Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmic

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Haytham
Příspěvky: 10
Registrován: 28 srp 2013 22:27

Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmič

Příspěvek od Haytham » 28 srp 2013 22:34

Ahoj chlapi.Nedavno som si kupil CO2 Berettu Elite II od Umarexu a hral som Hitmana :D :mrgreen: tam bola Beretta s tlmicom tak teraz zhanam ci niekto nevie o nejakom tlmici ktori by pasoval na moju Berettu alebo ci niekto nevie ako sa da upravit aby tlmic pasoval trebars nalepit nejaky zavit do toho vystupku na konci hlavne.Za kazdu radu a napad vopred dakujem. :)


Haytham
Příspěvky: 10
Registrován: 28 srp 2013 22:27

Re: Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmič

Příspěvek od Haytham » 01 zář 2013 17:14

tak mozu byt aj nejake ine napady na upgrade Beretty :)
Haytham
Příspěvky: 10
Registrován: 28 srp 2013 22:27

Re: Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmič

Příspěvek od Haytham » 02 zář 2013 16:10

Problem s tlmicom je vyrieseny vyrobia mi na Berettu redukciu ktoru si nalepim do uste hlavne a potom mozem nasrubovat tlmic :)
Uživatelský avatar
djbarrel
Příspěvky: 224
Registrován: 31 říj 2010 13:23
Bydliště: Duchcov

Re: Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmič

Příspěvek od djbarrel » 02 zář 2013 22:58

Tlumič na vzduchovou pistoli ? K čemu je to dobrý ? Leda na efekt. Ovšem na efekt by to chtělo trochu lepší pistoli, ne takovou shitku :wink:
Magtech AR750, Torop derringer D07M, Zoraki 914 Auto, revolver & derringer REX L, Baikal MP-654K Makarov ...
https://www.youtube.com/user/vitamaniak
Haytham
Příspěvky: 10
Registrován: 28 srp 2013 22:27

Re: Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmič

Příspěvek od Haytham » 03 zář 2013 17:17

no je to hlavne kvoli tomu ze to vyzera celkom dobre no a ked je hlaven dlhsia tak je pistol aj presnejsia :) a preco si myslis ze ta Beretta je shitka? :D
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmič

Příspěvek od Martin K » 03 zář 2013 17:33

Haytham píše:no a ked je hlaven dlhsia tak je pistol aj presnejsia :)
jseš si jistej, že se tlumičem prodloužila a zpřesnila hlaveň ? :D
dycky STEYR
Peter 72
Příspěvky: 64
Registrován: 08 srp 2011 21:06

Re: Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmič

Příspěvek od Peter 72 » 03 zář 2013 21:13

Ahoj Haytham,
o tejto pištoli tu vlákno a pár slov už je http://forum.gunshop.cz/beretta-elite-i ... 13635.html Máš tam aj môj postoj k tejto zbrani nič sa nezmenilo, ale nikto viac to nejako nerozvádzal prečo asi? / chalani tu na GF sa viacmenej venujú troška iným zbraniam a inej problematike ako by si Ty potreboval ohľadom tejto pištole /.......Chcem tým povedať, že tu nemôžeš čakať nejaké super rady lebo tú pištoľ má minimum ľudí ktorí sa trošku streľbe venujú a rozumejú. Ja ju mám doma je synová on má 11 rokov a občas si zastrieľa na plechovky a pod. ale podľa mňa to je na nič ani presné ani zábavné keď nič netrafíš / vlastne možno tú plechovicu áno na 8 metrov ale to lepšie hodíš aj kameňom po troche cviku /, to je môj názor a skúsenosť, ale Ty sa naň vykašli... neviem koľko máš rokov, to je v podstate jedno, ak Ťa to baví tak nie je čo riešiť :D laď, prerábaj, strieľaj nič proti tomu nemám veď podstatné je aby to ľuďom robilo radosť a o tom to je a má byť !!! naozaj som celý komentár nemyslel v zlom tak nech sa darí.... Peter
Haytham
Příspěvky: 10
Registrován: 28 srp 2013 22:27

