Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 17 dub 2012 07:09

Chlapi, včetně Kubajzze, který mne zná také osobně, a byl i u mne v dílně, něco málo napíšu. Mám tady mezi vámi hodně zákazníků, a přátel. Tyto zájmy, střelectví, a nože, byly odjakživa provázány, proto je toto snad jasné každému. Velmi si cením toho, že používáte mozek, a umíte si sami rozklíčovat, co za tím honem na čarodějnice vězí. Jak Kubajzz napsal, ano, domnívám se, že v době, kdy jsme zahlceni reklamou, a blbými kecy ze všech stran, je PR jediná šance, jak se dostat do povědomí lidí. Jenže, PR se dá dělat až tehdy, kdy za mnou stojí poctivá práce, která je průhledná tak, že jí každý rozumí. Proto i já píšu a dělám věci tak, aby vám byly snadno srozumitelné. Napíšu, a nafotím i to, jak jsem to dělal, bez příkras, a bez "tajemství". A vy víte, jak vzniká nůž, nástroj, který vám může sloužit. Moje mentalita je založena na přímé cestě válečníka. Za mnohé v tomto vděčím Ivanovi Rzounkovi, svému si-fu wing chun kung-fu. Z toho vyplývá jednoduchý závěr. Co píšu, je jen to, co už se událo, a já popisuju děj, co už se stal. Nežiju v Matrixu, nevymýšlím si bajky, a příběhy. Jen popisuju svou práci, nebo věci, co už se mi staly. Proto mne nemohou nikdy a nikdo, na nic nachytat. Jak prosté. Nemám čas, ani chuť na konspirační reorie, a spiknutí, dělám svou práci, jak nejlépe umím. Někomu to může vyhovovat, někomu třeba ne. Věřím však tomu, že nůž od nožíře si kupujete krom jeho kvalit, také proto, že chcete mít nůž od člověka, který žije způsobem, jenž je vám sympatický. Jinak si můžete vybrat nůž od továrny, a značek, a typů jsou všude tuny.
Proto se domnívám, že příběh života tvůrce je nedílnou součástí nožířské profese.
Kdokoli se ke mně zastavíte do dílny, přeruším práci, a budeme si povídat o nožích, nebo třeba o bojových uměních, či údržbě stezek pro kola. A vy budete prostě a jednoduše vědět, na čem jste. Všichni jsme obklopeni šmejdem, podvody, lhaním, a zlodějinou. Proto má nejsilnější deviza je, a bude, přímost, jednoduchost, pravdivost práce a činů. Jak prosté.


Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Cofran
Příspěvky: 2
Registrován: 17 dub 2012 07:40

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Cofran » 17 dub 2012 08:00

Tak mi to také nedalo.
Na knifu sice přispívám jen sporadicky, do hádek se nezapojuji a přiznám příliš nechápu soupeření mezi Blackem a ostatními, ačkoli vím oč jde.

Ale rád bych podotknul, že právě takové příspěvky jako je první v tomto vlákně rozpoutávají právě ty hádky a útoky mezi uživateli. A tady je to přesně vidět. Ano, na knifu se to poslední dobou trochu mydlí a moderátoři dělají co mohou, aby tomu zamezili. Občas dobře, občas méně dobře. I já jsem proti mazání příspěvků, ale o tom já nerozhodujia respektuji jejich rozhodnutí.
První příspěvek opět rozpoutal hádku a přitom mi to přijde, jen jako stížnost ublíženého uživatele knifu, který tam dostal přes prsty a potřebuje to někomu sdělit. Možná se pletu, ale nevidím jiný důvod k takovému očernění kvalitního serveru.
Black má na knifu a i jinde mnoho příznivců, kteří mají jeho práci rádi. Já k nim sice nepatřím, ale rozhodně to neni pro jeho formu prezentace. To je jeho věc. Prostě mám rád jiný styl nožů. Ale neni to tak, že by knife.cz byl celý proti jednomu člověku.
A rozhodně neni celý knife k prdu a zaplněn jen hádkami, jak tak vyznělo. Zkrátka pokud na nějakém vlákně narazím na nějaký flame, vůbec se do něj nezapojuji a tak by to měli dělat všichni.
morana75
Příspěvky: 3
Registrován: 17 dub 2012 07:53

