EU 2017: plosna konfiskace palnych zbrani

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odevzdáte?

Odevzdám.
2
5%
Neodevzdám.
35
95%
 
Celkem hlasů: 37
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od Warthog » 15 črc 2013 12:47

Tak, zednáři, ilumináti, Bilderberg, už nám chybí jen velký Žid, co tahá za provázky...

Anketa je ehm, mírně řečeno plodem nemourého mozku. Je to asi jako kdybys chtěl v roce 1943 pořáda na Žofíně veřejné setkání odbojářů.



Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od COOK » 15 črc 2013 20:58

http://forum.gunshop.cz/post85436.html#p85436 Neboli, veřejně známo už v roce 08, i já o tom vím z té doby. Ovšem v LS není vše. A vidíte tam ty edelweissovi paranoidní konspirační teorie? Měl by ho nějaký admin konečně vymazat! (ironický humor)
http://forum.gunshop.cz/post85437.html#p85437 Teda fuj, klást odpor Novému světovému řádu?! Určitě už máš červený puntík ve své osobní složce v Bruselu. :mrgreen:

Warthog: Uvítám, když se se svýma blábolivýma komentářema vrátíš zpět do vzduchovek. Co vstup, to perla.
Naposledy upravil(a) COOK dne 16 črc 2013 19:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od dykmore » 16 črc 2013 10:31

Podle mě je toto téma velmi zajímavé, nehlasoval jsem. Kamarád má heslo: ONI PŘIJDOU. Nevím,kdo nás tu přijde pacifikovat,dnes jsem ale četl v novinách,že EU s námi není z jakéhosi důvodu spokojena.
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Uživatelský avatar
Queeg 512
Příspěvky: 695
Registrován: 04 dub 2012 20:59
Bydliště: Cajzlov

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od Queeg 512 » 16 črc 2013 10:46

Já slyšel že se říšským úřadům nelíbí ty rasýztické násilnosti, a v tomto je výjimečně i chápu, taky bych byl pro, aby se s tím mlácením bělochů teleskopickými obušky konečně přestalo :roll:
azavak
Příspěvky: 10
Registrován: 13 srp 2011 19:19

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od azavak » 16 črc 2013 18:52

dobry den.mám jeden dotaz.odevzdat zbrane je jedná věc,ale co pak s těmi co s nima umí.před 5 léty bych se střelil do nohy jen co bych na pistol šáhl.dnes vím co sní dělat a jak.chci říct že odevzdane zbraně je jen pulka vyřešeného problému.jaké budé řešení té druhé pulky problému.
azavak
Příspěvky: 10
Registrován: 13 srp 2011 19:19

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od azavak » 16 črc 2013 18:53

napadlo to někoho?
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od COOK » 16 črc 2013 19:08

azavak: tak dotaz jsem nepochopil...
Uživatelský avatar
Queeg 512
Příspěvky: 695
Registrován: 04 dub 2012 20:59
Bydliště: Cajzlov

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od Queeg 512 » 16 črc 2013 19:27

Jestli on nechce obohatit debatu o hypotézu pracující s hromadnou likvidací jedinců odborně způsobilých k zacházení ke zbraněmi :roll: Nebo jako že rovnou dostaneme čip do palice a pudeme bránit říši? Proč ne, jsme ve sci-fi vlákně, fantazii se meze nekladou.
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od COOK » 16 črc 2013 19:43

Pro některé "hlásit se to musí" méně chápavé lidičky, sledující toto vlákno: Něco pro vás mám: http://cs.wikipedia.org/wiki/Ironie

Queeg: tak k tomuhle modelu jsem se už vyjádřil - tolik žoldáků nelze ani sehnat. Jen v ČR je 300 000 ozbrojenců (pořád málo panáčci), co svoje kvéry rozdají i ostatním v baráku. Je to ale složitější, poněvadž lze lidi vyhmátnout i jinde.
Ad čip, problém s neposlušnýma lidma lze vyřešit právě zavedením elektronické měny a pak jsou podobný lidi prostě v peudeli. Likvidace odporu pomačkáním klávesnice... Jenže pokud to lidi nechají zajít tak daleko (pravděpodobně ano), spolehlivě mizím z EU.
azavak
Příspěvky: 10
Registrován: 13 srp 2011 19:19

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od azavak » 16 črc 2013 19:59

no já bych to s tím odevzdáváním zbraní neviděl tak černě.až se vrátí mladí muslimoné co šli dobrovolně válčit do sírie do svych domovů v nemecku,francie a kdo-ví odkaď,bude mít čtvrtá říše(EU)nové starosti a pistolníci z řad civilu se budou hodit.třeba nafasuješ sa58 a pásku DOMOBRANA na nejbjižší stanici PČR :wink:
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od COOK » 16 črc 2013 20:22

Už na začátku jsem psal, že muslimi jsou tu kvůli vyvolání stavu, kdy stát nebo Brusel bude muset (záměrně, je to totiž plán) zakročit různýma nouzovýma režimama = osekávání práv, sem padá právě i zákaz zbraní, samozřejmě pro dobro a bezpečí lidu. Někdo postřílel pár barevných? Tak to teda ne, to si už nikdo nesmí dovolit a proto je odevzdáte, vy nekulturní xenofobové.

