TT-33 Tokarev na obranu? (pistole)

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
joot

Příspěvek od joot » 15 srp 2005 14:21

Kritik píše:A máme tady dalšího borce - má 30 pistolí a je mistr IPSC, (což působí dětinsky na to že je mu podle jeho tvrzení přes 40, pokud tedy ovšem se střílením nezačal už v kolébce) nechybí ani prezentace obecného názoru že v bezpečnostních službách dělají samí pitomci (což je asi pravda, kdo by to za těch pár šlupek dělal...) Jako třešnička na dortu pak působí tvrzení že člověk který není fanatik a o zbraně se vlastně ani nezajímá má v obýváku na stěně LAR Grizzly, tedy hračku asi za 120 000 Kč ze které přijde jedna rána minimálně na 300Kč a v naší republice je úplně na bačkoru, protože tu zrovna nejsou střelnice dlouhé 2 Km. Dále tu máme omílaný názor že by každý měl začít s dvaadvacítkou, z čímž nesouhlasím, takže kdo to napíše je automaticky blbec. Dědek plesnivák je chytrý asi jako razítko od hasičů, Andy toho moc nenapsal, ale nevadí, ten tady platí za pitomce už dávno a HanuIv už všechny štve svojí věčnou hláškou „Každé přistání je dobré. To, po kterém se znovu dá použít letadlo i osádka je vynikající!“ a navíc kritizuje lidi za nesrozumitelnou češtinu, což je nehorázná drzost a chytrost z něj taky přímo čiší… No a nakonec zbývá říct že to co napíše edelweiss se nedá vyluštit a když náhodou dá tak to nestojí za to. O blbosti anonymních přispěvovatelů ani nemluvě… Divím se že tohle forum vůbec někdo navštěvuje…
Muhehe, to jsme rádi, že jsi sem taky přišel a tak pěkně se rozepsal.


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 15 srp 2005 15:17

Kritik píše:Andy toho moc nenapsal, ale nevadí, ten tady platí za pitomce už dávno
Jasny... "kazdej nemuze bejt chytrej" ... jak rikal svejk... "pac to by na svete bylo tolik chytrosti, ze by z toho byl kazdej druhej clovek uplne blbej"
Jůra

Příspěvek od Jůra » 15 srp 2005 15:57

Poučná návštěva, obsah na nic, ale ta forma... Anonymita na některé působí asi jako alkohol. Dík, začínám si myslet, že se asi taky bez bouchačky neobejdu!
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

HanuIv

Příspěvek od edelweiss » 17 srp 2005 19:55

ale no tak?chlape mám na pravopis málo času sázím to jak to přijde pod ruku,někoho občas někam poslat to snad taky neuškodí snažím se nikomu nic nevnucovat odpovídám pravdivě jak to mám zažité ale vtloukat do kedlubny blbosti to nesnesu.Jinak levná funkční pistole je lepší než nic a TT33 je za ty peníze dostačující na všechno.

Edit:pravopis
Naposledy upravil(a) edelweiss dne 28 pro 2008 23:58, celkem upraveno 1 x.
pitt

Příspěvek od pitt » 18 srp 2005 06:20

Moc pěkná diskuze!!!!
Pro obranu bych volil určitě jinou pistoli.Podtatně lepší bude nějakej čas počkat a došetřit penízky.Za takovejch 6-8000 se dá pořídit podstatně lepší zbraň. Myslím že když si koupíš zbraň za 4000 budeš z ní nadšenej tak týden a pak ju stejne budeš chtít vyměnit,ale to už ju možná neprodáš.
Návštěvník

CZ27

Příspěvek od Návštěvník » 18 srp 2005 06:35

I přes nižší spolehlivost doporučuji šetřílkům CZ27 za 2000 Kč.
Při použití na obranu první rána vyjde vždy, druhá s největší pravděpodobností taky, pokud se trefíte, běžného útočníka zastavíte, cokoli účinnějšího, více ran a podobné macherské kecy, které tu jsou populární - to už je o hubu, to je na nepřiměřenou obranu.
CZ27 je levná a protože je to CZ, vždy se dá později prodat.
(Taky jste si všimli, že pokud zbraň není CZ nebo v poslední době Glock, tak se prodává hodně těžko a silně pod cenou? To bude asi česká národní povaha, nevěřit ničemu, co není domácího původu nebo to nemá úplně každý - ať žije průměrnost!)
joot

