barvy na kamuflaz zbrani

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

karel.vp
Příspěvky: 30
Registrován: 07 lis 2010 19:45
Bydliště: Ostřešany , Pardubice

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od karel.vp » 10 pro 2010 11:47

Na těch stránkách co jsem dával už je Krylony mají. Cena je dobrá. Kdo nepostřehl tak tady ještě jednou http://www.militaryrange.com/scripts/hl ... 1&whatVO=V


Abdulexe
Příspěvky: 80
Registrován: 15 pro 2008 15:10
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Abdulexe » 23 pro 2011 17:14

mám dotaz, dají de někde sehnat nějaký šablony ? nebo je to čistě o fantazii ?

Díkess
Walther P99, H&K P30, Sa vz. 58 Sporter - CARBINE od CSA
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Ares » 23 pro 2011 18:09

čím nahodilejší vzor, tím lépe
Abdulexe
Příspěvky: 80
Registrován: 15 pro 2008 15:10
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Abdulexe » 23 pro 2011 18:24

chtěl bych vyzkoušet digital camo, nebo jak se to jmenuje, je na to nějaká šablona? a co ty barvy vadrží to nebo se připálí?...
Walther P99, H&K P30, Sa vz. 58 Sporter - CARBINE od CSA
Uživatelský avatar
Grinch
Příspěvky: 1246
Registrován: 17 led 2009 08:51
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Grinch » 23 pro 2011 19:29

Tak digital je ve sve podstate velmi jednoduchy ale velmi pracny...

sam jsem delal jen 3 barevny a kdyz jsem si dal zalezet tak je to tak na den poctive prace... nutno podotknout ze vysledek stoji za to a jsem velmi spokojen..

tady mas nejaky vysledek... vice fotek je na foru Takticke malorazky a mam uz pripraveny clanek o postupu delani krylonu...

http://forum.gunshop.cz/vse-o-malorazka ... ml#p228146

jinak bavy jsou asi nejlepsi krylonove. jak psal karel.vp - je s nima velmi jednoducha prace a da se to snadno opravovat a dobre kryjou...

kdybys neco chtel vice poradit tak napis viz kontakty na strankach...

Krasne Vanoce vsem!

Martin
Kurzy GTac.cz - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Abdulexe
Příspěvky: 80
Registrován: 15 pro 2008 15:10
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Abdulexe » 23 pro 2011 19:45

chlape, opravdu smekám a jak bude zbraň doma tak bych ještě rád získal nějaký triky jak na to !!!
Walther P99, H&K P30, Sa vz. 58 Sporter - CARBINE od CSA
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od AREYOU » 23 pro 2011 20:30

Zdravím,

tady je odkaz na jednoho chlápka který ti namaskuje co budeš chtít a i vzorem dle tvého přání.
http://abc-brno.net/index.php?option=co ... 1&Itemid=1

Dělá celou zbraň včetně přislušenství myslím do 1.000,- a je to velice kvalitní práce něco jsem viděl a fakt bomba. Tím nechci říct, že si to nenamaskuješ dobře i ty sám, ale nemusíš nic kupovat s ničím se patlat a máš to od někoho kdo to umí.
Abdulexe
Příspěvky: 80
Registrován: 15 pro 2008 15:10
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Abdulexe » 23 pro 2011 20:44

jj je to pěkný :!:
Walther P99, H&K P30, Sa vz. 58 Sporter - CARBINE od CSA
Uživatelský avatar
Grinch
Příspěvky: 1246
Registrován: 17 led 2009 08:51
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Grinch » 23 pro 2011 21:18

Pekne to je, ale...

ceny nezacinaji na 1000,- ale na 1500/1800,- plus cena prislusenstvi... a to uz jsi draz jak za tri pixly krylonu ktere ti vydrzi na asi 4-5 pazeb v komplet nastriku pri cca 20ti vrstvach od kazde barvy :-)

tim chci rici ze ve trech pixlach za 1200,- mas jeho praci co te prijde na cca 6000-6500,-... osobne vim ze vse se poskrabe a porusi a tezku mu pak poneses zbran na retus zadarmo :-)

navic moznost udelat si sam dle sebe je k nezaplaceni :-)

jinak AreYou - jsi si jisty s tim ze danemu typkovi muzes LEGALNE nechat doma ostrou zbran???
ja bych zadnou svou zbran z ruky takhle nikdy nedal...
Naposledy upravil(a) Grinch dne 23 pro 2011 21:26, celkem upraveno 1 x.
Kurzy GTac.cz - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od AREYOU » 23 pro 2011 21:26

Grinch

asi podražil :-). Myslím, že by neměl být problém to nějak papírově pořešit vím, že Stoupa to je ten co to stříká má ZP, ale co se tohoto týče jsem to nezkoumal do hloubky. Viděl jsem jeho práci jak na autech tak na výbavě a zbraních na airsoft a bylo to dle mého názoru velice pěkně udělané, tak jsem sem dal odkaz.

