jsem ji dobastlil na puvodni misto a zaroven jsem poupravil tahlo spouste, protoze se mi zdalo, ze takhle nemuze dlouho fungovat.
Po slozeni uz vse pracuje tak, jak ma.
No a abych ji jen nehanil, tak ted nejaka pozitiva.
Vsechny spoje obou casti formy na plastovem ramu jsou pekne slicovane. Jedine mensi nezacisteni je v prostoru luciku. Ale to je tak male, ze si toho pri zbeznem pohledu clovek ani nevsimne. Zaver, spoust a vsechny ovladaci prvky jsou kovove.
Nejake podrobnejsi testovani nechystam, ale jiz ted vim ze ty penize co za ni chteji, tu cenu urcite nema. Ale je pekna a o o to tu jde.
No, je vecna skoda ze nedelaji petasedmu s blow-backem na ocelove BBcka. Tu bych chtel.
Slavia S631 + pevná mířidla
Lov 2
Kartofelkanón cal. 50mm
http://srambo.rajce.idnes.cz/
_________________
JÁ TO NEBYL!!! :-D
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od dykmore » 03 říj 2013 00:08

Jama: koukám v bazaru, že ti nadšení pro Crosmana dlouho nevydrželo?
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Uživatelský avatar
jama
Příspěvky: 1259
Registrován: 03 pro 2012 15:20
Bydliště: Pha 16

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od jama » 03 říj 2013 07:38

Což o to, ono to trefuje, ale náhodou jsem přišel k DU-10 Condor, kterej můžu plnit ze starýho hasičáku...
z ho.na bič neupleteš
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od dykmore » 03 říj 2013 13:38

A taky ten condor je uplne jina liga,uz jen co se tyce materialu nebo pocitu,kdyz to vezmes do ruky..
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Uživatelský avatar
Srambo
Příspěvky: 510
Registrován: 02 lis 2010 13:25
Bydliště: Nymburk

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od Srambo » 03 říj 2013 15:01

No a konecne jsem se dostal i k udelani nejakych fotek:
http://srambo.rajce.idnes.cz/CZ_75_Duty/
Jeste jsem se zapomel zminit, ze na prave strane je ne moc pekne vypadajici a samozrejme nefunkcni vytahovac hilzen a atrapa pojistky. Pro dotahovani sroubku, pro propichnuti bombicky, jsem se pokazde dokazal drapnout do kloubku, vlivem (samozrejme to nebylo moji nesikovnosti) ostrych rohu plastove pazbicky. To jsem docistil jehlovym pilnickem, takze uz jsou rohy pekne zaoblene.
Dale ale musim vyzdvyhnout perfektni uchop se zdrsnenim, presne jak je na jeji ostre sestricce. Perfektne citelna miridla a bezpecnostni ozub na kohoutu.
Slavia S631 + pevná mířidla
Lov 2
Kartofelkanón cal. 50mm
http://srambo.rajce.idnes.cz/
_________________
JÁ TO NEBYL!!! :-D
tomasek
Příspěvky: 384
Registrován: 11 dub 2006 16:07

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od tomasek » 17 kvě 2014 12:32

Ahoj, teď jsem narazil na možná novinku od ASG
,,celoocelovou" CZ 75 - ocelové jsou prý všechny vnější díly, bude se prodávat v ČR? Jaká může být cena?
http://www.actionsportgames.com/new-pro ... 619@@SHOP1
Zbek
Příspěvky: 147
Registrován: 29 bře 2013 15:43

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od Zbek » 17 kvě 2014 12:45

Energy:
1,6 Joule není to málo ?
low end PCA, PCP, Pružina
Uživatelský avatar
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Re: Výber CO2-jky

Příspěvek od mikiki » 17 kvě 2014 12:47

Ta se mi líbí. :D
Odpovědět