Drevene strenky

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

vojtas.m
Příspěvky: 43
Registrován: 22 úno 2009 23:18

Re: Dřevěné střenky

Příspěvek od vojtas.m » 29 srp 2011 12:07

Popřípadě prodávají dřevěné střenky i zde http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... t&catId=84


Uživatelský avatar
andreapipo
Příspěvky: 255
Registrován: 13 led 2009 09:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevěné střenky

Příspěvek od andreapipo » 29 srp 2011 12:31

Ty jsou od Klinského.
CZ 75 TS 9x19,
Alfa Para 9251 9x19,
Kora Brno Sport Special .22LR,
Baikal IŽ 35M .22LR,
FWB AW 93 .22LR,
TOZ 35 .22LR
Drulov 90 .22LR,
Norinco JW15A Plast .22LR + DO Entry 3-9x40MD
Steyr LP 50 .177
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: Dřevěné střenky

Příspěvek od dykmore » 29 srp 2011 20:13

A navíc nemají ani jedny skladem, dneska jsem tam volal, protože jsem si bláhově myslel, že ta jejich nabídka dřevěných střenek má nějaký smysl. Možná i přesto má, ale mně je naprosto neznámý.
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Bohuliby
Příspěvky: 68
Registrován: 08 led 2012 23:04

Re: Dřevěné střenky

Příspěvek od Bohuliby » 22 led 2012 23:01

Sháním střenky na CZ 45 a Makarova PM, marně, ani Klinský to nedělá bral bych i gumové, nevíte o něčem ?
romi
Příspěvky: 205
Registrován: 15 črc 2008 17:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevěné střenky

Příspěvek od romi » 30 led 2012 17:08

Vyrobit jde v podstatě cokoliv jsem jen omezen rozměrem výrobku 120x40mm. -zatím-. Místo výkresu stačí dobrá fotka.
Takhle jsem začínal tuning tamanského nože :D
Dnes je to rozměr 90x180mm.
Varianta 1-- K výrobě mi stačí -obkreslit origo střenky na papír změřit jeden rozměr a okotovat, vzápětí naskenovat a poslat na romi@cmail.cz. Vytvořím 3d model který vám nechám schválit a následně vyrobím. Materiál mám pouze buk, proto si dodáte vlastní.
Varianta 2-- Dodáte geometrii ve formátu dxf /cad/ ,já doplním o 3d dále jako varianta1
Varianta 3 -- dodáte 3d model a já vyrobím z vašeho nebo mého ,materiálu.
Romi
Naposledy upravil(a) romi dne 04 črc 2012 15:56, celkem upraveno 2 x.
Bohuliby
Příspěvky: 68
Registrován: 08 led 2012 23:04

Re: Dřevěné střenky

Příspěvek od Bohuliby » 13 bře 2012 22:45

Znáte jiného českého výrobce,než je Klinský ?
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: Dřevěné střenky

Příspěvek od dykmore » 14 bře 2012 13:47

Tak výrobců je určitě hodně, ale profesionálně produkuje ve velkém snad jen Klinský, nebo se pletu? Přidávám fotku, kterou jsem před časem dal na střelectví - v místním krámu dali do slevy větší počet střenek na různé pistole, evidentně od stejného českého výrobce, jméno si nepamatují (ale Klinský to není). Prý je přestali dostávat už před deseti lety. Koupil jsem tedy jedny na PP, byly to vlastně polotovary, moc neseděly, a hlavně byly bez jakékoliv povrchové úpravy. Vzal jsem si je do parády pilníkem, kamarád je namořil v nějakém speciálním oleji, já je pak ještě vyleštil terpentýnovým olejem a za žádné Klinské už bych je nevyměnil:

Obrázek

A jen tak mimochodem ony ty střenky od Klinského nejsou žádná sláva. Kamarád kupoval revolverové a byl to děs běs, půlky k sobě vůbec nepasovaly. Já jsem měl pistolové a byl jsem s nimi - jak to říct - krajně nespokojen, taky moc nepasovaly :?
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevěné střenky

Příspěvek od Alexxxus » 14 bře 2012 14:37

No vidíš já mám střenky od L.Klinského na CZ50 + CZ70, na Waltheru PP v .22LR, několikero na Cz75B, osadil jsem jeho střenkami 3 pistole SigSauer 226, revolver od Coltu Python ( absolutně perfektně sedly ), Beretta 70-71 sedla jak pozadi na hrnec. Ze vzduchových FWB 65 stavitelné střenky ( a co vím jsou v USA tyhle střenky dost oblíbené )
Pak jsem měl tu čest osadit docela kopici 1911 novejma střenkama.

