Co nosime s sebou do prirody spolu s nozem

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Co nosíme s sebou do přírody spolu s nožem

Příspěvek od Bullterier5 » 04 kvě 2012 20:08

Ahoj všem,zkusím jestli se tohle téma chytne,protože s noži souvisí spousta dalších "nepostradatelných" maličkostí,které taháme po kapsách,v batůžku či na opasku.
Uvítám jakékoliv zkušenosti a postřehy,hlavně co se týče pouzder na pevné i kapesní nože,doplňky,závěsky,klipy,brousky.
Začal bych tím,že hodím link na Eshop,který kromě kvanta vyložených kravin má v repertoáru i pár zajímavostí.
http://www.zlepsovak.cz/cs/
V tomhle šopu jsem mimo jiné pořídil dobrou věc: Na švýcaráku nosím pověšenou tzv."Tritiovou kapsli" kterou mají ve dvou provedeních-zeleně a bíle svítící.Nevěřili byste,jak fantastická věc to je,když potřebujete potmě najít kudlu.Vzal jsem si dvě zelené,jednu jsem dal na nůž a druhou mám na baterce. :)


Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Co nosíme s sebou do přírody spolu s nožem

Příspěvek od Franta Jetel » 05 kvě 2012 16:25

Já tyhle svítící tyčinky:
SviticiTycinky.jpg
http://impap.cz/news2011.htm

Pro ty, kteří nejezdí pod stan často je to cenově dostupnější varianta. 4 kousky i s alu karabinkou jsou za 39 Kč. Svítí 12 hodin. Jinak samozřejmě Tikka na čele a nůž na krku, aby bylo vše po ruce...
Naposledy upravil(a) Franta Jetel dne 05 kvě 2012 21:59, celkem upraveno 1 x.
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Uživatelský avatar
Franta Jetel
Příspěvky: 71
Registrován: 25 dub 2012 11:53
Bydliště: Pruské Slezsko

Re: Co nosíme s sebou do přírody spolu s nožem

Příspěvek od Franta Jetel » 05 kvě 2012 16:35

Aby závěs nože na krku netlačil, používám tohle polstrování s nastavitelnou délkou (původem z už prodřené turistické peněženky ZAJO).
ZavesPolstr.jpg
"Když nejde o zdraví nebo o život, jde v podstatě o hovno!"
Odpovědět