Chat......."Drozdovsko-Lipovsky kartel:-)"

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Vladimír.K
Příspěvky: 335
Registrován: 03 kvě 2009 21:02
Bydliště: F-M

Re: Větrovkáři ŠUMPERK,SVITAVY,ÚSTÍ N.ORLICÍ a okolo ozvěte

Příspěvek od Vladimír.K » 18 bře 2013 09:35

Pro začátek stačí jít si zastřílet i na tu louku a časem hledat vhodnou lokalitu pro pořádaní akce kde se sejde víc lidí.
Milovice, Břežany, Hadačka, Stárkov, VelMez, Bohumín jsou dobrá místa, ale já se přikláním k názoru hledat další (pro mne blíž).
Všem začínajícím doporučuji účast na srazech České sklopky nebo České krysy.
Je tady ještě možnost vyjet do příhraničí do Polska kde mají vzduchovkaři pěkné srazy, soutěže.
Vladimír


Steyr LG110 FT, Vortex
Smazaný uživatel 6696

Re: Větrovkáři ŠUMPERK,SVITAVY,ÚSTÍ N.ORLICÍ a okolo ozvěte

Příspěvek od Smazaný uživatel 6696 » 18 bře 2013 09:41

Martin K.
Rozhodně máš pravdu že by to bylo lepší se domluvit a zajet k vám do Mílovic. Sleduji vaše závody a samozřejmě všem účastníkům závidím. Samotnému se mě nechce a doposavaď jsem se s nikým nedomluvil aby se mnou jel. Odemě je to 200km, tak samotnému se mě fakt nechce. Já tady střílím na té louce :D 3 roky většinou ve třech a i tak to je zábava. Byli jsme čtyři, ale jeden odpadnul. Doufám že se zventí a přidá se zpět ke střílení. Teď se přidal zdenaxxl a BoboAUG. Už jsme se setkali a jen pokecali. Kluci ještě nikdy nestříleli na sklopky, tak to párkrát vyzkoušíme tady na louce :D a určitě se domluvíme a přijedeme. Mám ještě tady jedno místo kde by s dalo postavit menší HFT :D Je to areál kde se pořádají venkovní zábavy a kolem je les. Je nás zatím pět, ale já vím o dalších kteří by se mohli připojit, ale to záleží na nich. Dáme tomu čas a uvidíme jak se to vše vyvrbí.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Větrovkáři ŠUMPERK,SVITAVY,ÚSTÍ N.ORLICÍ a okolo ozvěte

Příspěvek od Martin K » 18 bře 2013 10:22

tak je mi jasný, že pro samotného ta cesta není to pravý ořechový ( i když my taky jezdíme pravidelně 450 km do Polska :D ). ale kdyby jste byli 4, tak je to o něčem jiným. a vsadím se, že by vás ty závody chytly :wink: . pokud bude nějaká fakt pěkná lokalita někde u vás, tak věřím, že by nebyl problém uspořádat nějaký sraz sklopky nebo krysy tam.
dycky STEYR
Uživatelský avatar
BoboAUG
Příspěvky: 161
Registrován: 08 říj 2010 18:54
Bydliště: Panelový dům, druhé patro ;-)

Re: Větrovkáři ŠUMPERK,SVITAVY,ÚSTÍ N.ORLICÍ a okolo ozvěte

Příspěvek od BoboAUG » 18 bře 2013 14:39

Já zase beru sraz v Drozdově jako fajn nápad. Nejde ani tak o soutěž, nahánení pohárů ale spíš setkání stejně postižených jedinců z okolí... zastřílet, pokecat a třeba opéct jen buřty.
Rád bych se někdy podíval někam dál, ale spíš jen ze zvědavosti a potřeby poznat nové lidi. Jezdit ale 200km tam a zase z5 třeba jednou měsíčně nebo i časteji je mimo moje finanční ale i časové možnosti. V Drozdově jsem za 30 minut ..

Prostě tohle by mohlo být příjemné zpestření od střílení v jednom na poli.
QB 78 deluxe .177 /Custom PCP masakr/ Optisan Viper 10x44IRS / Harris 1A2
11 x cal.177
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Větrovkáři ŠUMPERK,SVITAVY,ÚSTÍ N.ORLICÍ a okolo ozvěte

