16J Vzduchova pistole?

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: 16J Vzduchova pistole?

Příspěvek od Hellboy » 03 pro 2011 16:49

Trosku oziveni:-))
Koukam po pisloli v 16J

No co se da sehnat tady ... chtel bych primarne 4,5 kuli draze letu diabolky
zatim mam tri o kterych bych premyslel:
pocitam s instalaci moderatoru idealne ½” 20 UNF od Weihrauch
Evanix Hunting Master AR6 Pistol...vypada dobre cena dobra,ale co ten bubinkovy mechanizmus nebude tam kolem bubinku unikat casem vzduch?dale moznost moderatoru z HW?
Koukal jsem Evanix ma v nabidce moderator ten pasuje i na pistoli?pokud ano je dostatecne tichy?

Benjamin MARAUDER Pistole ,ale ten je jen v 5,5mm
Velka neznama pro mne nejlevnejsi ,ale co kvalita provedeni vykon pry nic moc a jeste v 5,5
Moderator z HW by tam nejakym zpusome jit mel pac jsem to videl na youtube...hlucnost pry dobra ma to trubku v trubce...

Fx Ranchero...asi favorit,ale pomalu jednou tak drahy a nevim zda to za ty penize stoji,ale zase ma hnedka usti zavit na Weihrauch konstrukce klasika FX coz vim jak funguje a jak ladit mam uz jedno FX doma

takze kdyz se podivam na cena pomer hodnota vykon vychazi ten evaxix nejlepe
pokud mate nekdo zkusenosti s temito i jinymi pistolemi bud rad at to neni koupe na principu pokus omyl a pak je budu zase davat na bazar :-))


od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
pavel 54
Příspěvky: 1700
Registrován: 28 bře 2009 10:09
Bydliště: velmez

Re: 16J Vzduchova pistole?

Příspěvek od pavel 54 » 03 pro 2011 17:18

deef
Příspěvky: 563
Registrován: 23 úno 2011 15:12

Re: 16J Vzduchova pistole?

Příspěvek od deef » 03 pro 2011 18:41

Hellboy píše:Benjamin MARAUDER Pistole ,ale ten je jen v 5,5mm
Velka neznama pro mne nejlevnejsi ,ale co kvalita provedeni vykon pry nic moc a jeste v 5,5
S tímto si dovolím nesouhlasit, za ty prachy je to super a co se týče výkonu týče, ten si můžeš zvednout.

FX je dvakrát dražší, ale není dvakrát lepší...
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: 16J Vzduchova pistole?

Příspěvek od Hellboy » 03 pro 2011 19:09

ano to jsou veci co mne zajimaji co se tyce Crosmana neboli chcete Benjamin nikdy jsem to v ruce nemel takze nemuzu presne soudit kvalitu a zpracovani atd,ale obecne se to rika zda je to pravda...tot otazka zde polozena:-)))...ano asi se da souhlasit,ze dvojnasobna cena nezmamena dvojnasobna kvalita a uzitna hodnota a proto se taky ptam zda to ma cenu vyhazovat penize oknem:-)
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
deef
Příspěvky: 563
Registrován: 23 úno 2011 15:12

Re: 16J Vzduchova pistole?

Příspěvek od deef » 03 pro 2011 19:39

Ono je to tak, že někdo něco plácne a pak už si to všichni tlumočí mezi sebou aniž by si to třeba ověřil v praxi...

Marauder pistol - Ona to není čistokrevná pistole, ale spíše takový kočkopes. Na terče už moc nestřílím, jen ze začátku, spíš střílím po předmětech, ale na 40m sestřeluju víčka od pet flašek. Nastaveno mám cca 24J s originální pružinou a v tomto nastavení se prodává i v USA.
aron01
Příspěvky: 224
Registrován: 07 bře 2007 20:31
Bydliště: POD mOSTEM
Kontaktovat uživatele:

Re: 16J Vzduchova pistole?

Příspěvek od aron01 » 03 pro 2011 20:01

Nesouhlasím. FX proti Benjaminu je 2x lepší. Měl jsem obě a Ranchero je úplně o něčem jiném. Ladění výkonu je taky podstatně jednodušší. Navíc je zde přepínání výkonu. Ranchero je o dost přesnější. Ono ale jde raky o to, na co to potencionální zákazník chce, že jo.
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: 16J Vzduchova pistole?

Příspěvek od Hellboy » 03 pro 2011 20:13

Ono má fx ranchero přepínání výkonu jako nový cutlas ?to by bylo dobry ja zaslech
neco ze ma byt i plastu za lepsi cenu to by ovsem menilo situaci:-) ve prospěch fx
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
deef
Příspěvky: 563
Registrován: 23 úno 2011 15:12

Re: 16J Vzduchova pistole?

