Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Finson
Příspěvky: 32
Registrován: 13 srp 2006 22:43
Bydliště: Svitavsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Finson » 17 dub 2012 19:58

edelweiss píše:To- morana75
Ještě jednou, ty viníš někoho z krádeže, tak to dolož, nikdo se nebude nikam logovat a doptávat, to je nelogické. Máš prostor obvinění doložit, nebo stáhnout. Nechtěj po nikom, aby dělal práci za tebe.
KLIK
Naposledy upravil(a) Finson dne 17 dub 2012 21:26, celkem upraveno 1 x.


Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 17 dub 2012 20:10

Zdař-tohle mi připadá ujeté-pořádat hon na čarodějnice i tady? Co se snažíte dokázat-že Black okrádal zaměstnavatele? Nerozumím tomu,NECHÁPU že místní admini neutnou tohle účelové přesouvání hnoje,kvůli kterému jsem i já zdrhnul z Knife.cz. Ne dršťková polívka-ale závist je typicky česká specialita,tady jsem se regnul,páč jsem si podle těch prvních příspěvků myslel,že tady je to jiné.....fuj tajbl :?
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Beaver » 17 dub 2012 20:20

Tak hlavně že tři prdele lidí se tu zaregistruje jen aby na sebe mohli pokřikovat :lol: A admini vesměs nemají důvod co utínat, dokud tu někdo nebude dělat moc bordel tak si může debatovat kdo chce a jak chce :)
Alfa 641
sharpest
Příspěvky: 48
Registrován: 26 dub 2010 15:51

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od sharpest » 17 dub 2012 20:26

je pekne, ze uzivatel "Finson" ve svem "prispevku" ponechal:

"Přihlášen/a jako: Filip.J"

drzkova, hlasit se to musi!

;-)))
631 + 4x
Sharp Innova 5,5 + 4-9x 40mm osvit
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 17 dub 2012 20:48

Kluci proč to utínat? Ve finále to jen potvrzuje ubohost konkrétních jedinců. Vlastně všem kritikům dávají za pravdu. Necháme je tu vyzvracet, ať víme co je kdo za špínu, no a jak to bude gradovat, tak je osobně vyházím, tady na takové věci nejsme zvyklí.
To-Finson
Co ti na to říci? Předvádíš ubohost v nejzákladnější podobě, možná nemáš dostatek intelektu abys vyhodnotil do jakého světla se stavíš. Mimo jiné jinde Black psal, že kutí s vědomím majitele, tak oč jde? O to že ty nemůžeš? Vezmi to místo po něm a zařiď se stejně.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 17 dub 2012 20:53

To- Bullterier5
Ono to tu je jiné, jen prostě tamtamy na knife svolávají správňáky si kopnout, a tak se sem hrnou aby se zavděčili, to je přejde 
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Finson
Příspěvky: 32
Registrován: 13 srp 2006 22:43
Bydliště: Svitavsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Finson » 17 dub 2012 21:18

sharpest píše:je pekne, ze uzivatel "Finson" ve svem "prispevku" ponechal:

"Přihlášen/a jako: Filip.J"

drzkova, hlasit se to musi!

;-)))
Nemám s tím problém, kdybych si chtěl kopnout anonymně, udělal bych to, vím, jak na to. Nikdo mě sem nevolal. Edelweiss chtěl vidět něco konkrétního, tak jsem mu to dodal. Nic víc, nic míň.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Alexxxus » 17 dub 2012 21:19