Re: Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmič

Příspěvek od Haytham » 03 zář 2013 21:34

no ja si myslim ze ta Beretta je maximalne presna ja s nou strielam na 5-10m na zapalovace alebo take keramicke kocky asi 3x3cm :) no a ja to stale trafam na 1. supu ked sa mi trasie ruka tak na 2. ale striela to pekne a hlavne silno na CO2 pistol :) ja som s nou maximalne spokojny a co sa tyka tlmica nechcem kupit nejaky hrackarsky za 10eur ale nejaky lepsi cena tych lepsich tlmicov zacina niekde pri 50eurach a to plnia aj funkciu kompenzatora :) tak som zvedavy a ked skusim napisem jak to funguje :)
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmič

Příspěvek od dykmore » 03 zář 2013 22:20

Nasadit na tu berettu tlumič za 50e je jako nasadit na škodu favorit kola za 500e
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Uživatelský avatar
djbarrel
Příspěvky: 224
Registrován: 31 říj 2010 13:23
Bydliště: Duchcov

Re: Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmič

Příspěvek od djbarrel » 04 zář 2013 02:58

Tedy nic proti, kolik stojí Elite II ? 60 - 70 éček ? a ty tam chceš šlehnout tlumič za 50 ? aby to plnilo funkci kompenzátoru ? ani kompenzátor ani tlumič na toto nepotřebuješ. Když chceš nějakou "cool" vzduchovou pistoli, tak co třeba taková Beretta XX-Treme od Umarexu, Walther CP88 Competition, Beretta PX4 Storm Recon, Walther Night Hawk a další od Umarexu, taky dělají takový taktický sety u Gama a Crosmanu ... samosebou ceny jsou trochu jiný. Když si chceš hrát na Jamese Bonda je to fakt dobrý no. K tý Elite II , pokud vím je postavená na takovým základním, levným konceptu, který používá Umarex, Crosman a buhví kdo ještě. Stejnej základ jen oplastování je jiný. Je to taková základní, obyč. pistolka, není buhví jak přesná a ani silná (na to že nemá blowback). Crosman C11 / C31 - stejný základ, jiný plast je silnější. Asi proto je to shitka. Nevím kolik CO2 pistolí jsi měl, ale tohle prostě bomba není. Radši našetři na něco z toho co jsem psal a uvidíš, že to bude daleko lepší.
Magtech AR750, Torop derringer D07M, Zoraki 914 Auto, revolver & derringer REX L, Baikal MP-654K Makarov ...
https://www.youtube.com/user/vitamaniak
Uživatelský avatar
Trojan
Příspěvky: 439
Registrován: 14 bře 2011 13:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmič

Příspěvek od Trojan » 04 zář 2013 17:15

On evidetně nemá problém s pistolí, proč mu jí vymlouváte?? :roll:

Klidně si kup ten levný tlumič za 10e, bude to dělat uplně stejné prd jako ten za 50 (na tvé pistoli).
A ohledně toho prodloužení hlavně - hlaveň je jen to, v čem ti letí projektil "na těsno" tudíž nemůžeš počítat tlumič (kompenzátor, tlumič záblesku - u střelných) jako nějaké prodloužení, jestli něco tak ti přesnost zhorší.
Uživatelský avatar
djbarrel
Příspěvky: 224
Registrován: 31 říj 2010 13:23
Bydliště: Duchcov

Re: Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmič

Příspěvek od djbarrel » 04 zář 2013 20:56

Já mu jí nevymlouvám, jen tvrdím, že pokud chce něco co vypadá dobře (o to tu jde) je lepší poohlédnout se jinde. Ať tlumič za 10e nebo 50e , funkční stejně nebude nerozdíl od těch zmíněných pistolí, kde onen tlumič jako prodloužená hlaveň skutečně funguje.
Nic víc jsem neřekl :wink:
Magtech AR750, Torop derringer D07M, Zoraki 914 Auto, revolver & derringer REX L, Baikal MP-654K Makarov ...
https://www.youtube.com/user/vitamaniak
Uživatelský avatar
Trojan
Příspěvky: 439
Registrován: 14 bře 2011 13:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmič

Příspěvek od Trojan » 04 zář 2013 22:03

Tu "prodlouženou hlaveň" mi prosím osvětli.

