Sraz vzduchovkaru 1. Lipova 30.6. 2013

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Smazaný uživatel 6696

Re: Sraz vzduchovkářů 1. Lipová 30.6. 2013

Příspěvek od Smazaný uživatel 6696 » 02 črc 2013 17:05

Pěknééé počtení Aleši.
Co všichni máte proti mé kačence. Párkrát jsem zaslechl " svi.ě kačenka" :lol: nebo tak něco. Mám ji umlátit kladivem? Jinak ještě jednou dík všem za perfektní akci a společnost.


Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Sraz vzduchovkářů 1. Lipová 30.6. 2013

Příspěvek od Martin K » 02 črc 2013 17:30

žabák píše: Mám ji umlátit kladivem?
nech mi ji na .44 magnum :lol:
dycky STEYR
Smazaný uživatel 6696

Re: Sraz vzduchovkářů 1. Lipová 30.6. 2013

Příspěvek od Smazaný uživatel 6696 » 02 črc 2013 18:47

To byla moje první vytvořená sklopka a proto ji mám rád :P Jinak to je zákeřná potvůrka.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz vzduchovkářů 1. Lipová 30.6. 2013

Příspěvek od Alexxxus » 02 črc 2013 19:04

No ona kdyby byla killzona tak jak má být od spodní hrany tak jsem ji sejmul .... já když mám rozmazanou sklopku - killzonu tak to sekám podle toho jak vidím krysu-kachnu ... cokoliov od spodní hrany ... třeba ježek ten byl taky hodně mimo :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Smazaný uživatel 6696

Re: Sraz vzduchovkářů 1. Lipová 30.6. 2013

Příspěvek od Smazaný uživatel 6696 » 02 črc 2013 19:43

Jsou to amatérsky vyrobené sklopky, ale jsem rád že je mám. Killzóna je tam kde je. Jak to vyšlo tak to vyšlo. :D Jak to myslíš od spodní hrany? Ona je nějaká danná výška killzóny?
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz vzduchovkářů 1. Lipová 30.6. 2013

Příspěvek od Alexxxus » 02 črc 2013 20:12

Nojono to musíš totiž kontaktovat Tomaya :-) To byl vtip kdo ví ten ví :-)
Jsem se koukal po rybářském zeleném křesílku ale nikdo ho nevyndal :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
John Steele
Příspěvky: 193
Registrován: 09 lis 2012 15:30

Re: Sraz vzduchovkářů 1. Lipová 30.6. 2013

Příspěvek od John Steele » 02 črc 2013 21:36

Ahoj.
Jezdím na srazy kolem komína. Jakmile Bedroš přidal fotky krajiny, dohodl jsem s ženou, že vyrazíme.

Cca po 200km jakmile jsme dosáhli cíle, všiml jsem si, že někdo vystupuje ze zadních dveří. :lol: Celou dobu v autě i na srazu si někdo hrál na ,, najdi si mne´´ a to tak usilovně, že zaspal start nedělního HFT, viď Srambo. :-) To třetí místo Sramba, nebo hlad na cestě zpět mi zajistilo, že jsem se za volantem nenudil. PS: za jízdy nejezte párek v rohlíku, protože si můžete ušpinit rameno od hořčice. Opravdu to jde. :lol:

Pokud to čas dovolí, hlásím se na další sraz. Tři hlášky mi utkvěli v paměti:

....dej mu ji na kule...
...já černou střílím celoročně...
...ty světlušky jsou moc krásné, ale jinak to jsou pěkně hnusný brouci....

