CZ 858 Tactical

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
vitor

Příspěvek od vitor » 19 srp 2006 22:52

Také jsem měl jeden tactikal objednanej a dokonce jsem si ho mohl vybrat přímo v CZUB ze skladu, ale nejdříve nebyli tormentované a potom mě bylo řečeno, že již tactikali nedělají a dělat nebudou. Nejdříve jsem tomu nechtěl věřit, ale možná na tom něco bude když všude okolo v obchodech ze zbraněma je už nemají. Musel jsem jet přes půl republiky, abych ho koupil.


Blueleader

Příspěvek od Blueleader » 22 srp 2006 17:19

No takže páni dnes som sa dozvedel že na Slovensko príde 30.8.2006 30ks sklopiek a 10 ks s pevnými pažbami, hlavný dovozca do SR mi písal ,že to budú asi posledné kusy pretože Česká zkúšobňa nechce CZUB Tacticali tormentovať.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 22 srp 2006 19:59

jak to :shock: tak je tu jeste Hermex ne ? A nebo uz jako nebudou ani od jedny firmy?? Na pres rok jsem si ho chtel poridit (mozna)
Marek

Příspěvek od Marek » 23 srp 2006 08:51

Blueleader píše:No takže páni dnes som sa dozvedel že na Slovensko príde 30.8.2006 30ks sklopiek a 10 ks s pevnými pažbami, hlavný dovozca do SR mi písal ,že to budú asi posledné kusy pretože Česká zkúšobňa nechce CZUB Tacticali tormentovať.
Myslis tu firmu z Martina, co dovaza CZ? Ak to odmieta tormentovat ceska skusobna, tak to predsa mozu doviezt bez znaciek a dat to na skusobnu u nas, nie? Takto by to mohlo ist. Alebo je este jedna moznost, nechat si urobit upravu ostrej 58 na semiauto v jednej z firiem, ktore to u nas robia. Toto je na Slovensku legalne.
van nuys

Příspěvek od van nuys » 23 srp 2006 15:01

Pánové, omlouvám se předem za lamí dotaz, mám Tacticala chvíli, a potřeboval bych poradit jak mám sundat podpažbí... :roll: Zkoušel jsem to, a nějak nevím jak do toho, díky za každou radu. :idea:
nohavica stanislav
Příspěvky: 147
Registrován: 01 dub 2006 21:30
Bydliště: dolni lutyně

Příspěvek od nohavica stanislav » 23 srp 2006 15:37

vem vybiják vhodného průměru a vyklepni z něho čep, potom ti spadne sám.
Blueleader

Příspěvek od Blueleader » 23 srp 2006 20:33

van nuys píše:Pánové, omlouvám se předem za lamí dotaz, mám Tacticala chvíli, a potřeboval bych poradit jak mám sundat podpažbí... :roll: Zkoušel jsem to, a nějak nevím jak do toho, díky za každou radu. :idea:
Takže plne súhlasím s kolegom - ale ak chceš celý postup :wink: : zbraň upevni buď do zveráku alebo nejakou zvierkou o stôl - najlepšie je ak plochy ktoré sa dotýkajú zbrane sú mäkké - obal zbraň handrou, gumovou podložkou a pod. Zober vyrážač - to je nástroj podobný jamkáru, ale s tým rozdielom že na konci je valcová tyčka s priemermi od 1,5 do x mm z kalenej ocele - vyber si najvhodnejší priemer, uisti sa že zbraň je pevne vo zveráku a zaisťovací kolík s ním vyraž... Viac ti už nedokážem poradiť..... :)
Blueleader

