Trojice utocniku v Breclavi brutalne zmlatila mladika (15).

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od edelweiss » 16 dub 2012 15:39

Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15). Přišel o ledvinu!
Trojice útočníků v neděli večer na břeclavské ulici zranila kolemjdoucího mladíka. S těžkými zraněními skončil v nemocnici.

Policie pátrá po třech pachatelích, kteří napadli v Břeclavi patnáctiletého chlapce. Jak řekla agentuře Mediafax břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová, poškozený utrpěl těžká zranění.
Incident se stal v neděli večer na ulici Jana Palacha v blízkosti hotelu Terezka. "Mladíka měli napadnout tři pachatelé mezi osmou až devátou hodinou. Příčiny útoku jsme dosud nezjistili," uvedla Haraštová.
Podle ní hoch utrpěl závažná zranění. "Žádáme občany o spolupráci při hledání útočníků. Kdokoliv může poskytnout informace na lince 158," vyzvala mluvčí.
Agentura Mediafax zjistila od matky napadeného, že byl chlapec v ohrožení života kvůli vnitřnímu krvácení. "Doktoři řekli, že má poškozená játra a natrženou ledvinu. Hned musel na operaci a o ledvinu přišel," sdělila Mediafaxu žena.
Podle ní jí syn řekl, kdo jej napadl. "Přišli k němu tři romští občané a chtěli po něm cigaretu. Když řekl, že nemá, povalili ho na zem a zbili. Kolem nákupního centra se podobných skupin pohybuje spousta a můj syn není prvním, koho tito lidé napadli," zdůraznila matka.
Jak dodala, situace by se měla co nejdříve řešit. "Chtěla bych zabránit tomu, aby se další matka ocitla v podobné pozici. Já jsem ráda, že syn žije, ale celý život bude žít bez ledviny. Nyní leží na ARO v nemocnici a do školy půjde podle doktora nejdříve až za měsíc. Nevím, jestli nebude muset opakovat ročník," upozornila žena.

http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/t ... lapce.html


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od duffioso » 16 dub 2012 16:50

Neuveritelny,a to do me vstupuje vsmutek,vzdycky kdyz vidim,jak nekdo protestuje proti rasizmu a tu svoloc brani.Chce se mi blejt.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od edelweiss » 16 dub 2012 20:02

Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od duffioso » 16 dub 2012 21:54

Ede,uz nic nehledej,to staci.Normalne to ve me bubla :-(
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od edelweiss » 16 dub 2012 21:56

Ctěl sem jen doplnit, neboj ve mne se to také vaří, chudák kluk, představa že je můj mně docela děsí.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od duffioso » 16 dub 2012 22:05

Neuveritelny,jak se muze clovek stat lovnou zveri "doma" a to myslim i tu ukrajinskou nebo ruskou rodinu z pribehu.Protoze je mi jedno,jaky je clovek narodnosti,kdyz zije slusne,pracuje,plati stejne svinsky dane jako my a dokaze se szit s lidmi sve nove zeme.Sahnout mi nekdo na dceru,tak je zle a to nedelam machra,jenom bych si sel asi sednout.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od edelweiss » 16 dub 2012 22:12

asi vyznáváš slovanské právo, v tom je msta za rodinu čest a povinnost, není tam místo pro úplatne soudce, krev za krev:-)
Je to v poslední době a městě druhý případ se stejným rukopisem. Nějak si tam ne a ne udělat orgány pořádek.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od duffioso » 16 dub 2012 22:19

Ale oni v tom organy moc poradek udelat nemuzou.Vzdyt radovi policajti maji sami svazany pracky.Boji se o flek,boji se vysetrovani,boji se mozna i odplaty.Jsou to taky lidi a pokud za nima nestoji nadrizeni,tak se do niceho poustet nebudou.
Musim se usmat,kdyz si predstavim policejni jednotku typu Jump Street.Mlade vypadajici policajti na skolach,na ulicich,v klubech,hernach.Ja vim,ze je to tezkej hollywood a utopie,ale bylo by to fajn.

Jo a rodina je to hlavni,na to se nesaha.
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od Beaver » 17 dub 2012 10:51

A cikani se pak divi, ze je lidi nemaji radi.
Alfa 641
Uživatelský avatar
67.
Příspěvky: 202
Registrován: 26 dub 2011 08:28
Bydliště: Zlaté Moravce

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od 67. » 17 dub 2012 11:09

Tú bezradnosť a bezmocnosť v riešení tohto problému prináša súčasná celosvetová politika multikulturalizmu.
Zákony ktoré by to riešili tu už boli a nebolo to tak dávno...http://beo.sk/historia/1164-zakon-rcsr- ... h-tulakoch
Verím,že historia sa zopakuje a príde doba,keď sa s touto zberbou zatočí...
...vzduchovky-optiky-diabolky-streľba...a mnoho iného,čo sem už ale nepatrí...
http://www.risopepi.sk
KMOTR
Příspěvky: 52
Registrován: 12 úno 2011 18:53