Mějte se a díky,díky,díky.
https://en.wikipedia.org/wiki/Sainte-M% ... C3%89glise John Steele

jelenteam.webnode.cz

,,Nechť má Bůh slitování s mými nepřáteli, neboť já je mít nebudu.´´
George S. Patton
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz vzduchovkářů 1. Lipová 30.6. 2013

Příspěvek od Kubajzz » 02 črc 2013 22:54

Koukám, že zábava to musela být veliká.
Tady je zpráva nového mladého :lol: nadějného autora Zdendyxxl. :D

http://www.fieldtarget.cz/2013/lipovsky ... -2013.html

Obrázek
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Bedroš
Příspěvky: 204
Registrován: 28 dub 2013 18:43
Bydliště: Drahanská vrchovina

Re: Sraz vzduchovkářů 1. Lipová 30.6. 2013

Příspěvek od Bedroš » 03 črc 2013 07:33

Měl jsem strach z reakcí na trať v tom krpálu,ale vzali jste to celkem sportovně :D
Slibuju,že příště to dáme jen na Vaši výslovnou žádost :mrgreen:
Další lokalita pro trať by mohla být cca 200m za mlýnem ať to není stejné.Kolíky u cesty,střelba na obě strany údolí v lese.
Jěště jednou děkuju všem co dovezli sklopky a půjčí i příště. Takže můžete navrhovat další
termín srazu.
Jenom připomenu,že už nebude sponzorováno ubytování a strava,pití(doufám,že to neodradí) a Kňour bude neofiko, další 2ročník vlastně až za rok.

Děkuji Alexxusovi a Zdendovi za reportáž.
Jiřin
Příspěvky: 332
Registrován: 10 zář 2010 06:50

Re: Sraz vzduchovkářů 1. Lipová 30.6. 2013

Příspěvek od Jiřin » 03 črc 2013 07:40

Ja osobne k te trati zadne vyhrady nemam, naopak, me se ta stran libila. Alespon to neni takove fadni a hlavne ........ nefoukalo tam :) :) :) :) :) :)
Uživatelský avatar
Marťyn
Příspěvky: 1126
Registrován: 09 říj 2008 23:37
Bydliště: Hustopeče (u Brna)

Re: Sraz vzduchovkářů 1. Lipová 30.6. 2013

Příspěvek od Marťyn » 03 črc 2013 11:03

Co mě se týče: v žádném případě mě neodradí absence sponzora. Pokud nebudu muset do práce, tak na 100% přijedu.
Myslím, že stráň byla úplně v pohodě, jak píše Jiřin, alespoň to nebyla nuda. Podmínky byly pro všechny stejné a tudíž je to všechno o tréningu. Za mě 200% ze 100 možných. :D
Na zvířata nestřílím, masa jsou plne obchody.
Jsou jine způsoby jak dokázat, že jsem člověk.
Harryk
Příspěvky: 399
Registrován: 24 úno 2012 21:21
Bydliště: Třebíč-Třebenice

Re: Sraz vzduchovkářů 1. Lipová 30.6. 2013

Příspěvek od Harryk » 03 črc 2013 12:51

John Steele píše:Ahoj.
Jezdím na srazy kolem komína. Jakmile Bedroš přidal fotky krajiny, dohodl jsem s ženou, že vyrazíme.

Cca po 200km jakmile jsme dosáhli cíle, všiml jsem si, že někdo vystupuje ze zadních dveří. :lol: Celou dobu v autě i na srazu si někdo hrál na ,, najdi si mne´´ a to tak usilovně, že zaspal start nedělního HFT, viď Srambo. :-) To třetí místo Sramba, nebo hlad na cestě zpět mi zajistilo, že jsem se za volantem nenudil. PS: za jízdy nejezte párek v rohlíku, protože si můžete ušpinit rameno od hořčice. Opravdu to jde. :lol:

Pokud to čas dovolí, hlásím se na další sraz. Tři hlášky mi utkvěli v paměti:

....dej mu ji na kule...
...já černou střílím celoročně...
...ty světlušky jsou moc krásné, ale jinak to jsou pěkně hnusný brouci....