Loutkáři je sem nechají dovážet schválně, poněvadž dobře vědí, že tihle Allah barbar kulturní obohatitelé vyvolají násilí, nepokoje, bojůvky a vzpoury. Vždyť i švestky se jich bojí a ani už nejezdí do jejich ghett, poněvadž jim tam klidně rozflákají auto nebo je vytáhnou a zapíchnou. Kdo nevěří?? A svědci žádní nebudou a nikdo jim nepomůže, protože by to byla zrada Islámu. Jak to přesně řeší Šaría, která tam vládne, to nevím, minimálně ale bičování. Ghetto roste i v Praze.

Uvědomte si, že nějaký stát na vás z vysoka sere. Naše hodnota je pouze v tom, co odevzdáme na daních. A stát tu v podstatě nevládne, poněvadž "naši" politici z 90% dělají, co se jim různýma způsobama nařídí / zaplatí z míst mimo ČR. Proto nelze čekat ani v budoucnu politiku, který by byla ve prospěch státu a obyvatel. Stačí sledovat volební preference a je jasný, že je to tady prostě v pr*eli, lidi nejsou vůbec schopní chápat a volit lidi, kteří by konali v jejich prospěch. Proč je probůch TUP 09 druhá? Chemik a agent zahraničních bankéřů Kalousek, zcela jasný vlastizrádce Scheißenberg, a další mantáci jako Drábek, tam ta blábolící mařka, jo Hanáková, atd. Dokáže to někdo vysvětlit, aniž by dospěl k závěru, že lidi jsou prostě neuvěřitelně vymaštění? Už v roce 10 jsem nevěřícně kroutil hlavou, ale tohle je fakt nad moje chápání. Lidi si v podstatě volí zničení sebe, své rodiny a své budoucnosti.
Naposledy upravil(a) COOK dne 16 črc 2013 20:51, celkem upraveno 2 x.
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od mari » 16 črc 2013 20:26

Jeste mi COOKU rekni ze mas zbrojak a nejakou zbran, kdyz teda nepocitam nejakou predovku a dalsi hobby hracky.
To bych byl snad i pro zavedeni povinnych psychotestu pro udeleni ZP. Preci tohle nemuze mezi nami chodit ozbrojene :!: :!: :!:
Jeste pred tremi lety jsi ani nevedel kudy se nabiji predovka a ted je tu z tebe vestec pres pravo o drzeni a noseni zbrani.

Pust si Hvezdny valky, Star trek, nebo MIB at se trochu uklidnis a nemusis se divat na tenhle zkazeny svet.
azavak
Příspěvky: 10
Registrován: 13 srp 2011 19:19

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od azavak » 16 črc 2013 20:29

pak nezbyva než se přidat k těm co ještě vzborují a nenechaj si srát na hlavu (zatím)
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od COOK » 16 črc 2013 20:54

Problém je v tom, že pokud se lidi do pár let neproberou a nezačnou se výrazně politicky bránit, tak bude lepší emigrovat z EU, jinak tě to prostě semele i s ostatníma.

mari: Tak jistě, i ty (a další podobní) sem můžete psát, ale děláte tu ze sebe pouze blbce. K tématu nemáte vůbec nic, kromě primitivních útočných žblechtů.

Budu rád, když je modi prostě budou mazat automaticky. Tohle není diskuse, ale provokace k hádkám.
Uživatelský avatar
Queeg 512
Příspěvky: 695
Registrován: 04 dub 2012 20:59
Bydliště: Cajzlov

Re: EU 2017: plošná konfiskace palných zbraní

Příspěvek od Queeg 512 » 16 črc 2013 21:28

Pokud píšeš věci ze kterých vyplývá, že před spaním obcházíš chaloupku s vidlema a v křoví s nima hledáš agenty Mossadu, nesmíš se divit, že se najdou takoví, co si budou přát, abys zůstal u těch vidlí. Minimálně ti agenti na tom mají zájem, nemyslíš :?: :!:
Odpovědět