Pokud by někdo chtěl vice informací mohu se ho poptat, stačí říct.
Uživatelský avatar
Grinch
Příspěvky: 1246
Registrován: 17 led 2009 08:51
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Grinch » 23 pro 2011 21:31

Tak si priste over info... jen premyslim nad tim aby tazatel mel relevantni informace a neprodelal...

pokud vi co je mozne a za kolik tak pak je to jen jeho volba...

ale jako vzdy - chce to premyslet objektivne a nez zacnu neco tlacit "novackum" tak se vzit do jejich situace a nepostovat jednostranne...

takze za me:

za 1200,- kupa prace a namahy, ale vlastni prace dle sebe a moznost nastrikat 4-5 kompletnich pazeb...

na strane druhe - za cca 1500-2000,- jedna nastrikana pazba a nemoznost nezjistitelnych oprav, ale jak rika Richard zrejme kvalitni prace...

a na treti stranu - s krylonem jsem delal prvne a je to tak jednoduche ze to zvladne i jatro jako ja:-)
Naposledy upravil(a) Grinch dne 23 pro 2011 21:39, celkem upraveno 1 x.
Kurzy GTac.cz - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od AREYOU » 23 pro 2011 21:39

Martine a ty si laskavě přečti vše co tam má napsané cituji "ps. pokud se jedná o maskování v digitálním vzoru je cena stanovována po dohodě!! "

Takže tak, evidentně máš se mnou nějaký osobní problém, tak pokud máš potřebu se do mě navážet pošli mi SZ. Na tvoje vlákno TM na Glockforu již nelezu, abych nemusel číst tvoje výpady, ale vidím, že si nedáš pokoj ani tady!

Nemám na tebe náladu, tak pokud bych tě mohl poprosit nekomentuj moje příspěvky já tvoje chytrácké poznatky taky nekomentuji, děkuji.

Omlouvám se za OT.
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od mari » 24 pro 2011 10:34

Nevim Grinchi jaky vidis legislativni problem v pujceni nekomu zbrane? Osobni velice chapu, ale stejne strikate vetsinou jen malorazky, ktere jsou vetsinou zbrani kategorie C u ktere neni problem ji zapujcit majiteli ZP. Jine je to se zbrani kategorie A a B,ale i to je mozne resit pres policii, aby bylo vse ok. Pokud ma ovsem dotycna osoba zbrojni licenci je vse jednodussi.
Pokud jsi uz za tech par let zapomel co se uci na zkousky ZP,tak doporucuji precist toto pro osvezeni:www.mvcr.cz/soubor/zbrane-pujcovani-pdf.aspx
Naposledy upravil(a) mari dne 24 pro 2011 15:24, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
reyes
Příspěvky: 62
Registrován: 21 úno 2011 07:23
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od reyes » 24 pro 2011 11:23

Nějaký nástříky už jsme s kámošem taky realizovali, není problém udělat prakticky cokoliv s cenou od 500 do 1000kč (neděláme to až tak kvůli zisku, ale protože nás to baví, cena skoro nepřesahuje náklady).
Naše práce je zde: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 562&type=3
Něco je jednodušší a hezčí, něco je trochu divoká imitace maskáčů na přání majitelů zbraní.
Kdyby měl někdo zájem o nástřik, tak se určitě nějak dohodnem, jinak klidně i rád poradím pokud by měl někdo otázky jak se co dá udělat.
Uživatelský avatar
Grinch
Příspěvky: 1246
Registrován: 17 led 2009 08:51
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Grinch » 24 pro 2011 11:41

Mari problem tam nev"Y"dim ani nev"I"dim:-) o zakone mne poucovat nemusis. vim jak to je... spise jsem narazel na to, ze vetsine lidi kolem airsoftu zakon a ZP nic nerika...

je jasne, jak pujcit zbran a to jakoukoli, ale musis upozornit pripadneho laika ze pujcit nekomu ostrou neni jako mu pujcit airsoftku...

nicmene to nemeni fakt na tom ze nejlepe si takovou praci kazdy udela sam - byt treba metodou pokus-omyl... ale proste ta prace pak tesi vice... a nehlede o rozsireni si obzoru...

Reyes - krasna prace! taky se chystam na repasi nastriku a dumam nad novyma motivama...
Kurzy GTac.cz - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Odpovědět