Re: CZ27

Příspěvek od joot » 18 srp 2005 08:50

Anonymous píše:I přes nižší spolehlivost doporučuji šetřílkům CZ27 za 2000 Kč.
Při použití na obranu první rána vyjde vždy, druhá s největší pravděpodobností taky, pokud se trefíte, běžného útočníka zastavíte, cokoli účinnějšího, více ran a podobné macherské kecy, které tu jsou populární - to už je o hubu, to je na nepřiměřenou obranu.
CZ27 je levná a protože je to CZ, vždy se dá později prodat.
(Taky jste si všimli, že pokud zbraň není CZ nebo v poslední době Glock, tak se prodává hodně těžko a silně pod cenou? To bude asi česká národní povaha, nevěřit ničemu, co není domácího původu nebo to nemá úplně každý - ať žije průměrnost!)
Mám pocit, že pokud je to CZ, tak jich maj všude v komisích moře pod cenou i slušný kusy - 75,85 a ostatní taky
Stanislav Lukš
Příspěvky: 64
Registrován: 16 srp 2006 19:29
Bydliště: Opava

ČZ 52

Příspěvek od Stanislav Lukš » 27 zář 2006 12:09

Jelikož je tohle velmi starý thread, tak pochybuji, že ještě někdo na něj bude reagovat, ale kdyby ...
Koupil jsem ČZ 52 za 2.700,- Kč. Předchozí majitel z ní vystřílel možná 300-400 ran a velmi poctivě se o ni staral. Jsem šetřílek. Být větší sobec, tak si opravdu našetřím ze svojí posr.ně nízké výplaty na něco lepšího a sdělím svojí partnerce, že novou žehličku (pračku, dárek pro malou neteř, cokoliv) si kvůli mému koníčku prostě nepořídí.
Koupil jsem poctivý kus železa a je mi mnohem milejší než supermoderní CZ G2000 (,,výborná" zbraň, že). Nosím ji jen na střelnici, na obranu sháním něco jiného.
Ten, kdo neudrží v ruce 7,62x25 ať si koupí vzduchovku a zůstane u ní. Ten, kdo z ČZ 52 odstřílí 50 ran čerstvě po udělání ZP a řekne:,,Ještě pořád chci střílet, mám chuť se o tom dozvědět co nejvíc." Tak ten má moje sympatie.
Být otevřená hlava, respektovat názor druhých, nezhazovat nepoučené a radit (ne poučovat). To by mělo být krédo nejen tohohle fóra.
Standa
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 27 zář 2006 12:57

Tak gratuluji k dobremu nakupu. Zkus si s tim neco prostrelit. Budes asi prekvapen co to umi :-)
Stanislav Lukš
Příspěvky: 64
Registrován: 16 srp 2006 19:29
Bydliště: Opava

Příspěvek od Stanislav Lukš » 27 zář 2006 13:05

Mám v úmyslu prostřelovat jenom terče. Střelit na popper se mi moc nechce. Je to sice silné železo, ale ... A taky myslím, že správce střelnice by mi moc nepoděkoval. Zajímaly by mne ale rozdíly při střelbě: nové náboje SB, staré náboje s olovo. jádrem a staré náboje s ocel. jádrem. Porovnání by mohlo být zajímavé.
Standa
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 27 zář 2006 18:54

Pokud uz chces kupovat vyslovene kvuli cene, tak si kup trebas tu CZ100/CZ110. Neni to zadna slava, ale na obranu rozhodne lepsi nez TT
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Stanislav Lukš
Příspěvky: 64
Registrován: 16 srp 2006 19:29
Bydliště: Opava

Příspěvek od Stanislav Lukš » 28 zář 2006 19:30

Takhle. ČZ 52 jsem už koupil. Brzo asi dojde na výměnu střenek za tvarované dřevo a někdy v budoucnu snad i na druhou hlaveň v ráži 9 mm. Jenomže teď se mi připletla do cesty za dobrou cenu CZ 100. Neumím si představit, že bych sebou tahal CZ 52 na obranu. Koupil jsem sice ledvinku, ale tu používám jenom při přenášení uvnitř střelnice. A od jednoho šikuly mám slíbenou něco jako opěrku na rameno. Něco podobného bylo v SR.
Standa
Josef Ondracek

Příspěvek od Josef Ondracek » 28 zář 2006 21:44

Opěrka!!! :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 28 zář 2006 22:48

http://saatrading.cz/videa.php
Stanislav mysli asi neco jako je na tom prvnim videu
bublich

Příspěvek od bublich » 29 zář 2006 01:58

Před pár lety dělal J.X.Doležal z Reflexu pokus v souvislosti s tehdy navrhovaným omezenim obranné ráže na 7,65mm
a prostřelil 3 prasečí hlavy postavené za sebou r.7,62x25.Názor o vhodnosti tohoto náboje na sebeobranu ať si každý udělá sám.
Odpovědět