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od morana75 » 17 dub 2012 08:09

musím se smát.
Na knif chodím jako pozorovatel něco přes 7 let, takže si dovolím napsat něco ze svého pohledu.
P.Dohnal....namátkou...měl někdy takové výlevy breku, pocit závisti či pocit že ho někdo nemá rád?? Odpovím za vás, nikdy. Proč? no, asi proto, že je normální :-) a jiní nožíři? Brečeli někdy jak se jim nedaří, jak je bolej ručičky a jak jsou jim záviděný peníze? no, nevím, ale nikdy jsem nic takového na knifu nečetl, překvapivě.
Proč byl dlouhou dobu Blekoň normální a pak najednou ta paranoia? nevím, asi pocit méněcenosti, či se prodalo o pár nožů víc než doufal a stouplo mu to do hlavy? nevím, možná.
U něj v práci ( bývalé práci ) byl terčem posměchu, kolegové ho neměli rádi a dávali mu svou nelibst dost sežrat? Proč? Asi proto, že vše co si nechal dělat chtěl nejlépe zadara. Jednou mu kalili čepele (jako že ve vakuovce) měli ho plný zuby a tak mu jen řekli že je to kalený a vysrali se na to. Blekoň dorazil ručky a hurá do světa. Jak to dopadlo? ohnutý ostří a zuby. Před pár lety brečel jak se musí na výstavy vozit s Westym, že nemá chudák na auto, či jeho opravu....no a za rok? vypálí, naostro, že vydělal svůj první milion a kdo má víc :-) Pokud chce takhle plácat občankou o stůl, tak se nedivme averzi která se zvedla. Takový lidi nemaj rádi nikde. To že nikdy nedělal nože v práci, tvrdil celou dobu než ho vyrazili, No, Jura Černín, jeho nadřízený byl trošičku jiného názoru, ale jen trošičku. Fušky tam jel ve velkém a to na tvrdo, možná proto ta averze od kolegů. Byl leta chráněncem Westyho, no, když kradete materiál v práci a rozdáváteho kamarádům, taky za váma budou nějakou dobu stát. Pravda, toto je pár let zpět. Teď to spíš vypadá že si svými dárky kupuje loajalitu, a není to jen můj pocit.
Pokud se vrátím o cca rok zpět a onu vlnu nenávisti proti Blekoňovy když nasral 99% kovářů v Čechách a na Moravě svým super odborným článkem o kovaných ocelích....no, v dalším čísle musela vyjít písemná omluva, takže asi tak.
Na knifu není nožíř, kterého by Blekoň svým vystupováním nenasral. Spousta lidí tam maká na krásnejch kudlách, spousta znich má svoje problémi, ale nikdo neleze po zádech druhejch hore....
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 17 dub 2012 09:16

to-morana75
Zajímavá úvaha o kradení atd. máš takových víc?
PS: zrovna od Dohnala sem tam četl docela dost (později promazaných) výlevů a sprostostí. Takže bych se na něj neodvolával, je uklizeno ale pamatuje si to víc lidí.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
morana75
Příspěvky: 3
Registrován: 17 dub 2012 07:53

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od morana75 » 17 dub 2012 09:38

zeptej se na to Jury Černína, nebo Želvy, případně Jirky Javůrka...... otázka je, zda o tom někdo tak otevřeně bude chtít mluvit.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 17 dub 2012 11:05

Zeptat se není doložit, mmj. želvy bych se zrovna neptal jeho zaujatost je z jeho textů na knife zjevná. Ty bys mněl svá tvrzení doložit, jinak je to pomluva.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Cofran
Příspěvky: 2
Registrován: 17 dub 2012 07:40

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Cofran » 17 dub 2012 11:24

Nějak se mi nezdá, že by Black nepoznal nezakalenou čepel. K ostatnímu mi nepřísluší se vyjadřovat, jelikož o tom nic nevim.
morana75
Příspěvky: 3
Registrován: 17 dub 2012 07:53

