Vikendova strelba Hradec Kralove

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: Vikendova strelba Hradec Kralove

Příspěvek od milius » 30 lis 2011 16:56

PEPAN píše:Nějaký taktický vychytávky jsem chtěl vnést i do český sklopky, ale je to bez odezvy, mě se ten nápad hrozně líbí, ale nějak se mi zdá že není zájem, nebo spíš nemam talent někoho přesvědčit..
na sněžnou sklopku se dobrovolně hlásim :D
Ale pokud by se to udělalo podle jejich pravidel, byla by to stejná sterilní nuda, jako na střelnici
chce to obě soutěže vyzkoušet, zejména zimní srandamač MaO- bohužel jedinkrát co jsem je navštívil, a chalange cup TM (srandamač TM) o sterilní nudě nemůže být řeč.
Sterilní je dle mě soutěž až když účastníci zapomenou že si přijely hlavně zastřílet, ono je to tak nějak se všim..
To znám.... :) Po každym srazu je spousta touhy něco změnit do atraktivity a párkrát jsem vymyslel co,ale při dalším srazu jakoby to nikdo nečetl nebo se vše seběhne zase tak rychle,že k tomu nedojde.No.....a pak zase dokola. :?
Jediné řešení je postavit alespoň jednou jednu svoji akci. :wink:


Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Vikendova strelba Hradec Kralove

Příspěvek od Kubajzz » 30 lis 2011 17:14

Jo, tak nějak to je. On spíš je problém v tom, že od stolu u počítače má každý plnou hlavu nápadů, ale když dojde na věc, tak skutek utek. Případně jde na jeden dva srazy a pak už ho nevidíme. :D
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Jabberwocky
Příspěvky: 386
Registrován: 13 črc 2010 09:43
Bydliště: Praha

Re: Vikendova strelba Hradec Kralove

Příspěvek od Jabberwocky » 30 lis 2011 18:12

Předběžně se na sněžnou sklopku hlásím. Trefím sice kulový, ale to mi nevadí, dělám to kvůli srandě. Což běžky? Takový vzduchovkový biathlon :-)
BSA Lonestar 4,5 mm + NS Nighteater 6-24x56 AG
Slavia 634 4,5 mm + NS Mountmaster 6x40 AO
www.promonarchii.cz
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: Vikendova strelba Hradec Kralove

Příspěvek od milius » 30 lis 2011 18:57

V UK se běžně střílí SFT (S jako Snow).
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 42
Registrován: 15 dub 2011 14:29

Re: Vikendova strelba Hradec Kralove

Příspěvek od Jirka Z. » 30 lis 2011 19:16

jenže tady se zatím nestřílí ani FT natož Snow FT :-)
AA Evo2 MkIV, NSD 10-50
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Vikendova strelba Hradec Kralove

Příspěvek od Warthog » 30 lis 2011 19:21

Jabberwocky píše:Předběžně se na sněžnou sklopku hlásím. Trefím sice kulový, ale to mi nevadí, dělám to kvůli srandě. Což běžky? Takový vzduchovkový biathlon :-)
To u nás v Sudetech provozují děti druhého stupně ZŠ v rámci výuky. Jestli chceš, zajistím Ti pozváku :-)

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: Vikendova strelba Hradec Kralove

Příspěvek od milius » 30 lis 2011 20:22

Jirka Z. píše:jenže tady se zatím nestřílí ani FT natož Snow FT :-)
Česká Sklopka je z z 80% FT.
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: Vikendova strelba Hradec Kralove

Příspěvek od PEPAN » 30 lis 2011 20:29

Kubajzz, co na to říct- výstižněj už to asi nešlo, za letošek mam docela hlavu v pejru a co jsem navrhoval jsem stejně za 2 dny zapomněl řešit. teď jdu vylejt hlavu :lol: už je to asi třeba pak asi začnu shánět toho běhacího jelena, abych aspoň do toho hradce nepřijel s holou řití
Nejde!Prostě NNe
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: Vikendova strelba Hradec Kralove

