Vzduchovka RUGER Air Hawk ELITE

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

deef
Příspěvky: 563
Registrován: 23 úno 2011 15:12

Re: Vzduchovka RUGER Air Hawk ELITE

Příspěvek od deef » 05 úno 2013 23:22

Misto te airsoftove radoby montaze a "brzdy" bych tam dal radeji porasnou montaz.


Milhausekkk
Příspěvky: 15
Registrován: 22 črc 2012 18:25
Bydliště: Kopřivnice

Re: Vzduchovka RUGER Air Hawk ELITE

Příspěvek od Milhausekkk » 06 úno 2013 07:35

A stačila by tahle montáž ? bude velikostně OK?
http://www.gunshop.cz/cs/489-delta-opti ... ag-25m410/

díky za rady
Ruger Air Hawk Elite cal. 4,5 mm
Uživatelský avatar
RZ CZ
Příspěvky: 1197
Registrován: 11 dub 2010 01:36
Bydliště: okr.NJ

Re: Vzduchovka RUGER Air Hawk ELITE

Příspěvek od RZ CZ » 06 úno 2013 17:11

No neříkal jsem hned ze začátku,že brzda je naprd.A vono né vždy se najde nějaký rýpal.A to mám pokaždé když chci poradit.Zapište si to za ušiska-ogařiska.Tady je ta samá montáž levnější a má zespodu zajišťovací šroubek+ weaver uchycení pro baterku atp.:wink: http://www.1coolshop.cz/dual_montaz_30mm_weaver
Milhausekkk
Příspěvky: 15
Registrován: 22 črc 2012 18:25
Bydliště: Kopřivnice

Re: Vzduchovka RUGER Air Hawk ELITE

Příspěvek od Milhausekkk » 09 úno 2013 13:54

Tak jsem si dnes vystřelil své první tři diabolky :D , optiku jsem neseřizoval, nechám to na lepší počasí a novou montáž.... vzduchovku jsem před střílením vyčistil, hlavně hlaveň ..... po prvním zmáčknutí spouště se ozvala rána jak z děla a kouř z hlavně ..při druhém a třetím výstřelu už nic..... střílel jsem na 25 m do krabičky od cigaret, samozřejmě jsem to netrefil, když jsem to ani neseřizoval....ale pocit z ní mám dobrý

doma jsem znovu vyčistil hlaveň, pak tu hlaveň prostříkl balistolem a schoval
Před příštím střílením raději pročistím důkladněji, ať to zase není rána jako z děla
Ruger Air Hawk Elite cal. 4,5 mm
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Vzduchovka RUGER Air Hawk ELITE

Příspěvek od duffioso » 09 úno 2013 17:44

To mas z toho cisteni.Vzduchovka neni lzice,abys ji pred a po kazdem jidle pucoval.Strilej,strilej,strilej a po treba 1000-3000 diabolek muzes vycistit.Ale pri pouzivani JSB nemusis cistit ani takhle casto.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Smazaný uživatel 6696

Re: Vzduchovka RUGER Air Hawk ELITE

Příspěvek od Smazaný uživatel 6696 » 09 úno 2013 17:50

Už jsem mu poslal SZ :D
Milhausekkk
Příspěvky: 15
Registrován: 22 črc 2012 18:25
Bydliště: Kopřivnice

Re: Vzduchovka RUGER Air Hawk ELITE

Příspěvek od Milhausekkk » 09 úno 2013 18:27

díky za rady .... to víte., jako laik jedu podle manuálu....byly to mé první tři diabolky (JSB exact)...se polepším a čistit nebudu, díky všem za rady a Žabákovi za SZ
Ruger Air Hawk Elite cal. 4,5 mm
Milhausekkk
Příspěvky: 15
Registrován: 22 črc 2012 18:25
Bydliště: Kopřivnice

Re: Vzduchovka RUGER Air Hawk ELITE

Příspěvek od Milhausekkk » 06 bře 2013 20:04

ahoj,
chci si dát jednodílnou montáž na vzduchovku ...pročítám nabídky a všude píšou např. Výška montáže : střední, objektiv max. 42mm .. je těch 42 mm pouze zohlednění průměru skla nebo to je celek s plastem okolo ..... aby to bylo pochopitelné :roll: .. mám puškohled 3-9*40 ...když ale změřím celkový průměr optiky, tak je to hodně víc než 40 nebo 42 mm .... takže montáž s objektivem max. 42 mm asi nemůžu objednat, co?
díky za info
Ruger Air Hawk Elite cal. 4,5 mm
Milhausekkk
Příspěvky: 15
Registrován: 22 črc 2012 18:25
Bydliště: Kopřivnice

