Policie v Nuslich zastrelila muze, ktery vyhrozoval sousedum

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Re: Policie v Nuslích zastřelila muže, který vyhrožoval sousedům

Příspěvek od PB » 04 pro 2011 21:13

Kubajzz píše: případně tě odstřelí policajt, protože nabyde dojmu, že vypadáš stejně jako ten lupič z minulého týdne.

kubajz je tak trochu pacient který vidí v každým policajtovi buzeranta který si mu dovolil dát parkovačku za stěrač když stál v křižovatce a na fotbal chodí s tričkem acab. naopak všemu dokonale rozumí a tu situaci na chodbě viděl ze sedmi pohledů, takže dokáže sám nejlépe určit kdo je tady hodný a kdo padouch a inspekce mu denně posílá svodky.


CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie v Nuslích zastřelila muže, který vyhrožoval sousedům

Příspěvek od Kubajzz » 04 pro 2011 22:57

No, právě že jsem tam nebyl (narozdíl od tebe??), takže já jsem rád, že to ta inspekce vyšetřuje, protože bych se nerad dožil doby, kdy by kdejaký policajt mohl jentak odstřelit člověka, jakoby se nechumelilo. Zvlášť když vím, že na policajty se od nás z ročníku hlásili ti blbější, co se nedostali na vysokou školu. A ti ještě blbější, co nezvládli ani maturitu, šli k městské policii.
I když koukám, že se ti to asi nelíbí, tak policie jako ozbrojená a represivní složka musí být pod nějakým dohledem. Jinak to prostě nejde, už tak běžně pracuje na politickou objednávku, o výstřelcích typu policejní gang v Brně atakdále ani nemluvě.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Re: Policie v Nuslích zastřelila muže, který vyhrožoval sousedům

Příspěvek od PB » 06 pro 2011 16:12

kde žiješ, doby kdy k PČR a MP brali co mělo ruce, nohy už jsou pár let pasé ikdyž jak vidím tak ty si s tím vystačíš do důchodu. :lol:
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Policie v Nuslích zastřelila muže, který vyhrožoval sousedům

Příspěvek od edelweiss » 06 pro 2011 22:22

PB nebuď osobní :mrgreen: Podle mne je nedůvěra na místě, víme co se v PČR děje poslední léta a taky že změny šéfů na politickou objednávku nic k lepšímu nepřidali
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Re: Policie v Nuslích zastřelila muže, který vyhrožoval sousedům

Příspěvek od WohlmuthOta » 06 pro 2011 22:29

Pánové, budu sice poněkud OT, ale není radno si nevšimnou pomalu bující složky která tady převezme kontrolu nad vším možným. Úderná jednotka městapa :x http://www.youtube.com/watch?v=vUJigIiW ... ture=share
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Policie v Nuslích zastřelila muže, který vyhrožoval sousedům

Příspěvek od Kubajzz » 06 pro 2011 22:48

Jo, takovej tě pak odbouchne ani nechce, jenom proto, že je tak zblblej.
A u státních to nevidím jinak, a kdyby nebyla vnitřní inspekce, tak se mu ani nic nestane.

Tak nějak mě napadlo, že nejenom inspekce, ale i ty soudy těm policajtům tu práci pořád nějak zbytečně komplikují, neměly by se zrušit i ty? To by byla policie hnedka efektivnější. :lol:
Vlastně vůbec celé to dokazování je pro práci policie hrozně neefektivní, nejlepší by bylo kdyby byl vinnej každý koho zastaví a musel by dokázat, že nic neudělal, ne?
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Policie v Nuslích zastřelila muže, který vyhrožoval sousedům

Příspěvek od edelweiss » 07 pro 2011 12:18

nežeň to do krajnosti. Jisté je že po 60 letech zmanipupované policie, je neddůvěra na místě.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 99
Registrován: 13 kvě 2011 19:35

Re: Policie v Nuslích zastřelila muže, který vyhrožoval sousedům

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » 07 pro 2011 18:34

Tak teda ted mozna budu plavat proti proudu ja ale zda se mi, ze se tu ted chovame kolektivne tak, jak sami nesnasime, kdyz se nekdo chova. Vite jak? Jako ovcani, kdyz mluvej o zbranich.

