Namestek havirovske primatorky zastrelen

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Fiochi
Příspěvky: 44
Registrován: 28 říj 2005 09:30
Bydliště: Chomutovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fiochi » 19 zář 2006 22:13

Kritici Langera, mrkněte se na tohle - Havířovem stále obchází strach - a pak pište, jakej je to debil ve vztahu k Zbroj. zákonu

http://www.iprima.cz/zpravodajstviasport/?460e=1610


Nejlepší obranný sprej je 9 Luger až 50BMG
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Náměstek havířovské primátorky zastřelen

Příspěvek od vito » 20 zář 2006 07:10

Fiochi: Pokud se dobře podíváš na můj první příspěvek zjistíš, že nebyla řeč o ministrovi vnitra, ale o ministrovi spravedlnosti. Ministr vnitra a policejní president naopak včera shodně prohlásili, že zákon o zbraních a střelivu je vyhovující v aktuální formě a není třeba ho upravovat. Naopak pan plukovník Kreml jako obvykle by chtěl zákon změnit, nejlépe zcela zrušit. U něj to ovšem není nic překvapivého. Mám s ním osobní zkušenost.
Fiochi
Příspěvky: 44
Registrován: 28 říj 2005 09:30
Bydliště: Chomutovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fiochi » 20 zář 2006 07:35

Vito: Předchozí příspěvek jsem opravdu doporučil kritikům Langera. Vím, že ty jsi zmiňoval ministra spravedlnosti. S tím co napsal Silencer a LOV21 souhlasit nemohu, ale jejich názor na Langra jim brát nebudu.
Nejlepší obranný sprej je 9 Luger až 50BMG
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 20 zář 2006 07:43

Tím že se za stávající zbrojní zákon postavil se můj názor na něj nemění. Jeden dobrej výrok nesmázne ty populistický blbiny co už nakecal :? Jinak osobně jsem pro psychotesty před získáním ZP, tahle prohlídka u doktora....... nenechte se vysmát. K tý tragédii, jak tu už psali kolegové. Otázkou je, do čeho ho vlastně ty dva natlačili. Pokud ho obrali o poslední peníze a nemoh s nima hnout, čekal měsíc na odpověď na každý podání a v odpovědi se mu stejně jen vysmívali... Je možný že si prostě neuvědomili, že na každou svini se vaří voda (to myslím obrazně, netvrdím, že to tak opravdu bylo, nicméně člověk obvykle jen tak nesebere kvér a nezabije 2 lidi).
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 20 zář 2006 07:44

Víte, na jedné straně mám strach. Říkám si, že stačí jeden ministerský magor, co do toho má co mluvit a budeme mít zákon jak v Anglii, nebo v Německu.
Jenomže, při současném rozdělení sněmovny a při současné nevoli řešit cokoliv (hlavně věci podstatně důležitější) natož tak nové zákony o zbraních a střelivu. Takže ***ZATÍM*** zůstávám klidný.
Co je ale zarážející že zástupci tzv. pravicové strany, kteří jsou ve světě pravidelně spíš zastánci zbraní jsou u nás momentálně cokoliv, jenom zastánci zbraní. Myslím tím, že víc, než pravicovost je dominantní populismus.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Pavel R

Příspěvek od Pavel R » 20 zář 2006 07:54

HanuIv: Tou pravicovou stranou myslíš ODS? Nevím jak ty, ale já jsem si žádné pravicové strany ještě v parlamentu nevšiml.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 20 zář 2006 08:24

HanuIv píše: Co je ale zarážející že zástupci tzv. pravicové strany, kteří jsou ve světě pravidelně spíš zastánci zbraní jsou u nás momentálně cokoliv, jenom zastánci zbraní. Myslím tím, že víc, než pravicovost je dominantní populismus.
No jo, oni to deklarují. Ve skutečnosti jsou smečka demagogických levičáků.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
carcharias
Příspěvky: 4
Registrován: 03 srp 2006 02:40

Příspěvek od carcharias » 20 zář 2006 16:59

Dobrý den,

chtěl bych reagovat na připomínky zde vyřčené. Jelikož v Havířově bydlím, a mimo jiné jsem také držitelem ZP, tak se mne tato událost docela týká , zejména když znám zastřelenbého pana Balšana, primátorku Halíkovou a tu ostatní bandu na magistrátu.

Pán Slíva (všude označovaný jako chladnokrevný vrah) , bývalý ředitel Tech. služeb, byl celkem férový chlap. Když ho však obrali o ty akcie a dostal výpověď z TS, z důvodu že se jim nehodil do té jejich mafiánské rady, tak se nedivím že mu po těch pár letech došla trpělivost a ruply nervy.