Příspěvek od Martin K » 18 bře 2013 15:07

BoboAUG píše:Nejde ani tak o soutěž, nahánení pohárů ale spíš setkání stejně postižených jedinců z okolí... zastřílet, pokecat a třeba opéct jen buřty.
fakt myslíš, že tam všichni jen naháníme poháry? :D To je jen taková třešinka na dortu... v první řadě jde především o setkání postižených jedinců, pokec a žrádlo :lol: koukni třeba sem: http://fieldtarget.cz/2012/bohumin-23-5-2012.html nebo http://fieldtarget.cz/2012/milovice-18-19-8-2012.html a podívej hlavně na ty noční fotky :wink:
A myslím je rozdíl, když se sejde 20-30 nebo dokonce 100 lidí a nebo 3-4.
dycky STEYR
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Větrovkáři ŠUMPERK,SVITAVY,ÚSTÍ N.ORLICÍ a okolo ozvěte

Příspěvek od Hellboy » 18 bře 2013 15:16

jj presne tak Martine napsal bych to stejne a myslim,ze ten kdo chce si jednu prinejhorsim 1/2 soboty nebo nedele(v pripade dvoudenich srazu)za mesic najde a 200kc na naftu takyto neni buh vi co kdyz se jede ve 4 i tech 200x2 km ale je to kazdyho vec 8)
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Uživatelský avatar
BoboAUG
Příspěvky: 161
Registrován: 08 říj 2010 18:54
Bydliště: Panelový dům, druhé patro ;-)

Re: Větrovkáři ŠUMPERK,SVITAVY,ÚSTÍ N.ORLICÍ a okolo ozvěte

Příspěvek od BoboAUG » 18 bře 2013 15:17

Šak já to nemyslel nijak zle.
Snažím se jen říct, že pokud se povede sehnat partičku třeba 10 lidí tady v okolí, časem se třeba přidají i další, nenapadá mě pak žádný důvod proč jezdit někam dál.
Bohužel jsem člověk 1000 koníčků a zájmů, času málo a tohle by byl příjemný relax skoro "za barákem"

Edit: to Hellboy .. určitě .. 200 korun i ten volný víkend se najde. Otázka ale je proč trávit 4 hodiny v autě .. venku vedro jako prase, když fajn pokec, a nějaký to prsknutí můžu mít kousek od baráku ? Moje představa není velkolepý sjezd nebo závod .. postačí mě rozumná skupina lidí .
QB 78 deluxe .177 /Custom PCP masakr/ Optisan Viper 10x44IRS / Harris 1A2
11 x cal.177
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Větrovkáři ŠUMPERK,SVITAVY,ÚSTÍ N.ORLICÍ a okolo ozvěte

Příspěvek od Hellboy » 18 bře 2013 15:27

cituji martina

A myslím je rozdíl, když se sejde 20-30 nebo dokonce 100 lidí a nebo 3-4.

uz jen kvuli tomu ze poznas daleko vic lidi vic se dozvis uvidis mnoho zbrani a vic zabavy atd
Jak dlouho vas to bude bavit ve 2 nebo ve 3? nebo i kdyby 4??to vidim v PB
Jiste taky kdyz nejsou zavody tak chodime v par lidech pokecat zastrilet do PB a to spis jako nouzovka...tam nas je treba 2..3..5 .. lidi,ale nikdy to nebude jako na srazu a myslim,ze vetsina se naopak na ty srazi tesi .... od te doby co jsem tam byl poprve jsem snad chybel jen jednou....
ale jak rikam klidne si tam v par lidech strilejte o tom zadna jen prichazite o zajimavy zazitek...tot vse

PS: jak pise martin jde o setkani...nikdo vas nuti zavodit nebude...to preci neni povinne...
navic tu trat muzete jit i mimo soutez si to zkusit....

Proc myslis, ze treba jezdi takovy Vladimir az z moravy ?proc jezdi kluci z Pisku nebo z Plzne??
Zeptej se jich...protoze je to proste neco jineho nez sedet za barakem ve 2...
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Větrovkáři ŠUMPERK,SVITAVY,ÚSTÍ N.ORLICÍ a okolo ozvěte

Příspěvek od Kubajzz » 18 bře 2013 15:54

Na druhou stranu, ty malé srázky taky mají něco do sebe. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Větrovkáři ŠUMPERK,SVITAVY,ÚSTÍ N.ORLICÍ a okolo ozvěte

Příspěvek od Hellboy » 18 bře 2013 15:55

tak jasne 8) co budes delat zbyle 3 tydne ze jo :lol:
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Větrovkáři ŠUMPERK,SVITAVY,ÚSTÍ N.ORLICÍ a okolo ozvěte

Příspěvek od Warthog » 18 bře 2013 16:54

Kubajzz píše:Na druhou stranu, ty malé srázky taky mají něco do sebe. :wink:
Ano, čas strávený střelbou je nepřímo úměrný počtu účastníků srazu :-) Takže obojí má něco do sebe. Na malých srazech si člověk víc zastřílí, na velkých zase víc pokecá o všem co ho zajímá.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
zdendaxxl
Příspěvky: 1343
Registrován: 19 zář 2012 13:12
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Větrovkáři ŠUMPERK,SVITAVY,ÚSTÍ N.ORLICÍ a okolo ozvěte