Je fakt k popukani, jak tu kolektivne nadavame na zalostnou streleckotaktickou pripravu policajtu, ale kdyz nejaka policie fakt trenuje, tak se nam to nelibi. Udelam takovou analogii ->

Vsichni nesnasime, jak pacifisticky pomatenci rikaj, ze zbrane nemaj v rukou civilu co delat, ze prece zbrane ma mit policie.
Sami ted nadavame, ze MP Bohdanec nema co takhle hodne trenovat, protoze prece to jsou jen MP na davani boticek a skutecnej trenink ma mit policie.


Vsichni kolektivne nesnasime, jak kazdej pacifistickej pomatenec vidi zbran a hned kvaka nesmysly o tom, ze se pak nemame divit, ze kazdou chvili nekdo nekoho zastreli.
Ted tady kvakame nesmysly my, ze se pak jako nemame divit, ze nas policajt je tak zblblej z toho treninku a vodbouchne nas.


Vsichni nesnasime, jak kazdej hnedka peskuje majitele zbrani za neco, co se nedeje - jak akorat nekoho s tou zbrani sejmem a pritom je asi 60 tr. c. za rok z 330 000 drzitelu zbrojnich prukazu (0,018% zlocinnost a zdaleka ne kazdej ten tr.c. je vrazda).
Ted tady nadavame na neco, co se nedeje - hrozime se tu, jak nas tihle fizlove sejmou a pritom jsem ja osobne neslysel o ani jednom pruseru s Bohdanecskou MP.


Vsichni kolektivne nesnasime, jak nekdo ma jen nakou priblblou fotku a hned vynasi rozsudky o skodlivosti nebo primo zakazu-hodnosti zbrani.
Ted tu vsichni nadavame nad par PROPAGACNIMA zaberama od MPB, na kterejch je videt, ze policajti dost nevybirave zastavujou ujizdejiciho motorkare (kterej nota bene skoro stoji), nebo tahaj s kverama v ruce manika z auta, kdyz se snazi odjet. Pritom to uplne na krasne mohl bejt opravnenej zakrok.
Nezapominejme na presumpci neviny panove a nevina na tomhle miste asi byla, pac jsem tu nenasel zadnou zpravu o policejni brutalite vuci motorkari v Bohdanci.

Mozna ted budu kamenovan ale prijde mi, ze se ted kolektivne chovame uplne stejne jako pacifisticky pomatenci, kteri vidi zaber zbrane a uz maj v hlave hororovy scenare. My jsme videli jedno propagacni video, na kterym jsou zabery z treninku streleckotakticke pripravy a uz mluvime o tom, jak nas vodbouchnou. Meli byste bejt radi, ze ty policajti takhle trenujou -> je to mala svicka nadeje v dobe, kdy vetsina policajtu neni schopna bezpecne zachazet s kverem. A ze to jsou "jen" MP? Ja trenuju pravdepodobne i vic (a vetsina z nas tady taky) a jsem "jen" civil... To se teda taky hned kolektivne vsichni odbouchnem, jak z toho budem zblbi?
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Re: Policie v Nuslích zastřelila muže, který vyhrožoval sousedům

Příspěvek od WohlmuthOta » 07 pro 2011 20:13

To co píšeš je moc krásný, ale já prostě budu tvrdit, že MĚSTSKÁ Policie NEPOTŘEBUJE ŽÁDNOU údernou husto speciální jednotku, komando apod. Od toho jsou v tomto státě prostě jiné složky a tato práce prostě nepřísluší MP. Primárním účelem MP není zatýkat zločince ve svých úkrytech :!: .

Jestli si budou podobné praktiky trénovat ve svém osobním volnu mimo práci mi je zcela jedno a nemám proti tomu jakkoukoliv výhradu. Pohled veřejnosti na zbraně mezi civilním obyvatelstvem bych sem rozhodně netahal.