Tuto afektivní skutečnost nezjistí ani sebelepší vstupní psychologické testy na ZP.

Ten kdo zná v Havířově p. Balšana sám ví jaký to byl šmejd a úplatkář. Ostravskou advokátku neznám ale dovedu si představit co byla zač, když byla v tý jedný bandě...

Lituji akorát smrti pana Slívy a toho jak ho teď každý haní. Mohl se jim zhlasita smát zpoza mříží.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 20 zář 2006 17:24

Pekne.

Diky ze si k tomu neco napsal, kdyz se tam pohybujes. Je to pruser. Jak ruzni smejdi na vysokych postech, tak i ta nasledna strelba.

Kazdopadne p. Sliva musel byt hodne zoufaly. Sam si nedovedu predstavit, ze bych na tom byl tak zle, ze bych sel nekoho oddelat kvuli penezum ... a pak si notabene vzal zivot. :roll:

Psychotesty jsou nanic. Coz to vi kazdy. Je jen otazka, jak moc popularni to bude mezi laickou verejnosti a sdelovacimi prostredky.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 20 zář 2006 20:07

Hm, nebudu soudit, ale neříkal jsem to? Na každou svini........ Svatouškové to asi nebyli a zabít 2 lidi takhle "chladnokrevně" (odstup od obou činů, promyšlenost, cílená střelba - 2 rány, hlava hrudník) to už není afekt, ale promyšlená věc. Bez důvodu to určitě nebylo.
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Náměstek Havířovské primátorky zastřelen

Příspěvek od vito » 21 zář 2006 07:18

Souhlasím s Andym. Psychotesty v rozsahu, v jakém mohou být používány, jsou zcela neprůkazné a tím také neúčinné. Jak řekl admin, to už dneska ví každý, nejenom odborníci. Bohužel, veřejnosti jsou psychotesty předkládány jako všelék na jakýkoliv exces se zbraní. Díky masivní podpoře medií znamená pro obyčejného člověka psychotest = záruka proti zneužití zbraně. To je blbost, co?
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 21 zář 2006 07:40

Hmmm, myslíte, že zločinci, kteří koupí sapík pod rukou dělají psychotesty. Já bych se divil. A při tom v jejich rukou jsou zbraně zneužity podstatně častěji, než v rukou legálních držitelů.
Asi se nemá smysl rozčilovat. Dnes už stejně nemá smysl pátrat po tom, jak to na té radnici bylo a jak to bylo předtím. Pravdy se už nedopátráme a v současných poměrech hysterické demagogie sdělovacích prostředků stejně bude těžké nechat slyšet svůj hlas.
Takže navrhuju založit a začít vydávat noviny Hysteria News a tam si psát, co je komu libo. Stejně tomu budou ostatní věřit... :twisted:
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 21 zář 2006 09:47

carcharias píše:...Ten kdo zná v Havířově p. Balšana sám ví jaký to byl šmejd a úplatkář. Ostravskou advokátku neznám ale dovedu si představit co byla zač, když byla v tý jedný bandě...
Já měl dojem, že toho gaunera celý Havířov oplakává, jako by šlo o sv. Františka z Asisi. Zřejmě jde o rozkaz jeho mafi-kamarádů. Dost možná, že ten chudák střelec z něj nakonec ještě udělá světce, neohroženě bojujícího za pravdu a v tomto boji hrdinně padnuvšího...
Naposledy upravil(a) Slim Jim dne 21 zář 2006 11:59, celkem upraveno 1 x.
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 21 zář 2006 11:57

Panove - uvedomte si, ze at byl kdokoli jakykoli, nedava to nikomu pravo jit a zavrazdit 2 lidi.
Mozna to svedci o tom, ze strelec uz musel byt hodne zoufaly a za tu jeho zoufalost mozna i muzou obeti (mozna ne, kdo vi...), ale porad to nedava pravo byvalemu rediteli, aby nekoho popravil.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 21 zář 2006 12:05

Je pravda, že kdyby každý, koho v téhle republice okradli a vyhodili z práce, vzal do ruky pistoli a šel si to vyřídit ručně stručně, tak už jsme nejspíš vymřeli. Byly to vraždy, chladnokrevné, promyšlené a zřejmě dost zákeřné, to je fakt.
Nicméně slzy pro ty mrtvé stejně ronit nebudu. V téhle republice je jen velmi málo lidí, kteří mají funkci a přitom nejsou grázlové, takže tomu, že to byli pěkní hazlíci, se myslím docela dá věřit.
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Odpovědět