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od KMOTR » 17 dub 2012 11:18

tak jak píše edelweiss.vymahatelnost a dodržování práva ,je v naší zemi nulová.proto se tu dějí takové věci.chlapec podle všeho dělal kick-box mohl se trochu bránit...?já mám už nějaký rok,ale kdybych měl takto dopadnout minimálně jednoho bych poslal do věčných lovišt.
KDO NEPOZNÁ DOBRO OD ZLA A NEKLADE ZLU ODPOR,STÁVÁ SE JEHO OBĚTÍ !
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od edelweiss » 17 dub 2012 11:37

Chlapec v 15 se ti moc bránit nebude, stejně jako 90% populace, lidé jsou v tomto prostě slušní a i facka je zaskočí, jejich reakce bývá většinou jen otázka typu, proč, nebo jak se to chováte? Nemají nižší pudy a jsou uchlácholeni ideou bezpečí ve společnosti, víra v zákon je ochromuje.
Lidem jde o život a reagují ztuhnutím, to je celý problém. Je potřeba jednak trvat na zákonnosti ale i učit lidi se bránit a místo trestání obrany, jejich skutky veřejně chválit. Okamžitý trest je výchovný, loupíš, máš díru v hrudníku a je jedno jestli od zbraně chladné nebo palné, vše je v pořádku a můžeš si za to sám. Stačí jen dohlížet na to aby se nezneužívalo těchto možností a lidé si svoji společnost uhlídají samy. Jenomže to by se jich nesměl bát stát, který má vůči svým občanům černé svědomí, takže je jen omezuje na právech ochrany života a ruku v ruce s tím jim upírá možnost vlastnit zbraně.
Jak tu byl ten případ s tím pánem, co se u silvestru ubránil, pro společnost by bylo potřebné mít dalších 100 stejných případů, to ba seplo i poslednímu individuu s IQ -10 a s nevychozenou první třídou základní školy, že kradení a loupení se rovná sebevraždě.
K tomu je ale dlouhá cesta a s našimi oligarchy u kormidla je to cesta nemožná.
Lze doporučit všem lidem, zamyslete se nad svojí ochranou, podnikněte kroky k jejímu zvýšení, jděte se učit bránit, ozbrojte se legálně dostupnými zbraněmi, pomáhejte lidem v ohrožení, neignorujte zlo.
Platí pořekadlo, je lepší být dvěma veden, než čtyřmi nesen. Pokud uhájíte jako občan svůj holý život, tak díky bezúhonnosti trest nebude extra velký i kdybyste pochybili! Život a zdraví je to nejcennější co máte a tak stojí zato si ho chránit.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
markr.5
Příspěvky: 432
Registrován: 02 črc 2011 11:43
Bydliště: 50°12'28.444"N, 15°3'19.858"E

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od markr.5 » 17 dub 2012 12:00

edelweiss píše:Lze doporučit všem lidem, zamyslete se nad svojí ochranou, podnikněte kroky k jejímu zvýšení, jděte se učit bránit, ozbrojte se legálně dostupnými zbraněmi, pomáhejte lidem v ohrožení, neignorujte zlo.
Platí pořekadlo, je lepší být dvěma veden, než čtyřmi nesen. Pokud uhájíte jako občan svůj holý život, tak díky bezúhonnosti trest nebude extra velký i kdybyste pochybili! Život a zdraví je to nejcennější co máte a tak stojí zato si ho chránit.
no obávám se, že v naší zemi, při našem soudnictví a s našimi zákonodárci to nebude jen tak lehký.
nevím přesně jak bych se zachoval sám, ale osobně bych si radši nechal dát pěstí, než abych se pak po 4 roky díval na svoji dceru jednou měsíčně v návštěvní místnosti, viz ten kluk co ustřelil opilému dědkovi koule...
je to jen můj názor, klidně mě za něj odsuďte, že jsem srab, ale je to tak. až budu mít jistotu, že se mi při obraně zdraví, života a majetku nic nestane, tak se budu bránit. bohužel, teď a tady tu jistotu nemám ani náhodou, to doufám uznáte. na druhou stranu, kdybych viděl tři spratky, co dokopávají nějakýho klučinu na zemi, asi bych tu pistoli vytáhnul- těžko říct, za stolem u PC je každej hrdina :wink:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od edelweiss » 17 dub 2012 12:20

Tedy za sebe, než dopadnout jako ten kluk, nebo být KO tak ta 4roky odsedím aj s bodákem v p….i.
Když dojde na lámání chleba, raději oni než já a to jakkoli a čímkoli. Když budu na vozíku, kdo mi co dá? Když se prosedím v base tak jako zdravý člověk můžu začít od nuly a mám šanci napravit dobu odsezenou. Jako vozíčkář odkázaný na pomoc druhých už moc šancí mít nebudu, podívej jak se k nim stát i společnost chová.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Re: Trojice útočníků v Břeclavi brutálně zmlátila mladíka (15).

Příspěvek od Matěj » 17 dub 2012 15:54

Naprostý souhlas s edelweissem. Pokud půjde o moje zdraví/život, nedejbože o zdraví/život mé rodiny, jsem připraven na to, jít za katr. ( pokud se nezmění pohled našich soudců na NO )
Já si těch pár let odbručím, ale budu živej a pak půjde život dál.
A já tady budu ještě hodně a hodně let a moji blízcí budou se mnou a nikdo z nás nebude na kriplkáře, nebo pod drnem.

A i kdyby to mělo odsrat víc lidí, tak jdu do toho.
Odpovědět