idnes: Nechteny napadnik prostrelil otci divky ruce a varle

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

idnes: Nechtěný nápadník prostřelil otci dívky ruce a varle

Příspěvek od Andy » 21 srp 2006 17:36

http://zpravy.idnes.cz/krimi.asp?c=A060 ... _krimi_cen

21. srpna 2006 11:17
Střelbou skončilo setkání mladíka s otcem jeho přítelkyně, kterému se nelíbilo, že si dcera pozvala nápadníka na chatu v Krušných horách. Sedmapadesátiletý muž se potenciálního zetě pokusil vyhodit násilím. Mladík ale vytáhl zbraň a prostřelil rozzuřenému muži obě ruce a varle.
Třiadvacetiletý mladík z Krupky trávil sobotní večer s dívkou na zahradě chaty v Nové Vsi v Krušných horách. To ale neschválil její otec, který muže vyzval, aby jeho zahradu opustil. Když byl nápadník na odchodu, navíc ho fyzicky napadl.

"Mladík se bránil tak, že poškozenému nastříkal slzný prostředek do obličeje, což však nemělo žádný účinek," uvedla mluvčí teplické policie Ilona Novotná.

Protože otec znovu zaútočil, vytáhl mladík legálně drženou zbraň. "Celkem třikrát na protivníka vystřelil. Sedmapadesátiletý muž utrpěl závažné poranění spočívající v průstřelu obou rukou a varlete," popsala incident Novotná.

Mladík byl zadržen policií a v pondělí obviněn z ublížení na zdraví. Hrozí mu dva až osm let vězení.

super ne? :-) Uz se tesim na ten judikat co z toho bude.
Naposledy upravil(a) Andy dne 21 srp 2006 21:53, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
buml
Příspěvky: 13
Registrován: 18 kvě 2006 20:17
Bydliště: u CBr

Příspěvek od buml » 21 srp 2006 19:01

Myslim, ze rodiny vztah z toho asi uz nekouka :-)


EDIT: tak sem si precetl celej rozhovor se "strelcem" a beru zpet vse napsane, a drzim palce v celem procesu ktery ted nastane. Teda pokud je vse pravda tak jak je napsano.
Naposledy upravil(a) buml dne 21 srp 2006 21:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 21 srp 2006 19:54

Znam osobne toho strelce, s dotycnou divkou nemel vubec nic spolecneho. Kompletni prepis cele situace je tady:

:arrow: http://forum.mujglock.com/viewtopic.php?t=1029
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 21 srp 2006 20:06

S474N: Byl ten clovek snad v patek v AVIMu? :shock:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 21 srp 2006 20:36

Aha tak jsem pochopil, ze asi neznam. To nebyl prazak.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 21 srp 2006 21:06

Naposledy upravil(a) Andy dne 30 srp 2006 17:58, celkem upraveno 1 x.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 21 srp 2006 21:29

Držím tomu klukovi palce, protože tohle je drsný i na naši legislativu :shock:
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 21 srp 2006 23:10

Hm, tak tohle je fakt těžkej kalibr. Jesli je to jak v tom rozhovoru, tak stojím taky za ním. Tohle je děs. Pak se spolehněte na kámoše. Hlavně se opět ukazuje síla médií. I když se z toho snad dostane, tak tu vizitku co mu zatím udělají noviny mu už asi nikdo neodpáře.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 22 srp 2006 08:10

S temi kamarady mi to prijde dost divny - kdyz by muj pribuzny napadl bez duvodu meho znameho nebo kamarada, tak bych se urcite snazil je od sebe odtrhnout, stejne jako asi vsichni .. ale ten chlapik napsal ze tam kamarad i slecna jen sedeli a koukali se ..? .. to je divny ne? Kdovijak to bylo doopravdy.. :?:
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 22 srp 2006 09:12

to mi prijde teda fakt ujety..vubec mi vsichni akteri prijdou dost ujety, holka, "strejda", "kamosi" ktery na nej koukaj jak dostava pres usta....to je jak nakej blbej sen ne??
jinak mi to znovu utvrdilo v tom ze pistole nepistole- pokud nema clovek aspon 90 kilo a ostry pesti tak nema sebemensi sanci..(ano- sice prezije, ale ty nasledky....)

jinak co je teda primerena sebeobrana v tomhle pripade???
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 22 srp 2006 09:48

Hm, pravda bude bohužel asi někde uprostřed. Jinak maník musel bejt asi celkem vytvrdlej, když absorboval pepřák a pak 3 rány z Glocka.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 22 srp 2006 09:58

Tak to dám sem ať tím nez*sírám dvaadvacítky.
Vláďa píše:Kubajzz: dotyčný střelec patří k servru MujGlock, já ho osobně neznám, ale kluci ano, a oni mu věří, tak asi ví , co říkají...
No jestli to, že chodí na nějaký server něco znamená...
V tom případě se známe taky. :wink:

Mně v té jeho výpovědi na netu nesedí pár věcí.
1. Kamarádi mu nepomohli - kdyby to byli cizí lidi, tak bych tomu věřil, ale na něm údajně seděl cizí chlap, mlátil ho a kamarádi nic, ani se ho nesnažili držet nebo odtrhnout.
2. Reakce těch lidí okolo - sám předpokládá, že ta holka a jejich známí okolo nevypoví nic dobrého.

