Noze Glock

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

Nože Glock

Příspěvek od Návštěvník » 29 led 2005 10:04

Jaké matés nima skušeností?


Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 26 srp 2006 06:58

Opravdu nikdo nemáte nůž Glock? Podělte se s námi o zkušenosti...
Děkuji předem.
.45 ACP je pádný argument :)))
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 27 srp 2006 10:12

Zkuste www.knife.cz ....ve foru se zeptejte tam by mohl někdo vědět více :wink:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 28 srp 2006 10:15

Je to levný vojenský nůž, prostě žádný zázrak. Někteří lidé ho chválí, já ho nemám, tak nevím.
Ale pozor, koukněte na jeho rentgenovou fotku.
http://www.messerforum.net/attachment.p ... ntid=14447
Doufám, že to není hoax. :?
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 28 srp 2006 13:21

hups to vypadá že tam kousek zapoměli šoupnout :D
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 28 srp 2006 17:20

Kubejzz: tuhle fotku jsem už viděl, ale protože vím, že věci od Glocka, tím myslím hlavně pistole a příslušenství, jsou funkční, doufal jsem, že mi někdo prozradí svoje zkušennosti.
.45 ACP je pádný argument :)))
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 28 srp 2006 17:41

Je to typickej dloubec na všechno co vojcl potřebuje,vypáčit bednu a tak, ten chybějící kousek by mi nevadil tomu plastu se dá věřit,naopak je to výhoda v případě střetu s napětím, jen zkus někdy rozebrat bodák z kalacha a do přírody za ty prachu proč ne.....
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 28 srp 2006 20:48

Sincityman: mám podobný názor, a chtěl jsem si ho nechta potvrdit. Znám se, a vím, že je pro mě zbytečné kupovat drahé nože, dřív, nebo později ho někde vytratím...
.45 ACP je pádný argument :)))
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 31 srp 2006 15:13

Vláďa píše:... ale protože vím, že věci od Glocka, tím myslím hlavně pistole a příslušenství, jsou funkční...
Tenhle nůž nemá s Glockem nic společného, kromě jména. Je to ten samý případ jako nože Smith and Wesson, nože Walther, nože Colt atd. atd. Vyrábí to nožířské firmy, které si pod nálepkou známé značky pomáhají zvýšit prodejnost. Zvlášť aktivně si počíná Umarex se značkou Walther. :roll:
Konkrétně ten nůž Glock vyrábí firma Herbertz, známá svými levnými výrobky s tomu odpovídající kvalitou. V každém druhém nožířství se na to můžete podívat. Jeden nůž od Herbertzu mám, vzhledově pěkný, ale zpracování a materiál značně pokulhává a to říkám ještě slušně. (Netýká se to ovšem jejich sběratelských damaškových řad atp.)
Ani bych se moc nedivil, kdyby se ten nůž Glock vyráběl v Číně. :? Vzhledem k ceně jsem si tím skoro jistý.
Ale pozor, čínský původ ještě nemusí znamenat nízkou kvalitu.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Nože Glock

Příspěvek od vito » 14 zář 2006 12:41

Nechci rozpoutávat, jak se tu často píše flame, ale nůž Glock mám už delší dobu, v provedení bez pilky. Nemohu souhlasit s tím, že je vyroben z nějakého podřadného materiálu. Troufám si o sobě říct, že nože brousit umím, ale tenhle nabrousit nebyla žádná sranda. Nemyslím tím broušení na stolní elektrické brusce, mám na mysli kvalitní broušení na různých kamenech. Mně slouží celou dobu dobře a pro účely, pro které byl stvořen, ho mohu jenom doporučit.
sniperKE
Příspěvky: 60
Registrován: 20 říj 2005 14:23

Příspěvek od sniperKE » 30 říj 2006 20:05

Ja sa pripajam, uz ho mam 2 roky, model s pilkou, cierna farba....mozem len chvalit je to noz na pouzivanie nie do vytrinky...a tak ho aj beriem. proste mam par exemplarov ktore su este panenske a aj budu...patria tam ka-bar USMC, SOG M37 a podobne...tietio noze mam cisto pre potesenie. No a spat ku G- jedine co mi vadi je ze material je zjavne vysokouhlikova ocel, je pevny ale hrdzavie na miestach ako cepel a miesta odrete, kde sa zoskrabala ochranna vrrstva...ale inak ziadne vyhrady....takzde za tie prachy....len ODPORUCAM...dufam ze ma moc nezjazdite...
You find a place, steady your gun, you take a breath, you take aim, your heart stops, you squeeze the trigger - One shot, One kill.
striedmy

k téme glock

Příspěvek od striedmy » 27 říj 2008 21:35

Všetci čo máte k nožom vzťah sa nemusíte báť že vám glock zhrdzavie. Nezhrdzavie a bude vám slúžiť dlhé roky, stačí ho po pužití utrieť a sem tam ošetriť olejom. Pre každého nožomila je to potešenie o nôž sa postarať
waffenman

nůž

Příspěvek od waffenman » 05 led 2009 21:03

Tenhle nůž nemá s Glockem nic společného, kromě jména. Je to ten samý případ jako nože Smith and Wesson, nože Walther, nože Colt atd. atd. Vyrábí to nožířské firmy, které si pod nálepkou známé značky pomáhají zvýšit prodejnost. Zvlášť aktivně si počíná Umarex se značkou Walther. :roll:
Konkrétně ten nůž Glock vyrábí firma Herbertz, známá svými levnými výrobky s tomu odpovídající kvalitou. V každém druhém nožířství se na to můžete podívat. Jeden nůž od Herbertzu mám, vzhledově pěkný, ale zpracování a materiál značně pokulhává a to říkám ještě slušně. (Netýká se to ovšem jejich sběratelských damaškových řad atp.)
Ani bych se moc nedivil, kdyby se ten nůž Glock vyráběl v Číně. :? Vzhledem k ceně jsem si tím skoro jistý.
Ale pozor, čínský původ ještě nemusí znamenat nízkou kvalitu.[/quote]

Možná máš pravdu ale firma pana Gastona Glocka se původně nazabývala výrobou pistolí ale vojenské vystroje, především nožů a lopatek.Až později tato firma začla vyrábět pistole...je to i poznat i na některých nožích které mají staré logo (není v obdelníku ale v oválu-má ho jeden muj kamarád a na noži jsou i přejímací znaky rakouské armády-takže je asi pravý)Nicméně je možné že novější série jsou už padělky:-(I když o tom pochybuji protože sice jiné nožířské firmy napodobují nože a mají jména věhlasných zbrojovek ale většinou to nebývají původní armádní nože (např nože kalašnikov nebyly nikdy ve výzbroji rudé armády)
Tukan

Příspěvek od Tukan » 17 led 2009 20:50

tehle nůž má s Glockem podobné vše, je to Glock. Ne že není........měl jsem pistoli Glock, byla skvělá.....mám ůž Glock, je skvělý......spolehlivý, odolný 100% funkční......odolný........není co řešit........dělám s ním všechno možné......od házení po kuchání ryb.......vše v pohodě....
Odpovědět