Re: Vzduchovka RUGER Air Hawk ELITE

Příspěvek od Milhausekkk » 10 bře 2013 12:05

Ahoj,

rady na montáž žádné, tak jsem objednal podle selského rozumu..pokud blbě, tak to budou vyhozené prachy :?
Dnes jsem vyšrouboval ty dva červíky, co drží tlumič. Tlumič jsem stáhnul a vyčistil do sucha, byl plný oleje .vnější povrch hlavně taky od oleje...... říkám tlumič, ale prd tlumič, je to jen kus železného válce nasunutého na hlavni, přičemž ústí hlavně se kryje o cca3 mm s ústím "tlumiče" (rozdíl dělá tloušťka stěny čelní plochy toho válce)...takže jaká tam má být účinnost. když je rádoby tlumič vůči hlavni jako prsten na prstu..... a já si říkal, že to nějak netlumí :roll: ..... takže mám na hlavni defacto jen závaží.. :(

jo a ty červíky mají závit jen v "netlumiči" ... o hlaveň se jen opírají čelem, žádná drážka nebo něco!!! Pak jsem se divil, že mi po pár výstřelech chodil '"netlumič" pár mm nahoru a dolů .... jsem pořádně dotáhl a uvažuju o zakápnutí něčím, ať to drží. Podotahoval jsem všechny spoje, čekám na jednodílnou montáž. Pak Vám písknu jak to šlo nastřelit
Ruger Air Hawk Elite cal. 4,5 mm
Milhausekkk
Příspěvky: 15
Registrován: 22 črc 2012 18:25
Bydliště: Kopřivnice

Re: Vzduchovka RUGER Air Hawk ELITE

Příspěvek od Milhausekkk » 29 bře 2013 16:50

Ahoj,
může mi prosím někdo poradit kde objednat správnou montáž na ruger air hawk elite cal. 4,5mm?

Objednal jsem na vseprolov.cz .... objednávka stále nepřišla, na email s dotazem o dostupnosti zboží nereagují, tak jsem jim napsal, že to stornuju.

na www.binox.cz to samé, nebo ještě horší ... napsali, že zboží není skladem a objednávku uložili do evidence jako "rozdělanou". Když jsem klikl na odkaz v objednávce, tak na jejich stránkách mi to píše, že litují, ale prodej montáže byl ukončen ....když je teda emailem prosím, aby mi tu otevřenou objednávku s ohledem na ukončený prodej stornovali, tak žádná reakce ....

takže mám potencionálně už dvě objednávky a chci si udělat třetí, aby mi ta montáž doprd*le přišla a mohl jsi konečně po mnoha týdnech pušku nastřelit.
Poradíte kde objednat?
díky
Ruger Air Hawk Elite cal. 4,5 mm
Uživatelský avatar
antik1986
Příspěvky: 5
Registrován: 03 čer 2013 21:11
Bydliště: Trnava

Re: Vzduchovka RUGER Air Hawk ELITE

Příspěvek od antik1986 » 05 čer 2013 14:50

Zdravim Vas som tu novy a mam zaujem o tuto vzduchovu pusku: Ruger - Air Hawk Elite Combo. Ma s nou niekto skusenosti napr. aku ma presnost na max dialku okolo 50m, (rad by som snou strielal na vecsie vzdialenosti 50m staci) alebo unava materialu ci sa nevakle hlaven chapem ze ktomu asi casom pride ale dufam ze nie hned po par 100x vystrelov. Skratka rad by som vedel jej vyhody a nevyhody.
Poprosim o objektivne nazory jej vlastnikov nie nazory z pocutia.
Taktiez by som chcel vediet nazor na danu optiku ktorou je puska osadena (3-9X40 Scope) zn. ruger pochopitelne.
kody
Příspěvky: 42
Registrován: 23 črc 2014 20:12

Re: Vzduchovka RUGER Air Hawk ELITE

Příspěvek od kody » 31 bře 2016 22:37

Info pre majitelov vzduchoviek Ruger Airhawk Airhawk Elite a Blackhawk. Urcite viete ze u tychto vzduchoviek sa lisia len pazby zelezo maju rovnake a su to Cinske napodobeniny Diany 34 a urcite ste uz rozmyslali nad vytunenim Rugera zamenou dielov zo spominanej Diany ale na nete ste nenasli presne rozmery ze? Takze k veci mam Blackhawk+Optisan Viper 10x44 uz mal za sebou 10000 vystrelov a bolo potrebne zainvestovat do udrzby objednaval som z Nemecka od Schneidera lebo som chcel zo zvedavosti kupit a porovnat aj veci z Diany a u nas neboli dostupne takze tesnenie hlavne je hrube rovnako 3mm ale na Ruger ma ovela vecsi priemer tesnenie piestu vysoke su rovnako ale Ruger priemer 28mm Diana priemer 29mm stredova diera je rovnaka aj som to zlozil s tym vecsim tesnenim a fungovalo to dobre len piest chodil trocha tazsie tak som radsej vymenil originalne. Pruzina vnutorny a vonkajsi priemer je bez nejakych desatin rovnaky priemer drotu Ruger 3mm Diana 3,2mm pocet celych zavitov Ruger 30 Diana 34 dlzka Ruger 25,5cm Diana 29cm. Rugerova pruzina mala v tele vzduchovky este volu a pruzina z Diany tam vosla na chlp keby bola o 1mm dlhsia tak nezaisti spust za piest hovorim pasovala tam na chlp ale vykon to nedvihlo prave naopak sila mizerna a brnenie celej vzduchovky pri vystrele cista katastrofa tak som z nej odrezal 4 zavity co robilo na hrubku 12,8mm a z tvrdeneho olova som odlial o tejto dlzke zavazie do piestu na vahu to malo presnych 40g teraz striela dobre a chova sa kultivovane teraz som spokojny. Dufam ze tieto riadky niekomu pomozu mne nemal kto poradit vsetci len hadali pasuje nepasuje... Inak priemer piestnice Diany je od Rugera sirsi ale aj o par cm dlhsi cize ma o dost vecsi objem vzduchu. Tym som chcel len povedat ze z Rugera silu Diany nedostanete. Tuningu zdar!
Odpovědět