Z ustanovení zákona č. 553/1991 Sb. o obecní policii mj. plyne, dle § 1 odst. 2, že "Obecní policie zabezpečuje místní záležitosti veřejného pořádku v rámci působnosti obce"

K zajištění veřejného pořádku obce rozhodně není nutné aby strážník OP musel ovládat střelbu z odstřelovací pušky. To by zrovna PČR mohla jezdit v T72 a hlásat že zajištuje veřejný pořádek.
Uživatelský avatar
Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 99
Registrován: 13 kvě 2011 19:35

Re: Policie v Nuslích zastřelila muže, který vyhrožoval sousedům

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » 07 pro 2011 20:30

A kdo prosimte rika, ze ta zenska tu odstrelovacku v praci bezne pouziva? Je to propagacni video, takze tam daj co mozna nejzajimavejsi veci. To ovsem neznamena, ze to v praci normalne maji. To klidne mohla bejt nejaka soukroma flinta jednoho z tech fizlu a dali si ji do videa aby to vypadalo huste.

Tady mame co do cineni prakticky s reklamou, nic vic. Ja sice nemam odstrelovacku (mam "jen" MaO) ale muzu si ji koupit jako kdokoliv jinej. To same plati pro ty maniky na strelnici. Proc myslis, ze je to nejaky komando? Maji proste jen pekny vybaveni, protoze to mestecko ma asi na to prachy a nekdo tam tu policii ma rad, takze jim ty prachy da. Mohli to bejt ale uplne obycejny pucfleci, co slapou chodnik, jen na sobe meli pekny hadry a pred kamerkou se v nich trochu predvedli...

Nikdo netvrdi, ze straznik nutne potrebuje umet strilet z dalekonosny tercovnice (odstrelovacky), proc se Ti ale zda na skodu, ze to umi?

Ze nekdo neco trenuje nebo neco umi neznamena vubec nic. Ja taky umim strilet a neznamena to, ze nekoho zabiju. Spousta z nas ma odstrelovaci pusky a nikoho s nima nestrilej. Ze si policajti udelali dobrej vycvik se zbrani je uplne jedno. Ja jsem rad, ze to umej. Nevidim nic spatnyho na tom, ze policajt se uci zachazet s ruznejma zbranema - i tema, ktery bezne nepouziva.

Jo a MP sice zajistuje veci mistniho verejneho poradku, na druhou stranu jen ja jsem za svuj zivot videl MP jiz v nekolika nezavidenihodnejch situacich tady v nasem meste. Jsem rad, ze maji vycvik - i jako priblbly MP ho potrebujou vic nez my vsichni, kteri si na nem tolik zakladame - proc bysme jim to teda meli brat???
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Re: Policie v Nuslích zastřelila muže, který vyhrožoval sousedům

Příspěvek od WohlmuthOta » 07 pro 2011 20:43

Asi si mě úplně nepochopil, já jen tvrdím že je poněkud zvláštní, když to trénuje v rámci výkonu zaměstání. Jestli to trénuje ve svém volnu, má doma 15 půlkalibrových pušek a umí to, mi je zcela naprosto ukradený. Podivuji se jen tomu, proč to prostě musí trénovat v rámci práce a kdy naposled to jaký MP využil a využije v rámci výkonu tuto činnost.

Nekomentuji to, že se mi to video zdá poněkud přepísklé a není divu že ho samotní MP stáhli z netu... Proboha proč, když si za tím tak stojí ? :lol:
Uživatelský avatar
Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 99
Registrován: 13 kvě 2011 19:35

Re: Policie v Nuslích zastřelila muže, který vyhrožoval sousedům

Příspěvek od Self-Def-Enthusiast » 07 pro 2011 20:52

No asi videli, ze to vsichni berou jinak, nez chteli. Proto video bylo stazeno, vzdbudilo jiny reakce, nez se doufalo...

Tobe se vzdycky vsechno vyvedlo podle tvejch planu? Pochopil jsem te dobre, se nemusis bat. Ja si spis myslim, ze jsi nepochopil ty me.