A abych řekl na okraj Luboše znám osobně a nestalo se mi že by mně v něčem nevyšel vstříc, logo dle domluvy a když nághodou daný model zrovna "jede" tak individuální logo skoro na počkání.

V dřevěných střenkách nemá v Evropě moc konkurentů.

Měl jsem střenky od "umělců" co vylezly z Coop CZUB a i za peníze které jsem za ně dal jsem je ve finále hodil do kamen.
Ale tak jsem si naběhl i s nožem na kůži :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: Dřevěné střenky

Příspěvek od dykmore » 15 bře 2012 00:06

Ahoj, já uznávám, že jsem mohl mít opravdu pech na dva špatné páry střenek. Ale viděl jsem je na vlastní oči, proto jsem to napsal. Samozřejmě vnější vzhled a povrch zvládá Klinský na 1*, ale: kamaráda štvaly gumové střenky na Alfu Parabulldog (nedávno se prodávala na střelectví), proto si objednal dřevěné na míru od Klinského. Když přišly, nadával jak špaček, a když jsem je měl v ruce, pochopil jsem proč - každá půlka byla evidentně z jiného kusu dřeva, rohy na obou půlkách byly nestejnoměrně zabroušené (bylo to poznat okem i pohmatem), a hlavně levá půlka byla na spodku o půl mm delší než pravá, prostě k sobě nesedly. No a já jsem měl Klinského střenky na Browning HP: Nejdřív jsem musel pilníkem ubírat plochu z vnitřní strany pažbiček, protože už při malém utažení tlačily na zásobník tak, že nešel vytáhnout. Dále, vnitřní strana levé pažbičky byla nehorázně hnusně opracovaná - to by sice nevadilo, průšvih byl, že nebyla v rovině, ale velmi mírně do oblouku, takže i při rozumném utažení šroubu se nahoře u záchytu zásobníku odchlipovala zhruba o půl milimetru. A nejvíc mě štvalo, že vnitřní hrany obou střenek nebyly přesně vyfrézovány podle rámu, ale při výrobě ubrali soudruzi více materiálu než měli, takže i při utažených šroubech se střenky trochu hýbaly kolem osy šroubů. Po této dvojí zkušenosti už mě prostě Klinský - navíc za tu cenu - neláká... bohužel.
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevěné střenky

Příspěvek od Alexxxus » 15 bře 2012 10:14

Dyk v pohodě, jsem s ním za dobře tak jsem se jej zastal.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Bohuliby
Příspěvky: 68
Registrován: 08 led 2012 23:04

Re: Dřevěné střenky

Příspěvek od Bohuliby » 04 črc 2012 11:12

Já jsem koupil na CZ 82, vzhled krásný, sedí dobře, pistole vypadá opravdu pěkně. Horší je to z dopilováním, zásobník nelze volně vyndavat a obráceně. Jsem přiměřeně šikovný, mám v bytě sadu jehlových pilníků a klasických pilníků na dřevo a ocel, ale asi po 60 min. pilování stále nelze volně zacházet se zásobníkem !!! Budu to muset vzít do dílny a zkusit nějakou el. brusku ! Člověk,totálně nezručný má asi smůlu, jedině reklamovat. Nevěřím, že u tak běžné pistole by byly velké rozptyly ve výrobě.
drevak3
Příspěvky: 57
Registrován: 02 říj 2012 19:34
Bydliště: Zdice

Re: Dřevěné střenky

Příspěvek od drevak3 » 20 čer 2015 16:24

Chtěl bych dřevěné skřenky na margolinu a jediný kdo je dělá mne napadl Klinsky, jenže jsou dva modely a nevím který. Máte někdo zkušenost díky.
Odpovědět