Rychloupinaci montaz

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
nemem9aa
Příspěvky: 13
Registrován: 04 led 2012 10:18

Rychloupinaci montaz

Příspěvek od nemem9aa » 07 bře 2012 09:04

Zdravim,

koukal jsem na videa od magpulu a zejmena me zaujalo video Long range shooting. Instruktor tam povidal jednu celkem logickou vec. Nez mit na svych 5ti puskach na kazde 200$ optiku tak je mit optiku pouze jednu (o to kvalitnejsi) s rychloupinaci montazi a prehazovat. Taky nazorne predvedl, ze u kvalitni montaze se po prehozeni nemeni nastreleni.

Lze to same aplikovat na vzduchovky/vetrovky? Resp na 11mm rybinu? Tam by predpokladam byl problem kam presne upnout. To by se nechalo resit redukci z 11mm na weaver, ktery by se na pusce nechal a rychloupinat na weaver. Navic by se podstatne rozsirily moznosti nakupu, protoze rychloupinak na 11mm nebude zrovna rozsireny.


Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Rychloupinaci montaz

Příspěvek od Warthog » 07 bře 2012 10:37

Já takhle puškohledy přehazuju, přesně jak píšeš. Mám to na redukci na weaver a montáže Leupold QRW.

Pokud puškohled sejmu a zase nasadím, drž to nástřel velmi dobře. Nicméně hloupostí je představa, že nástřel bude stejný na několika různých puškách. Vždy po přehození na jinou pušku budeš muset znovu nastřelovat, resp. nastavovat točítka. Můžeš si ale zkusit někam zapsat počty kliků korekce pro jednotlivé pušky, pak by to v zásadě fungovat mohlo.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
nemem9aa
Příspěvky: 13
Registrován: 04 led 2012 10:18

Re: Rychloupinaci montaz

Příspěvek od nemem9aa » 07 bře 2012 11:13

Tak samozrejme. Ale prave by melo stacit znat pocet kliku a je to otazka nekolika sekund.

Tak bych se tedy jeste zeptal na kvalitu redukci. Nejaka osvedcena znacka?
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Rychloupinaci montaz

Příspěvek od Warthog » 07 bře 2012 14:07

Na dvou puškách mám nějakou obyčejnou redukci od Schneidera za pár peněz. Na zbylých pak mám dojem Hawke nebo co to je. Kupoval jsem to u Proarms, tak se tam stav a určitě Ti pomohou s výběrem.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
nemem9aa
Příspěvky: 13
Registrován: 04 led 2012 10:18

Re: Rychloupinaci montaz

Příspěvek od nemem9aa » 07 bře 2012 15:00

Pro me pripada v uvahu pouze nakup pres net. Do mesta se nedostanu jak je rok dlouhy ...... ale kazdopadne dobra informace, jeden nikdy nevi.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 135
Registrován: 16 srp 2005 14:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychloupinaci montaz

Příspěvek od Honza » 14 kvě 2012 17:59

Tuto montáž mám na Weavru T36, funguje velice dobře - a momentálně je na prodej. Přecházím na 30 tubus u NF. Kontakt je tesar@geoserver.cz pokud budeš chtít.
geoserver.rajce.net
Odpovědět