Závist je nejsilnější motor jakej znám. A zároveň je nejubožejší.
V neděli jsem byl na výstavě na Novoměstské radnici, a nějak mně nepřišlo že by nožíři nesnášeli Blacka, dost se jich za ním zastavilo a pokecalo, a když si chtěl Black odskočit stačilo jen mávnout a klidně přenechal svůj stolek jinému nožíři který mu jej ohlídal.
Na Knife.cz jsem před cca rokem chodil pro radu ( přečíst si rady ) jak na to či ono - polsední dobou už tam moc nelezu ( a prošvihl jsem pěkné polotovary za super prachy ), protože mně přijde že úspěch se v Čechách ( či na Moravě ) neodpouští, holt jeden dělá nože a o ty nože je zájem, a mně jako uživateli nože je celkem putna jestli je kovanej či broušenej ( to ať si řeší tam ). Je mně jedno od koho nůž je když je na něm nějaká práce tak i rád zaplatím.
A je fakt že jsem se nedávno s jedním "nožem" dost vyvztekal ( je zpět u nožíře ). A nevidím důvod proč bych měl někoho na Knife.cz napadat.

Na okraj od Blacka mám celkem už 4 nože ... účelově dokonalé ... super materiál ... a hezké ... a jeho KOSIČKA je hustokrutá ... a nyní mám od Blacka objednáno zase něco.

Romane kašli na ubožáky.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Wizard666
Příspěvky: 1
Registrován: 18 dub 2012 00:25

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Wizard666 » 18 dub 2012 00:52

No koukám, že od původního tématu se přešlo rovnou do bitvy. Nebylo by naškodu vrátit se k tomu co nás na nožířském fóru štve. Proč to neřeším tam? Ona je tam taková hezká formulka v pravidlech, že o zásazích moderátorů se nediskutuje. Takže bohužel ani nikoho nezajímá jak je kdo s kterým moderátorem spokojen, někteří odvádí dobrou práci, ale někteří škoda mluvit. Myslíte si třeba že střílející nůž patří na diskuzní fórum o nožích? Ano? Tamní moderátoři zjevně ne a mažou a BANují. Myslíte si že když fotím vojenský nůž mohla by třeba v pozadí být jako dekorace nějaká ta pistole? Omyl... Nekompromisně mazáno. Myslíte si, že když Vás někdo v noci přepadne, nebo na Vás zaútočí zvíře, tak můžete řešit zda se tím nožem co nosíte náhodou nebránit... Omyl. Jediné co můžete podle tamních moderátorů je vyndat nůž, ukrojit lupiči kousek své svačiny a dojednat si příměří. Jakákoliv jiná vlákna kde by se řešilo s nožem něco jiného než výroba, krájení jídla a nebo příprava dřeva...blokováno. Uděláte si z kamaráda srandu, jaký je ten jeho nůž dobrá koupě-obratem smazáno od moderátora s tím že podporujete inzerci, i s fotkami nože co tam hodil on, a ještě dostanete upozornění ať používáte mozek, důvod smazání jiný (takový totiž není v pravidlech). Mimochodem ten nůž opravdu podpořit prodej nepotřeboval, v inzerci vydržel asi 10 minut. Že se občas něco co se moderátorovi nelíbí jen tak "ztratí" a poznáte to pouze tak, že Vám ubyde příspěvek, to už ani neřeším. Takže proto to srovnání s STB, je mi 35 a tu dobu pamatuji, přesto mi nepřijde nějak moc nadsazené. Opravdu to občas vypadá jako by toho cenzora školil VUML... Mladší už ani nebudou pamatovat, Večerní Univerzita Marxismu Leninismu ať to nemusíte hledat. Takže asi tak, abyste viděli že názor autora prvního příspěvku není ojedinělý
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 18 dub 2012 08:02