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od morana75 » 17 dub 2012 11:28

jistě, co jiného čekat. Ať Blekoň dokáže závist a nepřejícnost.
Pokud vynecháš Želvu, můžeš zkusit Kruma, ten ve fabrice kde Blekoň pracoval zná spoustu lidí a ví spoustu ze zákulisí. Otázkou je, zda se bude chtít o tomhle s někým bavit. Jinak promiň, ale to nejsou pomluvy, jen pochybuju, že by někdo z nožířů tohle veřejně potvrdil, ono to totiž už nikoho nebaví řešit tyhle prdy jednoho ukřivděnýho .....
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 17 dub 2012 11:46

Vůbec nemá cenu reagovat na duševní zvratky dotyčného. Pokud však má čím doložit svá tvrzení, nechť je doloží. Jinak je to pomluva, a poškozování jména firmy. A to už je žalovatelné.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
mouzes
Příspěvky: 34
Registrován: 05 úno 2011 20:05

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mouzes » 17 dub 2012 11:47

Kovaný nebo vybrušovaný nůž?




edit: snad je to to co jsi chtěl.
upraveno aby link fungoval
Naposledy upravil(a) mouzes dne 17 dub 2012 12:57, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 17 dub 2012 11:59

To- morana75
Ještě jednou, ty viníš někoho z krádeže, tak to dolož, nikdo se nebude nikam logovat a doptávat, to je nelogické. Máš prostor obvinění doložit, nebo stáhnout. Nechtěj po nikom, aby dělal práci za tebe.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
sharpest
Příspěvky: 48
Registrován: 26 dub 2010 15:51

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od sharpest » 17 dub 2012 12:18

vidim, ze knifacky mor se uz roztahuje i tu.
to, co z knife je, neni blackovo dilo.
631 + 4x
Sharp Innova 5,5 + 4-9x 40mm osvit
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 17 dub 2012 16:31

situaci jsem vyřešil tímto způsobem:
přetahuji text z Knife.cz

http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid= ... 931#396931
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 17 dub 2012 16:40

Nemyslím že to změní kolizní kurz knife, ale jako projev dobré vůle je to OK.
:wink: :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 17 dub 2012 17:15

Není pravdou:"Na knifu není nožíř, kterého by Blekoň svým vystupováním nenasral." Proč by mne proboha měl nasírat někdo, s kym když nebudu souhlasit, nemusim přece lezt na jeho vlákno atd.
Vidím, že nejjednodušší řešení je, obrátit pozornost od gumídků co kroužej nad knife jak Finisti jasní sokolové a probíraj diskuse a příspěvky tak aby lahodily oku....jejich...prověrkový komise...EU. Nevim.Viz. pravidlo nepropagovat palné zbraně....což mi nedochází proč by tolik vadila jedna povolená bouchačka vedle XY nožů k vrahounění lidí okolo. :?
První příspěvek opět rozpoutal hádku a přitom mi to přijde, jen jako stížnost ublíženého uživatele knifu, který tam dostal přes prsty a potřebuje to někomu sdělit. Možná se pletu, ale nevidím jiný důvod k takovému očernění kvalitního serveru.
Očernění je, tvrdit něco, co není pravda.
1.
Pokud se teda na knifu nemaže jak co a jak kdy.
2.
Pokud se teda na knifu nemaže podle xichtu pisatele.
3.
Pokud se dle stejnejch pravidel i nebanání.
4.
Pokud jste schopni vyjmenovat z fleku všechny kdo mužou mazat(protože v tom je neskutečnej maglajs a kolikrát to mažete po etapách jeden přes druhýho).
5.
Pokud se nekydaj s...y na Blacka z důvodu že prodává.Mimochodem to co předvádíte tady je tedy humus-vtip je v tom, že to tady nemužete hbitě smáznout :wink:

Potom tedy,očerňuji.
Z čeho usuzuješ, že jsem ublíženej? Na "kvalitnim servru" se přece neubližuje :lol: .
Jenom bych docela uvítal, kdyby se to dalo někam posunout.Což se nedá protože je tady pravidlo 1.Kdo zná Karla ma pravdu.A vcelku čim víc na to čumim tim je mi jasnější že to nikam nevede protože se nechce(nakonec se vždycky vytáhlo to vlastnictví atd. a bylo po debatě).
A kdo co četl či nečetl kdy na knife už nikdy nedá nikdo dohromady...je to přece kur...y progumovaný :lol: :lol: :lol:
Odpovědět