savage axis vs. marlin XS7??

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Vic14
Příspěvky: 24
Registrován: 04 led 2010 20:31

savage axis vs. marlin XS7??

Příspěvek od Vic14 » 02 pro 2012 19:46

zdarvíčko pánové ěl bych dotaz,která z těhle zbraní bude podle váš lepší ?? co ji máte tak určitě máte zkušenosti a poznatky,byl bych vděčný kdyby jste se podělili :-) jednalo by se o ráži 308W.předem děkuji :-)


Marcus
Příspěvky: 104
Registrován: 14 srp 2005 22:41

Re: savage axis vs. marlin XS7??

Příspěvek od Marcus » 25 pro 2012 20:16

Vazne tu nikdo nic nevi? Nenajde se alespon majitel jedne ze zminenych pusek, aby nam poreferoval, jak ta jeho konkterni strili?
celbrus
Příspěvky: 30
Registrován: 02 led 2011 19:47

Re: savage axis vs. marlin XS7??

Příspěvek od celbrus » 24 led 2013 19:11

Kamarád má XL 7. Jaký je rozdíl mezi XS a XL netuším. Zatím na ní nelze nadávat. Je s ní spokojen, ale dle jeho slov, je to puška na "robotu". Moc se o ní nestará a při podmínkách v jakých ji vláčí a co všechno musí vydržet, se divím, že vůbec ještě drží po hromadě. Na střelnici a soutěže má mnohem dražší miláčky. Vystřeleno asi 100 ran a zatím v pohodě, ale kdo ví jak to bude vypadat později. Moc se omluvám, že zprostředkovávám informace z druhé ruky, ale když nikdo jiný neodpověděl, tak aspoň jedna reakce není špatná. Osobně jsem z ní střílel jen jednou (asi 5 ran), takže vlastní pocity jsou velmi zkreslené. Není to nic luxusního ani nějak moc extra pocity při střelbě, ale na hony pro občasnou střelbu na cca. 100 metrů úplně postačí. Taky se teď poohlížím po nějakém levnějším kousku na občasnou střelbu na střelnici. Nechci žádnou drahou krásku, nebo extra super přesnou na soutěže, ale aby aspoň takových 1000 ran přežila. V téhle cenové relaci se mi docela líbil Remington 770, ale jak říkám. V téhle ceně jde o spotřební zboží. Při porovnání k autům to bude asi takhle. Nechci drahý mercedes, když jezdím jen 1-2x ročně 30 km. Na to mi stačí škoda felicia.
Odpovědět