Příspěvek od deef » 03 pro 2011 20:43

Co to znamená dvakrát lepší? Je dvakrát tak přesnější - dá se s ním trefovat i na 80metrů? Ladění výkonu je u maraudera otázkou otočení imbusu, ale podstatně je, co uživatel od toho očekává a nejlepší je obojí si vyzkoušet.
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: 16J Vzduchova pistole?

Příspěvek od Hellboy » 03 pro 2011 21:14

a co ten evanix?nikdo??nema ani pusku se stejnym systemem nabijeni a strelby?
ano asi by to chtelo ty zbrane videt a osahat to je fakt...v praze moznost osahat Crosman Marauder Pistole mam,ale zbytek nevim nevim kde...
a co clovek ocekava??to co od "pistole" pokud to lze nazvat mala lehka s rybinou na puskac a nejaka ta prijatelna hlucnost a nejakou tu presnost cca 30-40 metru pokud je to realne v ramci kratke hlavne...kdyz budu chtit vic mam tu 2 PCP pusky
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: 16J Vzduchova pistole?

Příspěvek od PEPAN » 03 pro 2011 22:05

evanix pistoli mam, myslim že dost dobrý kompromis. Mám k němu i výhrady ale můžou být spíš nepodstatný- má vysoký závěr(pouzdro) ale já chci montáž na kolimoš přímo na hlaveň, tak to bude akorát.
Moderátor tam půjde, jen vyrobit redukci- a ta by klidně mohla být i s mouchou..
obavu jsem měl z aretace válce, což by pro 4,5 mohlo mít dost špatný vliv, ale nemůžu obavu potvrdit, a u pistole bych to ani tak moc neřešil
taky nato jaký je to hovado je hodně lehoučká, mínus je cena zásobníků to je asi přes 500, taky mam dojem že kartuš ujde pokud je vypuštěn kohout(tlačí na ventil).
Závěr, za marauder bych neměnil, za FX asi jo :mrgreen:
Nejde!Prostě NNe
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: 16J Vzduchova pistole?

Příspěvek od PEPAN » 03 pro 2011 22:47

Ještě, evanix zaslouží 5,5 si myslim, je to taková lupara, s tvým avatarem bys to moh chápat :D . pro 4,5 bych se asi zajímal o edgun, byť bez zásobníku
Nejde!Prostě NNe
Uživatelský avatar
AntonČechov
Příspěvky: 238
Registrován: 13 úno 2011 16:28
Bydliště: Brno

Re: 16J Vzduchova pistole?

Příspěvek od AntonČechov » 04 pro 2011 19:19

Stejne ti Evanixy a jejich drazsi varianta ( FX :mrgreen: ) budou chtit nejaky saundmoderator, padz obe jsem slysel, to uz rovnou malorazku :lol: Marauder pistol. nema konkurenci, ale jiz ju mam slibenou pro synatora... kdyz jde o klasickou pistol bez nutnosti zasob vzduchu .... tak zustavam u Zorakiho HP Ultra, 15.5 J ve 4.5 s JSB Exact Haevy :wink:
BSA Lightning XL SE GRT 4.5
Zoraki Ultra 4.5
Uživatelský avatar
AntonČechov
Příspěvky: 238
Registrován: 13 úno 2011 16:28
Bydliště: Brno

Re: 16J Vzduchova pistole?

Příspěvek od AntonČechov » 04 pro 2011 19:27

Mimochodem, 5.5 jako pistole urcite s vyhodou, 3x vice zabavy. Tak ze zasobnik jednoznacne. Prozatim levna plastova pazba je taky hodne "cool" pro zacatek. Takze jedine Maroš, ja v tom mam jasno.
...........................nebo Zoraki HP Ultra v 5.5 - taky zkousel jsem, ale k mani uz nemeli...........
BSA Lightning XL SE GRT 4.5
Zoraki Ultra 4.5
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: 16J Vzduchova pistole?

Příspěvek od PEPAN » 04 pro 2011 19:48

Jasný, každý má to svoje :wink: maroš mě absolutně nezajímá jen proto že má deklovaný zásobník, nechci se nikoho dotknout, ale podle mě je to na vzduchovce zbytečný hnus, navíc pravostranná klička pro pistol taky není ideál, to by se ale dalo skousnout.
pro mě zas nemá bohužel konkurenci ten evanix, ta obsluha je super, no bylo by pořád dost výtek, málo v zásobníku a taky divný nabíjení(do bubínku zepředu)
Jinak dodělat ten integrovaný moderátor by snad taky nemusel být problém
Nejde!Prostě NNe
Uživatelský avatar
AntonČechov
Příspěvky: 238
Registrován: 13 úno 2011 16:28
Bydliště: Brno

Re: 16J Vzduchova pistole?

Příspěvek od AntonČechov » 04 pro 2011 20:18

Zasobniky je uplne zvlastni diskuse - dekl oproti legracnimu bubinku :D
BSA Lightning XL SE GRT 4.5
Zoraki Ultra 4.5
Odpovědět