Příspěvek od Tomayo » 30 lis 2011 20:37

ja bezky mam takze NP :)

jinak myslim, ze ceska sklopka by mela zustat ceskou sklopkou...byl jsem sice jen jednou, ale nic bych na ni nemenil.
Ostatne my si myslime, ze je tu pro dalsi zavody prostoru dost....proto chceme a vlasne uz se i to usilovne snazime (podle vzoru slovaku) na pristi rok pripravit zavody FT podle mezinarodnich pravidel.....registrovani strelci, ofiko zavody, moznost se zucasnit zahranicnich soutezi...jako je MS, GP...a jinych. Je to spousta prace a take zodpovednosti to udelat ofiko proto kdo by se chtel zapojit s pripravou ci poradanim je vitan......zvani jsou samozrejme vsichni :!:

je to jak psal markr.5...jeden zavod do mesice kdyz chodi strilet tolik lidi je proste malo......a at uz vymysli ci usporada nekdo nejaky zavod,soutez,sraz jedine dobre......pokud budu mit cas a mlada me nezabije, tak se rad zucasnim kazdeho :!:


Na jelena se tesim :!: snad nikam nezdrhne do snehu :)
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
Uživatelský avatar
Jabberwocky
Příspěvky: 386
Registrován: 13 črc 2010 09:43
Bydliště: Praha

Re: Vikendova strelba Hradec Kralove

Příspěvek od Jabberwocky » 01 pro 2011 12:35

Warthog: Nojo, v Sudetech je holt třeba bejt imr kampfberajt ;-)

Jinak ještě k tomu nápadu "střelby na Paroubka" - s tím bych byl hodně opatrnej, protože nikdy nevíte, kdy se toho chytne nějaký blbec v novinách a začnou vycházet články o výcviku teroristů, přípravě atentátů a nutnosti zakázat vzduchovky. Idiotů je na to kolem dost a dost.
BSA Lonestar 4,5 mm + NS Nighteater 6-24x56 AG
Slavia 634 4,5 mm + NS Mountmaster 6x40 AO
www.promonarchii.cz
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Vikendova strelba Hradec Kralove

Příspěvek od Warthog » 01 pro 2011 15:31

Souhlas, provokovat takhle veřejně nemá cenu.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: Vikendova strelba Hradec Kralove

Příspěvek od Tomayo » 01 pro 2011 16:18

at mi posle cislo uctu ten co zbavi stat Paroubka a Rata......poslu mu male podekovani 8)
Malem jsem dostal infarkt kdyz jsem po tydnu zapnul televizi a zjistil, ze ted DACAN je zpet :twisted: :evil:

Takova mala defenestrace by nebyla od veci.....par jich vyhazet ven, aby ostatni zacli neco delat ne ku prospechu svemu, ale nasemu :!:
Porad si to nejak pletou....oni tam jsou dosazovani proto aby delali pro nas za, nase penize a ne obracene...tohle neni zadna podelana monarchie a ja nejsem zadny otrok tech ku..v .

Jaka dan z nemovitosti??????? Jednou jsem si koupil pozemek,dum,les, .... tak je snad k..va muj a proc bych mel za to platit nejake dalsi penize?
Jaka dedicka dan? Jednou je neco nase (nasi rodiny) koupeno zaplaceno ... tak jaka dedicka nebo darovaci dan????? co je to za nesmysl ????
Jaka dan ze zisku? Dan z ustechu ?
Jednou platim dane za ktere se postavi napr. parkovaci mista, tak proc mam jen za dnesek 6listecku z parkovacich automatu cca za 100,- a krmim nejakeho polityka a soukromy subjekt? Nechapu :!:

sem nasranej :twisted: :evil: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:
pomalu lepsi byt bezdomovec - ostatne oni je z nas stejne udelaji.....
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
Uživatelský avatar
Jabberwocky
Příspěvky: 386
Registrován: 13 črc 2010 09:43
Bydliště: Praha

Re: Vikendova strelba Hradec Kralove

Příspěvek od Jabberwocky » 01 pro 2011 16:23

<ot>
S monarchií opatrně, v tomhle vlákně jsou totiž monarchisti minimálně dva :-D
</ot>
BSA Lonestar 4,5 mm + NS Nighteater 6-24x56 AG
Slavia 634 4,5 mm + NS Mountmaster 6x40 AO
www.promonarchii.cz
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: Vikendova strelba Hradec Kralove

Příspěvek od Tomayo » 01 pro 2011 16:28

uz ticho :) chci vedet kdy napadne snih a pujdeme strilet :D
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: Vikendova strelba Hradec Kralove

Příspěvek od Tomayo » 02 pro 2011 20:16

dnes jsem se dozvedel k memu velkemu prekvapeni, ze jezisek letos prijede o trochu driv :D :D
na ceste je bedna... v ni nejake vybaveni pro ,, soukromou,, strelnici a nejake stretavky typu snezna sklopka ci FT zavod :D :D
jeste ted valim oci :shock: paradicka diky jezisku :wink: kdyby bylo neco potreba jsem ti k dispozici :!:
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
Odpovědět