Příspěvek od Blueleader » 23 srp 2006 20:38

Marek píše:
Blueleader píše:No takže páni dnes som sa dozvedel že na Slovensko príde 30.8.2006 30ks sklopiek a 10 ks s pevnými pažbami, hlavný dovozca do SR mi písal ,že to budú asi posledné kusy pretože Česká zkúšobňa nechce CZUB Tacticali tormentovať.
Myslis tu firmu z Martina, co dovaza CZ? Ak to odmieta tormentovat ceska skusobna, tak to predsa mozu doviezt bez znaciek a dat to na skusobnu u nas, nie? Takto by to mohlo ist. Alebo je este jedna moznost, nechat si urobit upravu ostrej 58 na semiauto v jednej z firiem, ktore to u nas robia. Toto je na Slovensku legalne.
Áno tá firma je UNION CS - výhradný zástupca CZUB, neviem ako to bude s tým skúšaním zbraní u nás, ono bolo by zaujímavé keby Tacticali tormentovala Slovenská zkúšobňa a dovážali by sa na Český trh :) . Prerábka z full na semiauto je tiež možné riešenie ,ale neviem o koľko by takáto zbraň prevyšovala cenou súčasnú cenu Tacticalov...
Luke
Příspěvky: 192
Registrován: 23 led 2006 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luke » 07 pro 2006 13:26

Dnes jsem obdrzel info k dostupnosti CZ858. Podle marketingoveho oddeleni CZUB bude CZ858 v nabidce opet v prubehu ledna 2007. Cili, panika byla opravdu predcasna.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 10 pro 2006 00:17

V NZtech jsou stovky tisíc kusů samopalů a vzhledem k plánovanému přezbrojení, je časem můžou předělat všechny. Pokud to někdo bude ochoten kupovat, do té doby to budou vyrábět, tak to dneska chodí. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
.357Mag
Příspěvky: 120
Registrován: 23 pro 2005 12:10

Příspěvek od .357Mag » 22 pro 2006 08:58

No co jsem ze všech stran slyšel, tak oni je sice dělat budou, ale už ne s původní tedy "vojenskou" hlavní z tvrdochromu (protože to zkušebna odmítá - nebo už dokonce odmítla - schvalovat), ale s normál "civilní" tzn. sníží se její životnost a střelba vojenskýma patronama tu hlaveň odrovná úplně.

Nehledě na to, že mi po takovém zásahu tahle zbraň připadá jako vykastrovaná... :?
Buďte sami tou změnou, kterou chcete ve světě kolem sebe vidět. Mahátmá Ghándí
.357Mag
Příspěvky: 120
Registrován: 23 pro 2005 12:10

Příspěvek od .357Mag » 22 pro 2006 09:05

Hele chlapi potřeboval bych radu:

Mám doma starej 30 ranej zásobník do sa58, kterej prošel snad všemi státy Varšavské smlouvy :lol: a kterej má v sobě tolik všelijakýho opravdu mezinárodního bordelu, že už ho tam ani nechci strkat.

Dá se ten zásobník kulturně rozebrat (VYČISTIT) a zase složit?

Diky moc za vaše poznatky! :wink:

Jo a kásný svátky a Silvestra všem ! :D :wink:
Buďte sami tou změnou, kterou chcete ve světě kolem sebe vidět. Mahátmá Ghándí
cybernetic

Příspěvek od cybernetic » 22 pro 2006 09:15

otoč zásobník a zospodu zatlač na plošku v strede pätky a vysuň pätku
.357Mag
Příspěvky: 120
Registrován: 23 pro 2005 12:10

Příspěvek od .357Mag » 22 pro 2006 13:22

cybernetic píše:otoč zásobník a zospodu zatlač na plošku v strede pätky a vysuň pätku
Diky! Už se leskne jako novej :D
Buďte sami tou změnou, kterou chcete ve světě kolem sebe vidět. Mahátmá Ghándí
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 22 pro 2006 14:07

Proč by zkušebna odmítala schvalovat hlavně s tvrdochromem? To se mi nějak nezdá.
Ve zkušebně maximálně z toho samopalu vypálí tormentační náboj a to je tak všechno. Po povrchové úpravě vnitřku hlavně je jim prd.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Odpovědět