A pokud máš krátkou paměť:
"Ovšem na efekt by to chtělo trochu lepší pistoli, ne takovou shitku :wink: "
Uživatelský avatar
djbarrel
Příspěvky: 224
Registrován: 31 říj 2010 13:23
Bydliště: Duchcov

Re: Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmič

Příspěvek od djbarrel » 04 zář 2013 23:30

Ježiš :lol: ne, moje paměť je naprosto OK. Beretta Elite II CO2 je krám. To jsem psal. Dostal jsem dotaz proč si to myslím a odpověděl jsem. To je celý.

Každá CO2 vzduchovka na ocelový broky je ve svý podstatě šunt. Pokud rád slovíčkaříš, mluvím o přesnosti. Hlaveň je prostá roura, nic víc, nic míň. Tam zázraky nejsou. Měl jsem jich X, tak vím co říkám.

No a když na hlaveň namontuješ další rouru (samozřejmně se stejným průměrem) máš trošku lepší přesnost.

K tomu co jsem psal - pokud si někdo chce hrát na Hitmana (já mu to neberu) , jsou ovšem lepší možnosti než si koupit jednu z nejlevnějších a nejobyčejnějších pistolí, rvát na to "jako tlumič" .

Měl jsem možnost střílet Berettou M92 FS na 4,5mm diabolky a Berettou XX-Treme taky 4,5mm diabolky. Díky tomu "tlumiči/kompenzátoru" je XX-Treme opravdu znatelně přesnější.

Ovšem bavíme se tu o pistolích s drážkovanou hlavní na diabolky za 5000 - 6500 Kč . U tý Elite II za patnáct stovek na ocelový broky se nic moc nestane i kdyby tam dal orig. tlumič se správným průměrem a ten pokud vím ani není(ale třeba se pletu), takže tam spíš dá nějakej sofťáckej s průměrem 6mm ....

A ještě jednou - je to jen můj názor, ať si koupí třeba flusbrok a namontuje si na něj třeba puškohled. Každý ať dělá jak uzná za vhodné. O tom to přece je. Podle mě je to ovšem blbost, celý nápad s tlumičem).
Magtech AR750, Torop derringer D07M, Zoraki 914 Auto, revolver & derringer REX L, Baikal MP-654K Makarov ...
https://www.youtube.com/user/vitamaniak
Uživatelský avatar
Lori75
Příspěvky: 244
Registrován: 30 říj 2012 12:51
Bydliště: SK-BA

Re: Beretta Elite II CO2 4.5mm-Tlmič

Příspěvek od Lori75 » 05 zář 2013 05:00

Ahoj Haytham!
Ako čítam si s tou Berettou maximálne spokojný, a to je pointa. Kým máš z nej radosť, vykašli sa na názory ostatných, a tunuj podla svojej chuti! :wink:
Pri tningu platí, ak by prvý pokus nevydaril, nič si ztoho nerob, nevzdávaj to, ideš dalej...skúsenosti sú neprenosné, a hlavne z každej skúsenosťi niečo získáš!
Keď ju tam ideš lepiť, daj si záležať, aby si to mal precízne vycentrované(tyčka do hlavne+vymedzovací plešok do redukcie...a nezabudni ich namastiť pred lepením) aby sa ti nezhoršila presnosť.
Ak budeš hotový, hrdo sem zaves foto... 8)
Odpovědět