Podivej se na to video jeste jednou. Vsimni si, ze ty hadry ve kterejch vypadaj jak zasahovka, maji na sobe jen pri treninkach. Jak tam jsou ty fotky z tech ruznejch akci, tak maji normalne uniformy. Podle me si proste udelali video, do kteryho napraskali veci, ktery vypadaj cool - odstrelovacka, hadry a-la zasahovka, nacvik prakticky strelby i chvatu, do toho naky fotky ze zasahu a muzika ve stylu Rambo. Nikde neni psano, ze s tim vazne trenujou. Taky to podle toho vypada, uz jen jak bere za tu kliku zaveru u ty odstrelovacky. Prijde ti to snad jako pohyb, kterej je zvykla delat pravidelne? Mne u toho prisla trochu neohrabane teda. To samy jak ukazujou babu s 858ckou a pak glockem. Nebyla ani z pulky tak rychla jako nektery ty chlapi. To ti vazne prijde, ze si tam pestujou zasahovku? Ale prosimte...

No a kdyz video s vyse popsanym ucelen zplodili a setkali se s nevoli komentatoru, smazali ho. Nekdo ho tam dal ale znovu a ted se to tu probira jak naka sodoma gomora. Nemusis se mnou samozrejme souhlasit ale cim vic toho clovek umi, tim lip a jestli jim nekdo prinesl na ukazku do prace ostrelovacku, neni prece zadnej problem. Zatim jsem v novinach necetl nic o prehnane militantnich praktikach u MPB.....tak jim zacneme prosimvas nadavat az teprve tehdy, kdy neco skutecne provedou...
člen LEX o.s. - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
Anders
Příspěvky: 70
Registrován: 03 kvě 2010 21:18

Re: Policie v Nuslích zastřelila muže, který vyhrožoval sousedům

Příspěvek od Anders » 08 pro 2011 17:31

Mě to video spíš přijde jako banda lidí co se nedostali ke státní policii, tak si teď léčí mindrák. Jako nic proti nim, ale kdyby to bylo bráno jako jejich využití volného času, tak by tam necpali nápisy a loga MP Bohdaneč, nebo jak se to město jmenuje. Prostě z toho videa vyplívá, že ze sebe dělaj nějaký elitní tým.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Policie v Nuslích zastřelila muže, který vyhrožoval sousedům

Příspěvek od edelweiss » 09 pro 2011 03:06

Je to jednoduché máme samo-hlídací společnost, pominu li fakt, že se tu kvičí, že máme málo státních policajtů, ale v přepočtu na obyvatele jich máme více než okolní státy, jen na ulici nějakého potkat je pomalu zázrak. Máme k tomu další tisíce městských, co měří rychlosti dávají botičky a starají se o věci, po kterých jim nic není, ale psí bobky neřeší a kolisty už vůbec ne. No a uzavírá to odpad odpadů, ochranky kde čeho a všude, flákači s minimálním platem a maximálním egem. Pokud oddělíme pár potřebných a slušných a uděláme z nich funkční a zaplacenou státní policii, zbude nám tuna odpadu v nevýrobní sféře, jejich pochůzky odnikud nikam, platíme všichni, ať v ceně výrobků, zboží, či služeb.
Nahnat je na pole ať jsou k užitku dělat jídlo je důležitější (a k nim přihodit přebujelý státní aparát). Prostě důvěru skoro nikdo z nich nebudí a spolehnutí na ně není, tak snad ta inspekce zachytí aspoň něco :mrgreen:
PS: ale to je čistě můj pohled.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Lachtan
Příspěvky: 195
Registrován: 31 led 2009 20:00
Bydliště: PRG

Re: Policie v Nuslích zastřelila muže, který vyhrožoval sousedům

Příspěvek od Lachtan » 09 pro 2011 22:18

Jsme už sice dooost OT, ale jeden postřeh si neodpustím - patrně není MP jako MP. Tam kde bydlím, MP funguje k všeobecné spokojenosti nejenom mojí, ale ostatních okolo bydlících známých. Hlídají děti na křižovatkách když ráno chodí do školy, naučili pejskaře uklízet po svých miláčcích, rychle a opravdu profesionálně reagují na jakékoliv hlášené výtržnosti a vandalismus a spoustu jiného. Za mě - palec hore pro místní MP.

Možní i díky jejich práci zatím stále necítím nutnost chodit neustále s kvérem na zadku :wink:
Odpovědět