Nemohlo to být třeba takhle?
Namachrovaný 23-letý borec, co má zbraň půl roku (vzhledem k věku maximálně dva) přijede oranžovým okřídleným favoritem s nápisem NO FEAR před vjezd na chatu, v chatě začnou poskakovat špekáčky na kuchyňské lince v rytmu DUC-DUC který se ozývá z pootevřených oken auta pokrytých černou fólií. Mladík vystoupí, típne cigáro o sloupek branky a jme se následovat kost (rozumněj nevlastní dceru majitele) k chatě ke stolu, kde se chystá projevit jako dvojník Leoparda DiCardio.
Monumentální nástup jeho a jeho suity však byl překažen majitelem chaty, který je vyzve, aby si přeparkovali oranžový skvost a nepřekáželi ve vjezdu do chaty.
Padne pár nevybíravých slov a bývalý rodinný klenot (nyní závodní vůz) je přemístěn o pár metrů vedle.
Mladík je poněkud znechucen, že páprda nepochopil, kdo ho zrovna poctil návštěvou, ale přesto se rozhodne pokračovat k chatě, kde si chce vykouřit svou Marlborku a vypít kávičku, která mu dělá dobře na jeho problémy se štítnou žlázou a přátelsky si poklábosit s neznámou roštěnkou (rozuměj opět jde o tu nevlastní dceru majitele). Začne brát ode zdi židle s komentářem, že si šedovlasým strejcem nenechá zkazit příjemný večer. Ovšem zde dochází k zásadnímu zlomu neboť nevhodně zvolil sílu slov a šedovlasý majitel chaty ho zaslechl.
Pak už to šlo ráz naráz. Zahrádkář poslal mladíka do prdele a vyzval ho aby vypadl. Mladík místo aby sklopil uši a odešel, však chystá odchod ve velkém stylu, jeho ego je ohroženo a mladík slovně vytýká majiteli jeho chování nepublikovatelnými výrazy. Starší ovšem stále statný strejc, který zřejmě netuší o zdravotních problémech dotyčného se rozhodne urychlit odchod nemocného člověka několika Mackovými pozdravy (místně se preferuje konutí do prdele).
Dále už to známe, zneuctěný půlroční držitel ručního děla jisté rakouské firmy nemá úniku v neznámém terénu, tasí nejdřív sprej a posléze k úžasu kamarádů a okolostojících známých i nezničitelný rakouský výrobek známý z filmu Rychle a zbjesile, a neštěstí je na světě.

:lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 22 srp 2006 10:12

Kubajzzi, ty bys měl psát do novin. Jseš rozenej literát. Jak říkám, pro nás který u toho nebyli je těžký říct kde je pravda. Pro mě asi někde uprostřed. Nicméně nic to nemění na faktu, že pokud dotyčný člověk,podle výpovědi trpící zdravotními problémy, které mu znemožňovaly obranu "rukama" tak se jednalo o útok, útok trval a dotyčnej vyčerpal všechny prostředky k jeho odvrácení a použil zbraň. Když ten maník byl tak naštvanej a chtěl je vyhodit, proč nevychlad a nezavolal četníky? Tady se o tom snadno mluví a to tvoje zlehčování se mi moc nelíbí. Faktem je, že asi ani jednomu z aktérů není do zpěvu. Budu sledovat vývoj kauzy a jsem zvědavej jak to dopadne.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 22 srp 2006 10:23

Kubajzz:

Dej v praci vejpoved a zacni psat romany. :lol:

FYI
Jinak lidi z mujglock.cz se pravidelne schazeji. Cili neznaji se jen pres NET.
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 22 srp 2006 10:24

Kubajzz: asi jsi malinko mimo mísu. MujGlock pořádá srazy, jezdí spolu na závody a skoro každý pátek se sráží na střelnici Avim. Takže se tyhle jedinci znají osobně, ne jako tady, kdy se každý schovává za písmenka, maximálně nějaké fotky. Je pravdou, že tam nikdo z nás nebyl, ale já, a jak psal třeba Willy,nejen já, mám zkušennost s pacifikováním opilce. Mám 120 kilo, 183 cm, mezi mé koníčky patří i box, a kolikrát jsem měl plné ruce práce. Takže pokud ten dotyčný, kterého osobně neznám, má opravdu takové tdravotní problémy, těžko by se mu zvládnul ubránit, navíc když na toho dotyčného nefungoval ani pepřák. Zkus oslovit nějaké seriozní noviny, jako je Šíp, nebo Blesk, třeba tam najdeš uplatnění...
.45 ACP je pádný argument :)))
Odpovědět