Příspěvek od zdendaxxl » 18 bře 2013 17:25

Hergot to se dějou věci :shock: :D ......Zdar všichni,než budu reagovat rád bych ti Martine pogratuloval k tomu"senzačnímu a neočekávanemu vítězství" :lol: a poděkoval za pozvání,které dříve či později rozhodně hodlám(e) využít :wink:
Koukám,že se to tu sletá jak supy nad mršinou :roll: .Takže,plně se ztotožnuji s názory Boba :D ,jen bych to tu ještě trochu rozvedl.Ježdění do Milovic atp.je pro mě absolutně neekonomické,a nejde tu vůbec o peníze ale spíše o čas.Dělám třísměnný provoz,nezřídka i o víkendu,do zaměstnání se přepravuji denně nějakých 40km,po tom celotýdenním maratonu si nějak nedovedu představit,že se budu trmácet(po těch našich okreskách :roll: ) o víkendu dalších 5 hodin do Milovic a zpátky(bez ohledu na to jestli řídím nebo se vezu :roll: ) jen proto abych si parkrát prsknul na sklopku,mám pocit že by mě cestou přešla chuť na úpně všechno :cry: .Nestřílím dlouho,ale rád,baví mě to a chci v tom pokračovat,je to pro mě relax,pomáhá mi to zapomenout na ten shon,stres a starosti kterých má každý v dnešní době dost :? .Nemám žadné ambice,je mi defacto jedno jestli trefím desítku,nebo minu terč :lol: .Všechno tohle má za účel obklopit se skupinou lidí z blízkého okolí ze stejnými zájmy :P .Ano komunita,kde 5 je málo a 20 možná moc,při 100lidech už bych se asi cítil ztracený :shock: .Milovice atp,jsou pro mě abych tak řekl,promiňte to slovo,příliš komerční :mrgreen: :? Určitě bych se tam rád někdy podíval,a poznal vás"ostřílený kluky" :wink: ,ale asi né zas tak často :wink: .Naopak mě láka představa,že jen tak v tričku a trenkách skočím do auta,vezmu flintu a za dvacet minut jsem u Žabáka,mužu vzít sebou dcerku(4)nebo přítelkyni,holky si můžou v klidu poplkat a my si zastřílíme :lol: .Do Milovic bych ji nedostal ani heverem,už takhle říká,že sem magor :lol: :lol: ,ale to jistě všichni znáte :lol: :lol:Takže bych to shrnul asi takhle kdo chce do Milovic atp.,nikdo mu v tom nemůže zabránit,a my malé ryby se tady budem zatím plácat v tom svém malinkatém rybníčku,bez ohledu na to kolik"velkejch bílejch"se nám tu prohání :lol: ...............Žabáku,mimochodem,taky vím o bezva place,dokonce s výborným zázemím.
Naposledy upravil(a) zdendaxxl dne 18 bře 2013 19:38, celkem upraveno 3 x.
Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
Steyr LG110FT Custom Hunting/Sightron SIH TAC 4-12X40 AO HHR
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/ .Změnil jsem nick na "Zdendaxx"
Smazaný uživatel 6696

Re: Větrovkáři ŠUMPERK,SVITAVY,ÚSTÍ N.ORLICÍ a okolo ozvěte

Příspěvek od Smazaný uživatel 6696 » 18 bře 2013 19:06

Tak ten plac určitě očucháme! :D Už se těším.
Uživatelský avatar
zdendaxxl
Příspěvky: 1343
Registrován: 19 zář 2012 13:12
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Větrovkáři ŠUMPERK,SVITAVY,ÚSTÍ N.ORLICÍ a okolo ozvěte

Příspěvek od zdendaxxl » 18 bře 2013 19:54

Kubajzz píše:Na druhou stranu, ty malé srázky taky mají něco do sebe. :wink:
Kubajzz díky :wink:já vím,že víš :)
Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
Steyr LG110FT Custom Hunting/Sightron SIH TAC 4-12X40 AO HHR
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/ .Změnil jsem nick na "Zdendaxx"
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Větrovkáři ŠUMPERK,SVITAVY,ÚSTÍ N.ORLICÍ a okolo ozvěte

Příspěvek od PEPAN » 18 bře 2013 22:12

hlavně těmahle lokálníma srazama se nasbírají další pacienti kdežto na ty monopoly jdou hlavně vážný a už dávno ztracený případy.
jen do toho
Nejde!Prostě NNe
Odpovědět