Chlapi dík. Často jsem si o sobě četl, že jsem jen debil, co nic neumí, blbě se chvástá, příběhy ze života si vymýšlí, a kamarády nemá. No, a ono je to třeba jinak. Možná nejsem tak docela blbej :D možná i něco umím, a možná jsem i ledacos zažil se svýmí přáteli, které mám i zde. :D
Co se týče kopírovaného textu z Knife. Když pominu fakt, jak je to lidsky ubohé, snažit se druhého řemeslníka očernit, zdiskreditovat, a všemožně poškodit, tak já za sebe přeci musím tušit, že psaný text proti mně bude použit. Jen bych dodal, k vypíchnutému textu, že to byly hezké časy. Práci šablonáře jsem měl moc rád, a bude mi chybět. Chodil jsem si do práce v podstatě hrát. Už jen to, že jsem měl práci koníčkem, je pro některé jedince důvod k závisti.
Je trendem dnešních časů nadávat na vše okolo, nenávidět svou práci, svého šéfa, manželku, psa, a pomlouvat známé, co si úlisně říkají přátelé, ovšem s dýkou za zády. A já do toho napíšu, že práci jsem měl koníčkem, svého šéfa(než ho vyhodili, protože byl úžasný)jsem obdivoval, a respektoval, s manželkou konečně vycházím dobře, psy máme velké kamarády a mazlíky, a přátelé, to je příběh sám. Jsem šťastný muž, a umím to říct. Bohužel, vidím kolem sebe spíše utrápené lidi, co se jim sere, na co sáhnou. Můžu se pokusit vnímat, že jsou zoufalí, a jedovatou slinou chtějí otrávit svět,ale co dál?
Jak jim pomoci, netuším. Snad jen přáním, aby začali na sobě makat. Vše začíná a končí poctivou prací, laskavostí, a velkorysostí. A stejně tak to tím i končí. Vše, co v životě uděláte, či naopak neuděláte (když jste zrovna udělat měli), vše se vám,a k vám obloukem vrátí. Vesmír funguje.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Bowman
Příspěvky: 45
Registrován: 31 bře 2012 11:11

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bowman » 18 dub 2012 12:34

zdarec :D taky jsem si udělal radost nožema od Blacka .... mohu jen doporučit ....a chystám se ješte na nějaký kouesek .ale musím se vnitřně přesvědčit že ho nutně potřebuju :D :D
Bowman
Příspěvky: 45
Registrován: 31 bře 2012 11:11

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bowman » 18 dub 2012 12:38

Tak něco od Blacka ..... :D
Přílohy
Black.jpg
Black.jpg (8.9 KiB) Zobrazeno 1765 x
Bowman
Příspěvky: 45
Registrován: 31 bře 2012 11:11

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bowman » 18 dub 2012 12:57

Jinak Blacku zdravím :D a doufám že pak dostanu nějakou slevu ... a jak už říkal Šimek s Grossmanem ...nechci slevu zadarmo :D :D
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 18 dub 2012 13:13

Sleva je možná jen u obchodníků. Já jsem řemeslník, a vydělávám si rukama. Říkejme tedy nižší ceně třeba cena pro dobrého, stálého zákazníka. Protože zcela jednoduše, cena nože je velmi snadno vypočitatelná. Materiál musím nakoupit v některém E-shopu pro nožíře. Což si každý snadno dohledá, jaké to jsou pálky. Moje ceny taky znáte všichni, takže, matematikou ze základní školy každy vypočítá, kolik mi zůstane peněz na vyrobení nože, plus náklady na kalení. Když ti dám nůž levněji, což často dělávám, snižuju si nikoliv obchodní marži, ale cenu své práce. Nožíři nejsou obchodníci, a dělají dost na nízkých cenách, i když jsou to ve finále pálky, jako prase.
Takže, určitě se domluvíme, ale píšu to všem, že ty kudly prostě děláme rukama, není to obchod. Mám však rád, když je jasno, co si kdo kupuje, a jak ta kudla vzniká. Je to stejné, jako když si necháte opravit auto u automechanika. Celou dobu mu třeba i vidíte na ruce, a stejně mu za práci zaplatíte. I když vás napadne, že už to umíte, když jste to přeci viděli. Ale-jednak třeba nemáte prostory, vybavení, znalosti, a nebo se vám nechce pracovat ve špíně a prachu. Prostě, jen stačí to vědomí-vím, jak moje kudla vznikala, a je to OK.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Alexxxus » 18 dub 2012 13:22

Romane na mně nezapomeň s tím polotovarem z uhlíkovky :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Odpovědět