Mějte se a díky,díky,díky.
Taky jsem mu ji dal na kule hned při nedělním HFT :lol:
To Kubajz: si piš, že byl srandy kopec. Smál jsi se někdy nahlas při míření na kilzonu? :lol:
HW 97K cal.177 + Sightron S1
Atak Arms - Zoraki HP-01Ultra cal.5,5 mm + Kolimator
Slavia 618
CZ 75B cal. 9mm Luger + adapter CZ Kadet cal.22 LR
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz vzduchovkářů 1. Lipová 30.6. 2013

Příspěvek od Kubajzz » 03 črc 2013 14:39

Harryk píše:...
To Kubajz: si piš, že byl srandy kopec. Smál jsi se někdy nahlas při míření na kilzonu? :lol:
No jasně, naposled v Bohumíně. :D
Jsem na klečáku s oporou, pařák, malá killzóna, zadržený dech, jsem asi v 5 metrech hloubky, soustředím se, už už se chystám vystřelit a za sebou slyším Ritiho: "Aháá. Klečák? A s oporou? To je škoda..." :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
zdendaxxl
Příspěvky: 1343
Registrován: 19 zář 2012 13:12
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz vzduchovkářů 1. Lipová 30.6. 2013

Příspěvek od zdendaxxl » 03 črc 2013 15:28

Bedroš píše:Měl jsem strach z reakcí na trať v tom krpálu,ale vzali jste to celkem sportovně :D
Slibuju,že příště to dáme jen na Vaši výslovnou žádost :mrgreen:
Další lokalita pro trať by mohla být cca 200m za mlýnem ať to není stejné.Kolíky u cesty,střelba na obě strany údolí v lese.
Jěště jednou děkuju všem co dovezli sklopky a půjčí i příště. Takže můžete navrhovat další
termín srazu.
Jenom připomenu,že už nebude sponzorováno ubytování a strava,pití(doufám,že to neodradí) a Kňour bude neofiko, další 2ročník vlastně až za rok.
Ja si naopak myslím,že ta trať udělala z Lipové opravdový zážitek :wink: ,na který si každý za hoodně dlouho stále vzpomene :D .Jasně že každý,když se škrábal nahoru tak klel a nadával(to k tomu prostě patřilo) :evil: ,ale taky jsme se dost nasmáli :lol: .Dole v táboře u pivka pak už každý mluvil jen v superlativech :shock: .Takže příště bych se tomu vůbec nebránil,ba naopak poslal bych to klidně ještě dál,ať je na co vzpomínat a přestavět se to dá vždycky,tak jako teď :wink: .Dále,sponzoring byl fajn(obdivuhodné gesto),ale nemyslím že by to nějak změnilo účast,takže bych se tím určitě netrápil,kdo rád střílí,určitě rád přijede a nějaké to jídlo a pití si vezme sebou.1.ročník "Kňóra"je za námi,rok je dlouhá doba,takže co kdyby jsme udělali třeba "první LIPOVSKÝ KRPÁL" :shock: :lol: ,na ročník se vykašlem a dáme to každý měsíc :P ....myslím,že lokalita u Lipovského mlýna má co se týče HFT,opravdu co nabídnout :wink: :wink: :wink:
Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
Steyr LG110FT Custom Hunting/Sightron SIH TAC 4-12X40 AO HHR
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/ .Změnil jsem nick na "Zdendaxx"
Smazaný uživatel 6696

Re: Sraz vzduchovkářů 1. Lipová 30.6. 2013

Příspěvek od Smazaný uživatel 6696 » 03 črc 2013 17:07

Což o to. Projít trať a odstřílet to je v pohodě, i když si u toho každej zanadává :D Horší je postavit trať, potom odstřílet a nakonec chudák Bedroš s mladým to šli posbírat a my jsme jenom už pomohli jen dostavit ten zbytek. Já ocas s domněním že mě chybí jedna sklopka jsem si ten kopec v neděli dal ještě jednou a co myslíte? No jasně že tam nebyla a doma jak jsem počítal už jsem se dopočítal :oops: Ještě teď mě bolí nohy :D Když bude další akce tak samozřejmě s radostí přijedu a vemu sebou opět sklopky. Pokud bude možnost opět přespat ve mlejně za své peníze tak přespím o tom žádná. Zatím nemám stan. Mě trápí akorát WC :D Holt bude muset Bedroš postavit suché WC :lol: Jasně že si dělám prdel. Líbilo se mě tam mnohem víc než tady v Drozdově. Takže další akce bude kdy?
Odpovědět